MSc tööstuslikus matemaatilises modelleerimises

Üldine

Programmi kirjeldus

Meie tööstuslik matemaatiline modelleerimine magistrikraadi eesmärk on aidata teil arendada matemaatilisi modelleerimise oskusi ja tehnikaid üha kõrgelt tuntud tööstuses ja kaubanduses.

Tööstusliku matemaatilise modelleerimise MSc võimaldab teil uurida reaalmaailma protsesside ja nende kujundamise matemaatilisi mudeleid, rõhutades seda, kuidas neid tehnikaid tööstuses rakendada.

Tööstusliku matemaatilise modelleerimise programmi peamine tunnus töötab väikestes gruppides reaalsete eluprobleemide lahendamiseks, kasutades matemaatilisi mudeleid, näiteks hinnata soojuse kadu laost. Veel üks unikaalne aspekt on meie täiustatud töökindluse moodul, mille eesmärk on näidata, kuidas saab statistikat tööstuslikele probleemidele rakendada, et toetada inseneribüroode väljavahetamist käsitlevate strateegiate väljatöötamist enne nende purunemist.

Mujal tööstusliku matemaatilise modelleerimise programmis arendate oskusi ka osaliselt diferentseeritud võrrandite lahendamiseks ja õpiksite põhiprintsiipe, näiteks piiratud elemendi meetodit, mida kasutatakse struktuursete probleemide lahendamisel tööstuses.

Selle tööstusharu keskendunud programmi esiletõstmine on teie 12-nädalane suveprojekt, mida sageli tehakse kohalikus ettevõttes. Varasemad projektid on hõlmanud modelleerivaid astmainhalaatoreid (3M), gaasi ja elektrienergia nõudluse prognoosimist (DNV-GL), hübriidmudelite (elektriautode) bensiinimootorite modelleerimist ja kahe käitursüsteemide (Jaguar-Land Rover) ümberlülitamise viivitusi. Projekti elementi toetavad Loughborough Ülikooli väljakujunenud lingid tööstusele ja annab teile praktilisi ja reaalset ülevaadet, kuidas matemaatilist teooriat ja tehnikat organisatsiooni stsenaariumides rakendatakse.

Matemaatikaekspertide osakond asub nüüd hiljuti renoveeritud hoones, kus on pühendatud kaasaegsed rajatised. Osakonna teadustegevus hõlmab tööd, mille jaoks programm annab aluse, näiteks töö päikese-, veelaine ja tuumaenergia, õhukese kile vedeliku dünaamika ja filtreerimisega poorse keskkonna kaudu.

Mis muudab selle programmi erinevaks?

 • 12-nädalane suveprojekt - tihti kohalikus ettevõttes
 • Annab tööstusele vajaliku matemaatilise tehnika
 • Õppige oskusi osalise diferentsiaalvõrrkude lahendamiseks

Kes peaks seda programmi uurima?

Tööstusliku matemaatilise modelleerimise MSc on eriti sobilik üliõpilastele, kes on sooritanud 3-aastase bakalaureusekraadi matemaatika, teaduse või inseneri valdkonnas ja kes soovivad jätkata doktoriõppes või kasutada oma täiustatud oskusi tööstuslikus kontekstis.

Riiki sisenemise nõuded

Magistrikraad (2: 1 või kõrgem) või samaväärne välismaal kvalifikatsioon matemaatika või inseneri või teaduse teema, mille kõrge matemaatiline sisu.

Inglise keele nõuded

Kõik taotlejad Loughborough ülikooli vastuvõtmiseks peavad olema omandanud inglise keele oskuse, enne kui nad saavad õppida ükskõik millise kursuse või programmi, kas nende emakeel on inglise keel või mitte. Lisateavet inglise keele nõuetele meie veebilehelt.

IELTS: kokku 6,5, millest igaühe osa on vähemalt 6,0.

Mida sa õpid

Meie tööstuslik matemaatiline modelleerimine MSc pakub tugeva aluse matemaatika valdkondades, mis on olulised tööstusele ja stimuleerib õpilasi täitma oma püüdlusi, huvisid ja haridusvajadusi.

Moodulid

Tööstuslik matemaatiline modelleerimine magistrikraad hõlmab mitmesuguseid teemasid; et anda sulle degusteerija, mida oleme laiendanud mõnede selle programmiga seotud põhikomponentide ja konkreetsete hindamismeetoditega, mis on seotud iga mooduliga. Te uurite järgmisi mooduleid. Kõik on kohustuslikud ja maksavad 15 krediiti, va suveprojekt, mis on väärt 30.

 • Matemaatiline modelleerimine
 • Regulaarne ja kaootiline dünaamika
 • Programmeerimine ja arvutusmeetodid
 • Täiustatud töökindlus, kättesaadavus ja hooldatavus
 • Osaliste diferentsiaalvõrrandite elemendid
 • Staatiline ja dünaamiline optimeerimine
 • Vedeliku mehaanika
 • Suveprojekt

Tulevased karjäärivõimalused

Lõpetanud tööhõive hõlmab mitmesuguseid tööstusharusid, mis hõlmavad kosmosetööstust, autotööstuse elektroonikat ja arvutihuvisid, samuti tarkvarahooned, kindlustusseltsid ja teadusasutused.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Welcome to Loughborough University's School of Science, home to the Departments of Chemistry, Computer Science, Mathematical Sciences, Physics and the Mathematics Education Centre.

Welcome to Loughborough University's School of Science, home to the Departments of Chemistry, Computer Science, Mathematical Sciences, Physics and the Mathematics Education Centre. Näita vähem