MSc teeninduse juhtimises, tarneahela juhtimises

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Magistriprogramm Service Management on ainulaadne programm neile, kes soovivad õppida tööstusele asjakohaste teenuste juhtimise ja juhtimise kõrgtasemel. Programm ühendab endas teenindussektorite põhjalikud aineteadmised, tipptasemel teaduskeskkonna ja ajakohased professionaalsed rakendused.

Teeninduse juhtimise magistriprogrammi taotlemisel valite ühe kolmest erinevast erialast: tarneahela juhtimine, jaemüük või turism. Meil on üliõpilaste segu kõikjalt maailmast.

Programmi omadused

Tarneahelahalduse kiire areng , sealhulgas globaalsed väljakutsed ning tarneahelate korraldamise ja äritegevuse uued viisid, vajavad kvalifitseeritumat personali. Uurite ja analüüsite selliseid nähtusi ja olukordi nagu teenuste juhtimine tarneahela juhtimise kontekstides, transpordi ja logistika juhtimine, muudatuste juhtimine, teaduse teooria ning kvalitatiivsed ja kvantitatiivsed meetodid. See aitab teil arendada olulisi analüüsi- ja juhtimisoskusi, pakkudes samas väärtuslikku kogemust uuenduslike, strateegiliste ja jätkusuutlike globaalsete tarneahelate arendamisel. Saate teadmisi ja kogemusi erinevatest tarneahela juhtimise valdkondadest ning töötate välja tööriistu, mis võimaldavad teil luua innovaatilist ja jätkusuutlikku tarneahela juhtimist ettevõtetes, avalikus sektoris ja teistes organisatsioonides.

Programmide moodulid / kursused

Kursused ja ainepunktide arv: Teenuste haldamine: teooria - areng ja traditsioonid (15), juhtivad teenindusorganisatsioonid (15), meetodid sotsiaalteadustes (15), teenuste logistika (7.5), logistika ja tarneahelad (7.5), teenindusuuringute perspektiivid Jätkusuutlikkus (15), transpordisüsteemid: intermodaalsus ja jälgitavus (15), magistritöö (30).

Karjääri väljavaated

Selle programmi lõpetajad töötavad projektijuhi, tippjuhtide, erinevate organisatsioonide konsultantide ja analüütikute, sealhulgas haiglate ja kohalike omavalitsusorganisatsioonidena. Teil on ka õigus teostada uurimisprojekte laias spektris logistika ja tarneahela ettevõtted ja organisatsioonid.

Lisateavet selle programmi kohta leiate aadressilt https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-SASMA-SUCM

Miks Lund University ?

Lund University asutati 1666. aastal ja see on üks Põhja-Euroopa vanimaid, laiemaid ja parimatest ülikoolidest. Ülikool kuulub QS World University Rankings 2020 maailmas 100 parima ülikooli hulka ja on nr 1 valik rahvusvahelistele tudengitele, kes tulevad Rootsi - ühte maailma innovaatilisemasse, jätkusuutlikumasse ja demokraatlikumasse riiki.

Kui soovite luua oma rahvusvahelist võrku globaalse klassiruumi seadetes, on Lund University suurepärane võimalus. Kogege teist õppimisviisi riigis, mis on kõrghariduse pakkumisel üks parimaid maailmas. Rühmatöö ja mitteformaalsed õpetaja-õpilastega seonduvad suhted hõlbustavad põhjalikku õpet.

Ülikool asub Lundis, võluvas ja kompaktses Lõuna-Rootsis asuvas ülikoolis, Taani Kopenhaageni lennujaamast vaid 35 minuti kaugusel. Linn on tuntud oma elava üliõpilaseluga ning on koduks ka paljudele maailma juhtivatele uurimisasutustele ja rahvusvahelistele ettevõtetele.

Lisateavet Lund University kohta leiate aadressilt www.lunduniversity.lu.se

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Loe edasi

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Näita vähem
Lund , Malmö , Helsingborg + 2 Rohkem Vähem
Külasta kooli veebisaiti