MSc täiustatud masinatööstuses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

See täistööajaga magistriõppekava süvendab teie tehnilist võimekust, laiendab oma arusaama teistest inseneriteadustest ja täiustab oma teadustööoskusi.

See on akrediteeritud mehaaniliste inseneride instituudi poolt ning arendab juhtimis- ja juhtimisalaseid tugevusi, mis võivad kaasa tuua Chartered Engineeri (CEng) staatuse.

Arendate täpsemalt:

 • Mehaanika
 • Materjalide valik
 • Tootmine
 • Mehhatroonika
 • Arvutipõhine projekteerimine
 • Integreeritud mehaaniliste süsteemide arendamine

Õpime mehaaniliste süsteemide projekteerimise ja juhtimise põhimõtteid ning arvutus- ja simulatsioonimeetodeid, mida kasutatakse mehaaniliste süsteemide usaldusväärsuse ja vastupidavuse tagamiseks.

Te kasutate tööstusharu standardseid arvutusvahendeid ja analüüsipakette keeruliste süsteemide analüüsimiseks, kujundamiseks ja hindamiseks ning arvutusmeetodeid tehniliste probleemide modelleerimiseks ja analüüsimiseks.

Kutsealane akrediteerimine

Programm on akrediteeritud mehaanikainseneride instituudi poolt. See vastab täielikult akadeemiliste etalonnõuete näitlikustamisele diplomeeritud inseneriks registreerimisel.

Riiki sisenemise nõuded

 • Teise klassi auhinnakraad või samaväärne vastav distsipliin.
 • Kandidaadid, kes ei vasta tavaliste sisenemisnõuetele, kuid kellel on ulatuslik töökogemus seotud valdkonnas, käsitletakse individuaalselt.

Inglise keele nõuded

 • IELTS 6.0 või samaväärne.

Kui te ei vasta IELTS-i nõudele, võite võtta University of Bradford pre-sessional inglise keele kursuse.

Mida sa õpid

Pange tähele, et 2020. aasta kande osas võib mooduli teave muutuda.

Moodulid

Tuum

 • Big Data Systems ja Analytics (COS7006-B)
 • Modelleerimine ja optimeerimine (ENM7005-B)
 • Täiustatud tahke mehaanika (MAE7013-B)
 • MSc projekt (ENG7002-E)

Võimalus

 • Riskihindamine ja juhtimine (ENB7007-B)
 • Polümeer ja materjalitehnoloogia (CPE7012-B)
 • Tarneahela juhtimine ja tootmine (ENB7008-B)
 • Sõiduki jõuülekanne ja dünaamika (MAE7030-B)
 • Autode triboloogia ja müra vibratsioon ja karmus (MAE7031-B)
 • Andmete kaevandamine (COS7028-B)

Õppimine ja hindamine

Teie õpikogemused on erinevad - segu:

 • ametlikud loengud
 • õpetused ja seminarid
 • grupitöö
 • üksikprojekt

Sõltumatut uuringut toetab meie Virtual Learning Environment, Blackboard. Sõltumatu uuringu lugemisloendid ja soovitatud ressursid pakuvad teile selget suunda, samal ajal kui korrapärased kontakttundid ja mitteametlik tagasiside kogu programmi raames annavad teile kõik vajaliku abi.

Rajatised

Õppimise toetamiseks on teil juurdepääs paljudele laboratooriumi- ja arvutirajatistele. Kasutame arvutipõhise disaini ja analüüsi kõigi aspektide õpetamiseks tööstusstandardi tarkvara.

Kasutate spetsiaalseid autotööstuse laboratoore, mis on varustatud katsesõidukite, šassiidünamomeetri ja mootorite testvooditega.

Meil on spetsiaalsed 3D-printimis- / tootmisruumid / töötoad, mida kasutate projektitööks. Õppeprogrammi vältel on teil juurdepääs meie maailmatasemel polümeeride töötlemise ja materjalide iseloomustamise laboritele.

Tasud, rahalised vahendid ja stipendiumid

Õppemaksud

 • Kodu / EL: 8570 naela aastas
 • Rahvusvaheline: 19 890 naela aastas

Stipendiumid

Igal aastal anname UK, ELi ja rahvusvahelistele üliõpilastele mitmed tagasimakstavad stipendiumid akadeemilise tipptaseme, isiklike asjaolude või majanduslike raskuste alusel.

Karjääritoetus

Ülikool on pühendunud sellele, et aidata õpilastel arendada ja parandada tööalast konkurentsivõimet ning see on paljude programmide lahutamatu osa. Spetsiaalset tuge pakutakse kogu kursuse jooksul Karjäärinõustamise ja tööalase konkurentsivõime teenuste kaudu, sealhulgas aitab leida osalise tööajaga töötamist õppimise ajal, praktikakohtadel, puhkustööl ja lõpetaja vabadel töökohtadel. Õpilastel soovitatakse varakult sellele toetusele juurde pääseda ja kasutada ulatuslikke materjale karjääride veebisaidil.

Spetsialistide nõustajatega seotud võimaluste arutamine aitab selgitada plaane, uurides võimalusi ja täiustades tööotsingu oskusi. Enamikus meie programmides on karjääriarengu nõustajad otseselt sisestatud õppekavva või spetsiaalselt korraldatud töökodadesse.

Karjääri väljavaated

Masinaehitus on väga mitmekesine sektor ja lõpetanud insenerid on kogu maailmas väga nõudlikud. Meie lõpetajad leiavad tööd mitmesugustes inseneri- ja tootmiskeskkondades, alates kosmosetööstusest, transpordist ja autotööstusest, ehitusest ja tootmisest, protsessitööstustest, nagu nafta, gaasi- ja kommunaalettevõtted, ning teadus- ja arendustegevusest. Sektor pakub laia valikut põnevaid karjääri sellistes positsioonides nagu:

 • Arvuti abil projekteerimise insener
 • Tootearendusinsener
 • Modelleerimine ja simulatsioonianalüütik
 • Projektijuht

Selle programmi viimased lõpetajad on läinud tööle Jaguar Land Roveri, Ford Motor Company, Horiba MIRA, Cumminsi, Precision Casting Corporationi, Denso Marstoni, Carnaud MetalBoxi ja Sulzeri töösse.

Uuringute toetus

Teil on isiklik akadeemiline juhendaja, tavaliselt teie individuaalne projektijuht, et toetada teid korrapäraste kohtumiste ja interaktiivsete tegevuste kaudu, tegutsedes sõltumatu nõustamisallikana ja juhendamisel üleminekul kõrgharidusele ja abistades küsimusi või probleeme, mida võite kohtumine.

Lisaks tavapärasele õppetoetusele õpetatud sessioonide kaudu võimaldab meie virtuaalne õpikeskkond kasutada ressursse, osaleda grupitöös ja esitada töö kõikjal maailmas 24/7.

Ülikooli keskteenistused on rikkalikud tugimeeskondadega, et aidata Teil kõiki meie teekonna aspekte läbi meie kraadiprogrammide. Meie karjääriteenistusest meie tugeva üliõpilasesinduse kaudu meie professionaalsele ja tõhusale Student Finance meeskonnale on alati sõbralikud näod, mis on valmis teid toetama ja andma teile vajalikke vastuseid.

Teadusuuringud

Meie uuringud toetavad teie õppekava iga taset. Teid õpetavad akadeemikud, kes töötavad oma inseneriteaduse esirinnas. See võimaldab meil koos teiega uurida, kuidas tegelikke probleeme lahendatakse teoreetiliste põhimõtete rakendamisel.

Teie individuaalne projekt annab teile juurdepääsu meie uurimisrajatistele ja annab teile võimaluse osaleda palju suuremas uurimisprojektis, mida viiakse läbi meie tööstuspartneritega.

Meie mehaaniliste ja protsessitehnoloogiate uurimisrühm teostab mitmeid fundamentaalseid ja rakendusuuringute projekte.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Loe edasi

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Näita vähem