MSc teaduses, tehnoloogias, inseneriteaduses ja matemaatikas (STEM)

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistrikraad (MS) STEM Haridusprogrammis valmistab õpetajaid tööle teadus-, õppekava materjalide ja haridusalaste tegevuste arendamisel ja rakendamisel teaduse, tehnoloogia, inseneriteaduse ja matemaatika (STEM) haridusasutustes, näiteks koolides. , teaduskeskused, muuseumid, tööstus, kultuuriasutused ja kogukondlikud asutused. Samuti valmistab ta ette doktorikraadi tulevasi kandidaate. programmid.

MS programm registreerib maksimaalselt 15 üliõpilast aastas ja tunnistab matemaatika, bioloogia, keemia, füüsika, tehnoloogia, inseneriteaduse, hariduse, psühholoogia, lapse arengu, kognitiivse teaduse ja teiste seotud valdkondade kandidaate, kes näitavad, et nad on valmis mõistma matemaatikahariduse, teadushariduse või insenerihariduse uurimise ja praktikaga seotud küsimused ja väljakutsed. Füüsika tugeva taustaga õpilased võivad kaaluda ka füüsikahariduse teekonda, mida pakume koostöös füüsika osakonnaga

Kandidaadid, kellel puudub matemaatika, teaduse või inseneriteaduse bakalaureusekraad, peavad oma fokuseerimiskeskkonnas võtma täiendavaid kraadiõppe kursusi, et jõuda tasemeni, mis on vähemalt samaväärne Tufts BA / BS-ga selles sisus. piirkonnas.

Programmile sisenemisel määratakse igale õpilasele kaks programmi nõustajat, üks haridus- või lastearengu osakondadest ja teine matemaatika-, teadus- või inseneriosakondadest. Programmi nõustajad abistavad üliõpilast kursuste, sisupiirkonna, praktikakohtade ja teadustegevuse valiku tegemisel. Lisaks saavad MS üliõpilased taotleda õpingute jätkamist Ph.D. õpilased Tufts.

Täiskoormusega üliõpilaste maksimaalne tähtaeg MS programmi lõpuleviimiseks on kolm aastat.

Õppe eesmärgid

Arendada ja tutvustada sügavat arusaamist:

 • Õppimise, arendamise ja õpetamise teooria ja uuringud; kognitiivne teadus; ja hariduse sotsiokultuurilised alused nii laiemalt kui ka oma distsipliini piires.
 • Arengu-, pedagoogilised, sisupõhised ja sotsiokultuurilised väljakutsed õpetamisele ja õppimisele.
 • Uurimismeetodid ja -uuringud, mis sobivad uute teoreetiliste arusaamade ja praktiliste lähenemisviiside loomiseks õppetöösse.
 • Teadmised ja tavad oma vastavas valdkonnas.

Arendada võimeid:

 • Väljendage ennast ja levitage tõhusate viiside kaudu erinevate meediakanalite kaudu nende uuringute tulemusi (näiteks suuliselt, kirjalikult, video kaudu).
 • Käsitleda haridusliku ja sotsiaalse tähtsusega küsimusi, mis põhinevad distsiplinaarsetel teadmistel, kus asjakohasus viitab nii valdkonnale kui ka õpilaste erialasele kogemusele ja huvidele.
 • Koostage teistega ühistes uurimisprojektides.
 • Olge oma teadusuuringud globaalses ja rahvusvahelises kogukonnas.
 • Mõista, kui tähtis on austada lapsi, õpetajaid, õpilasi ja õpetajaid, kellega nad töötavad.

Filosoofia

Õpilased teevad tihedat koostööd programmi õppejõuga, et arendada STEM-teadusharude õppimise ja õpetamise uuringuid, samuti kultuurilist, ajaloolist ja filosoofilist mõju hariduslikule mõtlemisele ja praktikale. Kursuste programmis peegeldub õppeteaduste perspektiivid distsiplinaarsete teadmiste ja tavade, sotsiaalse konteksti ning disaini ja juhendamise kohta. Õpilased töötavad ka sõltumatute projektide kallal.

Need projektid peegeldavad teaduskondade teadushuve, sealhulgas STEMi mõtlemise algust õppijate teadmistes ja võimetes; kuidas õpilased liiguvad distsiplinaarpraktikate ja arusaamade suunas; õpetajate märkamine, osalemine ja õpilaste mõtlemisele reageerimine; K-16 STEM-hariduse mitmekesisus ja juurdepääs; ning tehnoloogiate kavandamine ja uurimine, et toetada mõtlemist, õppimist ja uurimist.

Kraadi nõuded

Magistrikraad (MS) STEM Haridusprogrammis valmistab õpetajaid tööle teadus-, õppekava materjalide ja haridusalaste tegevuste arendamisel ja rakendamisel teaduse, tehnoloogia, inseneriteaduse ja matemaatika (STEM) haridusasutustes, näiteks koolides. , teaduskeskused, muuseumid, tööstus, kultuuriasutused ja kogukondlikud asutused. Samuti valmistab ta ette doktorikraadi tulevasi kandidaate. programmid.

MS programm registreerib maksimaalselt 15 üliõpilast aastas ja tunnistab kandidaate, kellel on taustaga matemaatika, bioloogia, keemia, füüsika, tehnoloogia, inseneriteadus, haridus, psühholoogia, lapse areng, kognitiivne teadus ja muud sellega seotud valdkonnad, mis näitavad pühendumust arusaamale matemaatikahariduse, teadushariduse või insenerihariduse uurimise ja praktikaga seotud küsimused ja väljakutsed. Füüsika tugeva taustaga õpilased võivad kaaluda ka füüsikahariduse teekonda, mida pakume koostöös füüsika osakonnaga

Kandidaadid ilma küpsustunnistuseta matemaatikas, teaduses või inseneriteaduses peavad oma fokuseerimiskeskkonnas võtma täiendavaid kraadiõppe kursusi, et jõuda tasemeni, mis on vähemalt samaväärne Tufts BA / BS-ga selles sisus. piirkonnas.

Programmile sisenemisel määratakse igale õpilasele kaks programmi nõustajat, üks haridus- või lastearengu osakondadest ja teine matemaatika-, teadus- või inseneriosakondadest. Programmi nõustajad abistavad üliõpilast kursuste, sisupiirkonna, praktikakohtade ja teadustegevuse valiku tegemisel. Lisaks saavad MS üliõpilased taotleda õpingute jätkamist Ph.D. õpilased Tufts.

Täiskoormusega üliõpilaste maksimaalne tähtaeg MS programmi lõpuleviimiseks on kolm aastat.

Teadusuuringute komponent

MS üliõpilased peavad demonstreerima haridusalast uurimistööd väitekirja, projekti, uurimisgrupiga töötamise või praktika abil.

Kursuse nõuded

MS õpilased on kohustatud täitma 12 kursust täita MS STEM Haridus kraadi nõuetele. Need sisaldavad:

 • 5 kursust rühmadest A, B, C ja D (vähemalt üks kursus igast rühmast);
 • 2 matemaatika-, teadus- või inseneriosakonna kraadiõpet;
 • 2 või 3 valikainete kursust rühmast E;
 • 1 kursus grupist F (programmi seminar);
 • 1 või 2 kursust magistritöö, projekti-, teadus- või praktikakogemuse jaoks.

Asjakohaste valikainete ja kursuste taseme (100 või 200 taseme) valib üliõpilaste nõustajad, lähtudes iga programmi kaasatud osakonna poolt välja antud juhistest. See valik sõltub iga õpilase vajaduste hindamisest seoses arusaamisega:

 • Matemaatika, teaduse või inseneri sisu tundmine;
 • Hariduse sotsiaal-kultuurilised alused;
 • Inimarengu ja õppimise teooria ja uurimine erinevates sisupiirkondades;
 • Spetsiaalsed teadmised, mis on otseselt seotud MS väitekirja, projekti, uurimistöö või praktikaga.

Teistest institutsioonidest saadud ja eelnevate kraadide suhtes kohaldamata kraadiõppekursuste ülekandmine sõltub kursuse sisust, üliõpilase sooritusest kursuses ja kursuse olulisusest üliõpilase õppekavaga, mida hindavad üliõpilaste nõustajad ja STEMi haridusprogrammi komitee.

MS kraadi puhul ei arvestata bakalaureuseõppe kursusi.

Tööpaik

Meie MS lõpetajad töötavad kõigis PreK-16 STEM hariduse nurkades. Kõik meie lõpetajad, kelle kohta meil andmeid on, on selles valdkonnas kasutusel. Meie MS vilistlaste hulka kuulub 9. klassi õpetaja linna Polütehnikumi keskkoolis Brooklynis, NY, AP bioloogiaõpetaja Lexingtoni keskkoolis Lexingtonis, MA ja teadur Associate at Cambridge'is, MA.

Taotlemise nõuded

 • Taotluse tasu
 • CV / CV jätkamine
 • Isikliku avalduse
 • Ametlik GRE nõutav
  • GRE hinded ei ole praeguste Tufti üliõpilaste jaoks vajalikud, 2016
 • Ametlik TOEFL või IELTS, kui see on kohaldatav
 • Ärakirjad
 • Kolm soovituskirja
 • Kesk- ja keskkooli MAT-i kandidaadid: kolmest soovituskirjast peaksid olema pärit akadeemilised spetsialistid, kes esindavad ainevaldkonda, kus taotleja taotleb litsentsi.
 • Kirjaproov
 • Vajalik kunstiharidusele, kesk- ja keskkooliharidusele ning koolipsühholoogiale. Võõrkeeles litsentsi taotlevatele taotlejatele on vajalik spetsialiseerumise keeles kirjalik näidis.
 • Täiendav essee
 • Täiendav essee on vajalik MAT-i kesk- / keskkooli (mitte-Art) programmi taotlejatele, kes taotlevad Urban Teacher Training Collaborative (UTTC) teekonda: kuni 500 sõnaga ütle meile, miks te otsite intensiivset õpetajat koolituskogemus linnakeskkonnas. Millised kogemused on teid koolikeskkonnas töötamiseks ette valmistanud ja kuidas see teie professionaalsetele eesmärkidele kaasa aitab?
Viimati uuendatud Mai 2019

Teave kooli kohta

Graduate programs at Tufts University's Graduate School of Arts combine the atmosphere of a liberal arts college with the state-of-the-art technological resources of a research institution. World-clas ... Loe edasi

Graduate programs at Tufts University's Graduate School of Arts combine the atmosphere of a liberal arts college with the state-of-the-art technological resources of a research institution. World-class researchers, personal mentoring, collaborative laboratory facilities, and industry partnerships equip Tufts students with the skills to excel in their chosen specialties and pursue their careers with passion and commitment. Näita vähem