MSc töö- ja organisatsioonipsühholoogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Põhiteave

 • Kestus: 1 aasta täistööajaga, 2 aastat osalise tööajaga
 • Alguskuupäev: september 2020
 • Kandideerimine: 1. august 2020 (rahvusvaheline), 1. september 2020 (UK / EL)

Kui olete huvitatud sellest, kuidas inimesed tööl mõtlevad ja käituvad, ning aidates neil oma heaolu ja töötulemusi optimeerida, on see teile sobiv kursus. Õpid mängima võtmerolli teadmiste arendamisel ning mõjutama töökoha parimaid tavasid ja poliitikat nii täna kui ka kiiresti muutuvas tuleviku töökohas.

Õpetavad psühholoogiakool ja University of Sussex Business School , saate väärtuslikud oskused ja teadmised:

 • Psühholoogiline hindamine tööl;
 • Õppimine, koolitus ja arendamine;
 • Juhtimine, kaasamine ja motiveerimine;
 • Heaolu ja töö;
 • Organisatsiooni kujundamine, muutmine ja arendamine.

Kursus hõlmab ka töö tuleviku jaoks olulisi teemasid, tuues teieni uusima mõtlemise sellistel teemadel nagu digitaalne ühenduvus, suhete kinnistamine tööl, klass ja mehelikkus, suhtumine mitmekesisusse, tarbijapsühholoogia ja kaasaegne juhtimine.

Praktika

Võimalik, et teil on võimalus kindlustada praktika meie kohalike erialaste partnerluste kaudu koos rakendusuuringute projektide pakkumistega.

Akrediteerimine ja partnerlus

See kursus taotleb akrediteerimist Briti psühholoogilise ühingu (BPS) diplomeeritud liikmelisuse (GBC) nõuetele. BPS-i akrediteeritud kursuse läbimine on vajalik, kui soovite jätkata tööpsühholoogi karjääri ja töötada prahitud staatuse nimel. 1. etapi akrediteerimise soovijatel peab olema BPS-ist GBC.

Meie professionaalsete võrgustike hulka kuuluvad Roffey Parki Instituut ja Tööhõiveuuringute Instituut (IES). Mõlemad on seotud meie õpilastega erialasessioonide, professionaalse juhendamise ja muude ad-hoc võimaluste kaudu.

Täistööajaga ja osalise tööajaga õpe

Valige see kursus täiskohaga või osalise tööajaga. Kuna osalise tööajaga üliõpilane, õpetatakse teile peamiselt ühel tööpäeval kogu aasta vältel, umbes kahe nädala jooksul intensiivselt õpetatavaid mooduleid kogu 1. aasta suveperioodil, et see sobiks teie töökohustustega.

See kursus on praegu valideeritav vastavalt meie protseduuridele, mis tagavad meie kraadide kvaliteedi. See tähendab, et mõned kursuse üksikasjad võivad muutuda. Valideerimisprotsess lõpetatakse enne kursuse algust.

Tasud ja stipendiumid

Kui palju see maksab?

Tasud

 • Suurbritannia / EL-i õpilased: 12 450 naela aastas
 • Kanalisaarte ja Mani saare õpilased: 12 450 naela aastas
 • Rahvusvahelised üliõpilased: 22 500 naela aastas

Pange tähele, et kui teie tasud on määratud, võidakse neid igal aastal tõsta.

Kui olete isefinantseeritav rahvusvaheline tudeng, kes alustab magistrikursust 2020. aasta septembris, peate tasuma õppemaksu ettemakse.

Lisakulud

Briti psühholoogilise ühingu (BPS) liikmelisus

Võite valida, kas saada Briti psühholoogilise ühingu (BPS) üliõpilasliikmeks. See maksab umbes 26 naela (lisateavet leiate BPS-i veebisaidilt). Te ei pea olema oma kursuse liige.

Briti psühholoogilise ühingu (BPS) kontrollitud koolitus

Teil on võimalus osaleda Briti Psühholoogilise Seltsi (BPS) kontrollitud koolitusel, näiteks psühhomeetriliste võimete ja isiksusetestide kasutamisel. Väljaõpet pakuvad välised tarnijad, sõltuvalt nende olemasolust. Iga kursus maksab umbes 400 kr. Kursuse jaoks pole vaja koolitust teha.

Kursusematkad

Võimalik, et pakutakse kursusi, näiteks erialase praktika külastusi. Need pole kursuse jaoks kohustuslikud. Kulud varieeruvad, kuid jäävad vahemikku 50–100 kr. Peate maksma oma transpordi ja toidu eest.

Kuidas ma saaksin oma kurssi rahastada?

Postgraduate Magistriõpe laenud

Kui kursus algab 1. augustil 2020 või pärast seda, saate laenu võtta kuni 11 222 naela. Laenu saab õppelaenufirmalt, kui olete pärit Ühendkuningriigist või kui olete ELi kodanik, kes õpib a meistrid.

Stipendiumid

Meie eesmärk on tagada, et iga üliõpilane, kes soovib meie juures õppida, suudab vaatamata rahalistele tõketele nii, et me meelitame jätkuvalt andekaid ja kordumatuid inimesi. Selle kursuse stipendiumid on veel kinnitamata.

Magistriõppe stipendiumid - Alekzandra Terzova, ajakirjanduse magistrant University of Sussex Vimeo teemal .

Töötamine õppimise ajal

Meie karjääri- ja tööhõivekeskus aitab teil õpingute ajal leida osalise tööajaga tööd.

Karjäär

Lõpetamisel on teil hea ettevalmistus kutsepraktikaks kutse- või organisatsioonipsühholoogina sellistes valdkondades nagu:

 • Ettevõttesisesed erasektoris ja avalikus sektoris (MI6, sõjavägi, NHS, hädaabiteenistused, valitsus ja avalikud teenistused);
 • Testkirjastused;
 • Teaduskonsultatsioonid ja -instituudid;
 • Poliitika eksperdirühmad;
 • Juhtimisnõustamine;
 • HR-nõustamine ja organisatsioonide HR / inimeste / heaolu osakondades;
 • Füüsilisest isikust ettevõtjana tegutsemine.

Kursusel kutsutakse teid kohtuma erinevate tööstusharude psühholoogidega ja osalema reaalse maailma hindamispäevadel. Samuti käsitlete töö tuleviku jaoks olulisi valdkondi, sealhulgas tehnoloogia mõju, mitmekesisusse suhtumist ja neljandat tööstusrevolutsiooni.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent ... Loe edasi

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent engagement in community activities and services. Näita vähem