MSc tööstusdisainis

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Tööstusdisaini magistriprogramm keskendub kolmele teemale: elu ja käitumine, vorm ja tehnoloogia või inimene ja loodus . Programm koosneb individuaalsetest tööstusdisainilahenduse projektidest, töötubadest ja täiendavatest teoreetilistest kursustest.

Osalete disaini valdkonnas teadmiste loomisel ja aitate selles kaasa. Näituste, seminaride ja töötubade korraldamise kaudu saate oma tööst teada ja osaleda avalikus arutelus. Tööstusdisaini kool pakub teile loomingulist keskkonda suurepärase töökojaga. Osana täismahus ülikoolist saame koostöö kaudu teiste teaduskondadega pakkuda suurepäraseid võimalusi multidistsiplinaarseks lähenemiseks. Õpilased saavad autoriteediks valitud teemal, olgu siis nende kontseptuaalselt loominguline, strateegiline või tehniline võime. Ennekõike soodustab tööstusdisaini magistriprogramm distsipliini põhjalikku arutelu ja arutamist.

Õppereisid

Õppereisid ja näitused moodustavad loomuliku osa tööstusdisaini magistriprogrammist. Välja arvatud sissejuhatav õppereis programmi alguses, on kõik reisid vabatahtlikud. Kui õpilane ei saa valikainetes osaleda, antakse Lundis alternatiivsed ülesanded.

  • Sissejuhatav õppereis 4 päeva (kohustuslik) - toimub 1. õppenädalal.
  • Õppereis NASA, USA-s Houstonis 2 nädalat (valikuline) - tavaliselt kolmanda semestri jooksul ühe tööstusdisainilahenduse projekti osana.
  • Näitused (valikuline) - tavaliselt kolm näitust väljaspool Lundi 1. või 2. aastal: näitus DMY (Berliin), Stockholmi mööblimess (Rootsi) ja Milano laat (Itaalia).

Pange tähele: õppekäiku võidakse ettenägematute asjaolude, näiteks loodusõnnetuste ja / või viisa andmisest keeldumise tõttu tühistada / muuta.

Karjääri väljavaated

Pärast tööstusdisaini magistrikraadi omandamist on teil hea ettevalmistus jätkata neid arutelusid sõltumata sellest, kas valite töötamiseks, olgu see siis disainer, ettevõtja, disaini koordinaator, juht või teadlane, avalikus või erasektoris, meeskonnana või üksikisikuna.

Tööstusdisaini magistriprogrammi lõpetanud jätkavad edukat karjääri ja töötavad selliste kaubamärkide juures nagu Google, Ikea, Sony, Tetra Pak, Husqvarna, Haglöfs, Electrolux, H

Lisateavet leiate aadressilt https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-TAIDE

Miks Lund University ?

Lund University asutati 1666. aastal ja see on üks Põhja-Euroopa vanimaid, laiemaid ja parimatest ülikoolidest. Ülikool kuulub QS World University Rankings 2020 maailmas 100 parima ülikooli hulka ja on nr 1 valik rahvusvahelistele tudengitele, kes tulevad Rootsi - ühte maailma innovaatilisemasse, jätkusuutlikumasse ja demokraatlikumasse riiki.

Kui soovite luua oma rahvusvahelist võrku globaalse klassiruumi seadetes, on Lund University suurepärane võimalus. Kogege teist õppimisviisi riigis, mis on kõrghariduse pakkumisel üks parimaid maailmas. Rühmatöö ja mitteformaalsed õpetaja-õpilastega seonduvad suhted hõlbustavad põhjalikku õpet.

Ülikool asub Lundis, võluvas ja kompaktses Lõuna-Rootsis asuvas ülikoolis, Taani Kopenhaageni lennujaamast vaid 35 minuti kaugusel. Linn on tuntud oma elava üliõpilaseluga ning on koduks ka paljudele maailma juhtivatele uurimisasutustele ja rahvusvahelistele ettevõtetele.

Lisateavet Lund University kohta leiate aadressilt www.lunduniversity.lu.se

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Loe edasi

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Näita vähem
Lund , Malmö , Helsingborg + 2 Rohkem Vähem
Külasta kooli veebisaiti