Edendage oma karjäärioskusi, saades põhjaliku ülevaate globaalsetest tarneahelatest, ja arendage nende haldamiseks välja strateegilised ja analüütilised tööriistad.

See on ainus veebiprogramm, mille on akrediteerinud nii Chartered Logistika ja Transpordi Instituut (CILT) kui ka Chartered Institute of Hangete ja Tarne (CIPS), pakkudes õpilastele võimalust saada rahvusvaheliselt hinnatud auhindu ja saada liikmelisus kaks juhtivat kutseorganisatsiooni.

Kas otsite oma karjääri tarneahela juhtimises või soovite saada ülevaadet tööstuse globaalsetest suundumustest, aitab see ettevõtlusele keskendunud MSc täiendada oma teadmisi tarneahela juhtimises ja valmistab teid ette tuleviku töökohtadeks. Õppekava on välja töötatud põhjalike uuringute põhjal, mille viisid läbi teadlased Sir John Cassi ärikoolis (Cass), mis on üks maailma juhtivamaid ärikoole ja osa Cityst, University of London .

Teid sukeldatakse tarneahela ja globaalse logistikatööstuse uusimatesse tehnoloogiatesse ja uuendustesse, sealhulgas tehisintellekti, blockchain-tehnoloogia, suurandmete analüüsi ja automatiseerimise poole. Samuti uurite tegelikke teemasid, nagu riski maandamine, jätkusuutlikkus ja eetika.

Eduka lõpetanud MSc programmi asjakohase töökogemusega saavad taotleda nii MCIPS ja CMILT nimetused, mis esindavad ülemaailmset standardit tööstuse spetsialistid.

Paindlik õpe valikuid võimaldab teil valida programmi Pathway , mis sobib teie vajadustele ja huvidele. MSc, kraadiõppe või kraadiõppe saate hankida kõikjalt maailmast.

Selle programmi uurimisel saate:

 • arendada arusaamist rahvusvahelistest ärisuundumustest, mis kujundavad globaalseid tarneahelaid, ja kuidas need mõjutavad teie ettevõtet;
 • suutma oma uurimisprojekti kasutada oma ettevõtte ees seisvate väljakutsete paremaks mõistmiseks;
 • olla kursis peamiste uuendustega tarneahela juhtimises ja globaalses logistikas, sealhulgas analüüs ja arenenud tehnoloogia kasutamine.

Kuidas sa õpid

Paindlik lähenemisviis õppimisele võimaldab teil seda veebiprogrammi õppida omas tempos kõikjal maailmas. Saate põhjalikke õppematerjale ja valiku õppevõimalusi.

Õppematerjalid

Pakume teile kõiki kursuse edukaks läbimiseks vajalikke ressursse ja õppematerjale, sealhulgas iga mooduli olulist lugemist. Nendele pääsete juurde virtuaalse õpikeskkonna (VLE) kaudu erinevates seadmetes.

Meie veebipõhised õppematerjalid hõlmavad tavaliselt multimeediumisisu, tegevusi ja harjutusi (nt valikvastustega viktoriinid, refleksioonharjutused ja enesehindamise küsimused), aga ka võimalusi oma juhendaja ja kaasõpilastega suhtlemiseks. Samuti saate juurdepääsu kahele lühikesele sissejuhatavale moodulile, mis aitavad õpingutest maksimaalselt kasu saada.

Online tugi

Kui registreerute, anname teile juurdepääsu oma õpilasportaalile. Seejärel pääsete juurde oma University of London e-posti kontole ja muudele peamistele ressurssidele:

 • VLE-l saate juurde pääseda kõigi trükitud õppematerjalide, sh audiovisuaalsete ressursside elektroonilistele koopiatele ja foorumitele, et arutada õppematerjali ja teha koostööd teistega.
 • Veebiraamatukogu pakub juurdepääsu enam kui 100 miljonile akadeemilisele elektroonilisele üksusele, mis koosneb e-raamatutest, e-ajakirjadest, konverentside materjalidest jm. Lisaks saavad õpilased taotleda esemeid, mida ei hoita raamatukogus, raamatukogu raamatukogudevahelise laenuteenuse kaudu. Briti raamatukogu.
 • Senati maja raamatukogu pakub tasuta registreerimisjuurdepääsu kõigile registreeritud kaugõppe ja paindliku õppimisega õpilastele.

Juhendaja tugi

Kõik õpilased saavad selle programmi õppimisel juhendaja tuge ja tagasisidet. Juhendajad tutvustavad mooduleid, vastavad küsimustele, jälgivad arutelusid ja annavad hinnangu andmise juhiseid.

Aja pühendumine

Õppige omas tempos, kas osalise või täistööajaga. Igas moodulis on umbes 150 tundi õppetunde - keskmiselt 5–7 tundi nädalas. Moodulid töötavad sõltuvalt nõudlusest vähemalt kaks korda aastas.

Iga moodulit õpitakse üle 22 nädala. Saate valida, kui palju iga seanssi võtta ja milliseid seansse sisestada. Saate korraga uurida kuni kuut (või nelja moodulit ja lõppprojekti).

Hindamine

Iga moodul sisaldab erinevaid hinnanguid. Kujundav hinnang aitab teil oma edusamme mõõta, kuid ei arvestata hindega. Kokkuvõtvaid hinnanguid arvestatakse lõplikule hindele. Nende hulka kuuluvad kursuste loomine ja projekti- või kirjalik eksam.

Eksamid toimuvad kaks korda aastas. Eksami vastuvõtmist saab üks kord edasi lükata (tasuline), kuid kursuste esitamist mitte. Kui olete mooduli alustanud, loodetakse see tavaliselt lõpule viia kuuekuulise sessiooniga.

Programmi struktuur

See programm koosneb kaheksast põhimoodulist, kahest valikainest ja lõplikust projektist.

Kaheksa tuummoodulit:

 • Tarneahela juhtimise põhikontseptsioonid
 • Tarneahela analüüs
 • Toimingud ja protsesside juhtimine
 • Otsusetegijate arvestus
 • Väärtuse andmise strateegia
 • Globaalne ostmise ja pakkumise juhtimine
 • Innovatsiooni- ja tarneahelatehnoloogia
 • Globaalne logistika ja veokorraldus

Pluss kaks valikainet, mis on valitud järgmiste seast:

 • Projekti juht
 • Ettevõtte prognoosimine ja andmeanalüüs
 • Tarneahela finantseerimine ja riskijuhtimine
 • Business to Business Marketing

Ja lõppprojekt.

Riiki sisenemise nõuded

Teil on vaja esimese või teise klassi bakalaureuse kraadi (või aktsepteeritavat ekvivalenti), eelistatavalt kvantitatiivses aines.

Taotlejad, kes soovivad kandideerida, kuid ei vasta sisseastumiskriteeriumidele, saavad neid kraadi omandada endiselt edutee kaudu. Edenemistee hõlmab:

 • Esiteks taotlete magistritunnistust;
 • Magistritunnistuse edukas täitmine võimaldab teil minna edasi kraadiõppesse;
 • Pärast magistridiplomi edukat läbimist võite liikuda järelejäänud moodulite lõpuleviimiseks ja omandada MSc.

Inglise keele nõuded

Selle programmi õppimiseks on vaja kõrgetasemelist inglise keelt. Te vastate meie keelenõuetele, kui olete viimase kolme aasta jooksul saavutanud ühe järgmistest:

 • IELTS: vähemalt 6,5 kirjaliku testiga 6,0
 • Pearsoni test (akadeemiline): kokku vähemalt 59, lugemisega ja kirjutamisega 59 ning rääkimise ja kuulamisega 54.
 • Cambridge'i inglise keele oskuse tunnistus.
 • Cambridge'i kõrgtaseme inglise keele tunnistus (C-klass või kõrgem).
 • TOEFL iBT: kokku vähemalt 92, 22 lugemise ja kirjutamisega ning 20 rääkimise ja kuulamisega.

Teise võimalusena võite rahuldada keelenõuded, kui teil on vähemalt 18-kuuline haridus või töökogemus inglise keeles.

Arvuti nõuded

Seadsime minimaalsed põhilised arvutinõuded, kuna teie õppematerjalidele pääseb juurde õpilasportaali kaudu ja on ülioluline, et pääsete sellele regulaarselt juurde.

Karjäärivõimalused

University of London tarneahelahalduse ja globaalse logistika kvalifikatsioon annab teile võimaluse lihvida atribuute ja võimalusi, mis on vajalikud tarneahela ja logistika valdkonnas tõhusa karjääri loomiseks tulevikus. Selle sektori tulevase juhina pakub teie tarneahela juhtimise ja globaalse logistika kvalifikatsioon teile konkreetseid juhtimislikke teadmisi globaalsete tarneahelate keerulisest maailmast ja sellest, kui olulised on nad iga ettevõtte edasiarendamisel.

Lisaks logistika ja tarneahela tehnilistele üksikasjadele, mida te oma programmis käsitlete, on teil ka võimalus teha koostööd ja luua võrgustik kaasõpilastega kogu maailmast, kes suurendavad ka nende teadmisi rahvusvahelisest kaubandusest ja ärist. Teie strateegilist mõtlemist ja analüütilisi oskusi parandavad ka teie õpingud, kui õpid kohaldama logistika teoreetilisi lähenemisviise globaalsete tarneahelate kiire tempo ja dünaamilise maastiku reaalsuses. Teie paremat arusaamist sektorist suurendab ka programm, mille on akrediteerinud sellised juhtivad kutseorganisatsioonid nagu Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT) ja Chartered Institute of Hanked and Supply (CIPS).

Paljud tööandjad erinevates sektorites, alates valitsusosakondadest kuni jaekaubandusettevõteteni, vajavad kvalifitseeritud tarneahela- ja logistikaspetsialiste ning värbavad otse oma ettevõtetesse ja organisatsioonidesse. Tarneahel ja logistika on ka olemuselt rahvusvaheline sektor, nii et rollid võivad põhineda kogu maailmas ja hõlmata sageli riiklikke ja rahvusvahelisi reisimisi.


Lisateave tarneahela mõtlemist kujundavate rahvusvaheliste ärisuundumuste kohta.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
University of London

Vaata veel 6 kursust University of Londonis »

Viimati uuendatud September 26, 2019
See kursus on Online
Start Date
apr 2020
okt 2020
Duration
1 - 5 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,000 GBP
Arengumaad Magistriõppe täielik lõiv: veebitoetatud tudeng 6000 kr; Õppekeskus toetas 4080 naela õppekeskuse tasu. Arenenud riigid Täielik MSc kursuse tasu: veebitoetatud tudeng 10000 kr; Õppekeskus toetas 6800 naela õppekeskuse tasu
Deadline
märts 2, 2020
sept 2, 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
apr 2020
End Date
märts 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
märts 2, 2020
Start Date
okt 2020
End Date
sept 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
sept 2, 2020

apr 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
märts 2, 2020
End Date
märts 2021

okt 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
sept 2, 2020
End Date
sept 2021

Study for an MSc in Supply Chain Management and Global Logistics