MSc töö- ja organisatsioonipsühholoogia

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Miks valida see kursus

„Kui soovite saada tõukejõuks inimeste efektiivsusele ja heaolule tööl, aga ka abistada ettevõtteid ja organisatsioone nende maksimaalse potentsiaali saavutamisel, siis on meie MSc töö- ja organisatsioonipsühholoogia teie jaoks.

Õppejõud ja teadlased, kes on oma ala esirinnas, soovivad, et kõik, kes meie kursust õpivad, saaksid sellest kasu ja et nad saaksid meie uuringutest ja kogemustest inspiratsiooni. Oleme uhked oma suurepärase inimeste ja organisatsioonide osakonna üle Surrey Business Schoolis.

Me võidame interdistsiplinaarse keskkonna, mis koosneb pühendunud organisatsiooni- ja tööpsühholoogidest, personalispetsialistidest ja organisatsiooni käitumise ekspertidest. ”
Rashpal K. Dhensa-KahlonProgrammi juht


Mida sa õpid

Selle kursuse õppimine aitab teil sellel põneval, kasvaval alal liituda järgmise põlvkonna mõtteliidrite ja praktiliste spetsialistidega. Pärast kooli lõpetamist olete valmis kasutama oma teadmisi muutuvas töömaailmas püsiva mõju avaldamiseks.

Kooskõlas Briti psühholoogilise ühingu kehtestatud standarditega peegeldab see kursus ka meie pühendunud õpetamismeeskonna tugevusi ja huve. Me julgustame teid arendama juhtimisoskusi, otsustusprotsessi, organisatsiooni ja personali hindamist ning teadmisi tööelu kvaliteedist.

Ametialane tunnustus

MSc - Briti psühholoogiline ühing (BPS)

Akrediteeritud Briti psühholoogilise ühingu (BPS) diplomeeritud liikmelisuse (GBC) nõuetele.

Graduate väljavaated

Kui soovite pärast meie kursuse läbimist jätkata tööpsühholoogia 2. astme kvalifikatsiooni, peab teil olema õigus BPS-i diplomeeritud liikmelisusele.

MSc töö- ja organisatsioonipsühholoogia lõpuleviimine võimaldab teil töötada erinevates lõpetaja rollides ja sihtkohtades. Varasemad tudengid on leidnud töökoha tööpsühholoogia konsultatsioonifirmades (nt Saville Consulting, Amberjack, ABA) ja suuremates avalik-õiguslikes organisatsioonides nagu Ühendkuningriigi politseiliit. Samuti omandate kriitilised teadustöö oskused, mis annab teile võimaluse jätkata doktorantuuri ja akadeemilist karjääri.

Moodulid

Loetletud moodulid on soovituslikud, kajastades avaldamise ajal kättesaadavat teavet. Pange tähele, et moodulid võivad sõltuda õpetatavuse, õpilaste nõudluse ja / või klassi suuruse piirmääradest.

Ülikoolis rakendatakse kõigi õpetatavate programmide krediidiraamistikku, mis põhineb 15-ainelisel tariifil. Moodulid võivad olla 15, 30, 45 või 60 ainepunkti ja mõnede magistritööde puhul lisaks 90 ainepunkti.

1. aasta (täistööajaga)

Mooduli pealkiri Olek Poolaasta
Rakendusuuringute väitekiri Kohustuslik Aastaid kestnud
Organisatsiooniline käitumine Kohustuslik 1
Sooritus, kaasatus ja heaolu Kohustuslik 1
Psühholoogiline hinnang töökohal Kohustuslik 1
Rakenduspsühholoogia uurimismeetodid Kohustuslik 1
Rakenduspsühholoogia täpsemad uurimismeetodid Kohustuslik 2
Psühholoogia rakendamine tööl Kohustuslik 2
Inimressursside arendamine Kohustuslik 2
Juhtimise ja otsustamise psühholoogia Kohustuslik 2

Riiki sisenemise nõuded

Vähemalt 2: 1 Suurbritannias omandatud diplom (või tunnustatud samaväärne rahvusvaheline kvalifikatsioon) psühholoogias või muus sarnases psühholoogiasisaldusega õppeaines, näiteks:

  • Iga psühholoogia alaealine
  • Inimressursi juhtimine
  • Organisatsiooniline käitumine
  • Äri, millel on selged tõendid organisatsiooni käitumise ja äripsühholoogiaga seotud moodulite kohta
  • Sotsioloogia koos psühholoogia moodulitega.

Üliõpilased, kes soovivad pärast programmi minna 2. astme kutsepsühholoogia kvalifikatsioonile, nõuavad Briti psühholoogilise ühingu (BPS) bakalaureuseõiguse omandamise alust (GBC).

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher e ... Loe edasi

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher education for the poorer inhabitants of London. Näita vähem