MSc teeninduse juhtimises, jätkusuutliku teeninduse juhtimine

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Magistriprogramm Service Management on ainulaadne võimalus neile, kes otsivad juhtimise programmi kõrgel tasemel, millel on tugev seos teadusuuringutega. Programm ühendab teenindussektorite põhjalikud ainevaldkonna teadmised arusaamisega teenindustegevuse konkreetsetest organisatsioonilistest ja juhtimisvajadustest.
Teenuste juhtimise magistriõppesse kandideerimisel valite ühe viiest spetsialiseerumisest: kultuuri ja loovuse juhtimine, tarneahela juhtimine, säästva teenuse juhtimine, jae- või turismivaldkond. Meil on mitmesuguseid õpilasi kogu maailmast.

Jätkusuutlik teenusehaldus

Kuna teenusorganisatsioonides on järjest rohkem tähelepanu pööratud jätkusuutlikkuse küsimustele ja jätkusuutlike äritavade väljatöötamisele suunatud jõupingutustele, on vaja spetsialiseerunud jätkusuutlikkusega töötajaid. Te uurite, analüüsite ja arutate jätkusuutlikkuse küsimusi ja teooriaid, pöörates erilist tähelepanu teenustele ja teenindusorganisatsioonidele. Saate aru säästva tarbimise teooriatest, jätkusuutlikest ärimudelitest ning keskkonnajuhtimisest ja -poliitikast, arendate teenuste osutamise keskkonnamõju hindamiseks vajalikke oskusi ning õpite tuvastama, analüüsima, hindama ja suhtlema erinevatest aspektidest. teenindustegevuse jätkusuutlikkus ühiskondlikus kontekstis.

Kursuse üksikasjad

Sissejuhatus teenuse juhtimisse, (7.5), Sissejuhatus teenuse säästvasse juhtimisse (7.5), Teenindusorganisatsioonide juhtimine (7.5), Ühiskonnateaduste teooria (7.5), Ühiskonnateaduste meetodid (15), Jätkusuutlikkuse korraldamine (7.5), Keskkonnahindamine Mõju (7,5), valikaine (d) (15), säästev tarbimine (7,5), sooline võrdõiguslikkus ja teenindusorganisatsioonid (7,5), magistritöö (30).

Karjääri väljavaated

Magistriõpe teenusehalduses on mõeldud neile, kes otsivad karjääri, tegeledes jätkusuutlikkuse probleemidega teenindusorganisatsioonides. Tööturg on globaalne ja see võib hõlmata positsioone nii era- kui ka avalikus sektoris ning nii operatiiv- kui ka nõustamispositsioonidel. Lõpetajad saavad töötada vastavusametnike, sotsiaalse ja keskkonnaalase jätkusuutlikkuse juhtide, jätkusuutlikkusega suhtlejate või roheliste turundajatena.

Lisateavet leiate aadressilt https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-SASMA-SASM

Miks Lund University ?

Lund University asutati 1666. aastal ja see on üks Põhja-Euroopa vanimaid, laiemaid ja parimatest ülikoolidest. Ülikool kuulub QS World University Rankings 2020 maailmas 100 parima ülikooli hulka ja on nr 1 valik rahvusvahelistele tudengitele, kes tulevad Rootsi - ühte maailma innovaatilisemasse, jätkusuutlikumasse ja demokraatlikumasse riiki.

Kui soovite luua oma rahvusvahelist võrku globaalse klassiruumi seadetes, on Lund University suurepärane võimalus. Kogege teist õppimisviisi riigis, mis on kõrghariduse pakkumisel üks parimaid maailmas. Rühmatöö ja mitteformaalsed õpetaja-õpilastega seonduvad suhted hõlbustavad põhjalikku õpet.

Ülikool asub Lundis, võluvas ja kompaktses Lõuna-Rootsis asuvas ülikoolis, Taani Kopenhaageni lennujaamast vaid 35 minuti kaugusel. Linn on tuntud oma elava üliõpilaseluga ning on koduks ka paljudele maailma juhtivatele uurimisasutustele ja rahvusvahelistele ettevõtetele.

Lisateavet Lund University kohta leiate aadressilt www.lunduniversity.lu.se

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Loe edasi

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Näita vähem
Lund , Malmö , Helsingborg + 2 Rohkem Vähem
Külasta kooli veebisaiti