MSc tehisintellekti ja automatiseerimise alal

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

KOHALDAGE KOHE!

Tehisintellekti ja automatiseerimistehnika magistrantuuri eesmärk on pakkuda kõrgetasemelist pädevust arenenud riist- ja tarkvaraarhitektuuri ning juhtimissüsteemide ja robootika kujundamisel, juhtimisel, arendamisel ja innovatsioonil. Eelkõige on programm keskendunud inimese ja masina interaktsioonile laias tähenduses, hõlmates selliseid teemasid nagu tehisintellekt, masinõpe, massiliste andmekogumiste kõrgtehnoloogiline töötlemine, inimese ja roboti liidesed ning tootmise automatiseerimise süsteemid.

Universéta di Siena fotoarhiiv

Programm pakub edasijõudnutele teadmisi arvuti- ja automaatikatehnika alal, kursustega, mis hõlmavad selliseid teemasid nagu kõrgtehnoloogiliste ja paralleelsete arvutiarhitektuuride kavandamiseks, hindamiseks ja programmeerimiseks mõeldud insenerivahendid; tehisintellekt ja masinõppe tehnikad, mis on vajalikud intelligentsete süsteemide rakendamiseks; kujundusmustrid ja metoodikad keerukate tarkvarasüsteemide ja hajutatud rakenduste rakendamiseks; täiustatud liidesed interaktsiooniks robotitega, näiteks nägemissüsteemid ja haptilised liidesed; diskreetsete sündmuste süsteemide ning mitme muutujaga ja mittelineaarsete juhtimissüsteemide analüüsimise ja kujundamise tehnikad koos rakendustega robotite juhtimise, tee kavandamise ja mitme agendi süsteemide jaoks; matemaatilised ja algoritmilised tööriistad võrkude kaudu optimeerimiseks.

Õpilased saavad programmi lõpule viia, keskendudes kas infosüsteemide kujundamisele või robootikale ja automatiseerimisele. Eelkõige saavad õpilased valida kursusi, mis hõlmavad arenenud andmebaasisüsteemide kujundamisega seotud küsimusi, näiteks otsingumootorite tehnoloogiad ja teabe hankimine; ametlike keelte teooria ning keelejärelevalve ja loomuliku keele töötlemise tööriistade tehnoloogilised aspektid; bioinformaatika ja infosüsteemide rakendused bioloogiliste andmebaaside jaoks; pilditöötluse algoritmid; keerukate dünaamiliste süsteemide modelleerimise, analüüsi ja simuleerimise tehnikad; süsteemi tuvastamisel ja filtreerimisel rakendatud hindamisteooria põhimõtted; määramatuse esitamise kaasaegsed paradigmad ning ebakindlate süsteemide analüüsimise ja kujundamise peamised tehnikad; pädevused arenenud andurisüsteemide kujundamisel.

KOHALDAGE KOHE!

Karjäärivõimalused

Arvuti- ja automatiseerimistehnika eriala lõpetanud saavad tööd leida tööstusharudes, riigiettevõtetes, finantseerimisasutustes ja teaduskeskustes, mille teadus- ja arendustegevuse osakonnad tegelevad infosüsteemide, tööstusautomaatika ja robootikaga. Lisaks võimaldab arvuti- ja automatiseerimistehnika magistrant õpilastel pääseda juurde infotehnoloogia valdkonna doktoriõppe programmidele.

Täpsemalt öeldes on arvuti- ja automaatikainsenerile sobivamad ametid need, mis nõuavad kõrgtehnoloogilisi teadmisi ja oskusi tööstusautomaatika ja protsesside juhtimise alal; robotsüsteemid; dünaamiliste süsteemide modelleerimine ja simuleerimine; andmete analüüs; infosüsteemid; süsteemid, sealhulgas tehisintellekt; riistvara / tarkvara integreeritud süsteemide projekteerimine; inimese ja masina liidesed, mis kasutavad looduslikku keelt; inimese ja roboti liidesed; bioloogiliste andmebaaside kujundamine ja haldamine.

Lõpetajad arvuti- ja automatiseerimistehnika alal pääsevad Itaalia inseneride kutseühingusse, infotehnoloogiasse.

KOHALDAGE KOHE!

Sisenemise nõuded

Rahvusvahelistel üliõpilastel, kes soovivad kandideerida Laurea Magistrale (magistrikraad) saamiseks, peab olema kraad või ülikooli kolmeaastane diplom või muu välismaalt pärit õpingute kvalifikatsioon, mida peetakse sobivaks ning millel on konkreetsed õppekavade nõuded ja piisav isiklik ettevalmistus, kontrollitud režiimidega mis on sätestatud iga magistrikraadi õppereeglites, milles on kirjas ka konkreetsed pääsukriteeriumid.

Pange tähele, et mõnele programmile võib olla piiratud juurdepääs ja sellele rakendusele võidakse kohaldada sisseastumiskatsed.

Rahvusvahelised üliõpilased, kes soovivad registreeruda esimese tsükli (bakalaureuseõppe - Laurea Triennale) kraadiõppesse, mida õpetatakse itaalia või inglise keeles, või piiramatu juurdepääsuga ühetsükli kraadi University of Siena Giurisprudenzas, saavad kirja saamiseks esitada oma dokumendid veebiplatvormi kaudu aktsepteerimine ülikooli poolt igal õppeaastal määratud tähtajaks.

University of Siena esimeses (bakalaureuseõppe) või teises (magistriõppe) tsükli kraadiõppe programmis osaleda soovivate rahvusvaheliste üliõpilaste riikliku sisenemise kvalifikatsiooni hindamise veebiplatvormi rakendused on University of Siena erinevad. erinevad kursused. Õpilastel palutakse seda platvormi - http://enrolment.unisi.it/ - perioodiliselt külastada , et näha, millised taotlused on avatud ja millised on tähtajad.

Ülikoolidel ja kõrgkoolidel on õigus ametlikult tunnustada rahvusvahelisi kvalifikatsioone.

Pidage meeles, et see menetlus ei muuda välismaise keskkooli diplomi Itaalia kvalifikatsiooniks.

Universéta di Siena fotoarhiiv / Shutterstock

KOHALDAGE KOHE!

Akadeemiline kalender

University of Siena osakonnad on vastu võtnud semestri süsteemi.

Akadeemiline aasta on jagatud kaheks: oktoobrist jaanuarini ja märtsist maini. Iga õppeperioodi lõpus planeeritakse eksami sooritamist.

Kuid igal osakonnal on oma akadeemiline kalender, mis asub osakondade veebisaidil (jaotises "Didattica"): http://www.unisi.it/strutture/dipartimenti

2020-2021 soovituslik akadeemiline kalender

Sügisperiood (1. semester)

 • Loenguperiood: 1. oktoober 2020 - 18. jaanuar 2021
 • Eksamiperiood: 21. jaanuar - 1. märts 2021

Kevadine semester (2. semester)

 • Loenguperiood: 4. märts - 14. juuni 2021
 • Eksamiperiood: 17. juuni - 31. juuli 2021

KOHALDAGE KOHE!

Õppemaksud

Toetuse suuruse kindlaksmääramine

University of Siena pakutavate iga kraadiõppesse, magistriõppesse või ühetsüklilistesse magistriõppesse astunud üliõpilaste osamaksusumma määratakse kindlaks järgmiste elementide põhjal:

 • Kategooria, kuhu kraad kuulub;
 • Õpilase lähisugulase majanduslik seisund, mida väljendatakse vahetult õppimisele eelnenud aasta samaväärse majandusliku olukorra näitajaga (ISEE);
 • Sisseastumisaasta;
 • Ülikooli ainepunktid (ECTS ainepunktid) kaheteistkümne kuu jooksul enne 10. augustit.

Õppekursus kuulub ühte järgmistest kolmest kategooriast:

 • Humanitaar-sotsiaaluuringud (USA)
 • Tehnilis-teaduslik (TS)
 • EL reguleeritud tervishoiuteenused (EL)

Märkus: õpilastele, kes on kolmandate riikide kodanikud ja kes ei ole Itaalia elanikud, ja üliõpilastele, kellele ISEE arvutamist ei kohaldata nende lähimate pereliikmete suhtes, võib kohaldada päritoluriigist sõltuvat kohandamise koefitsienti.

University of Siena teeb kättesaadavaks õppetasude arvestamise lehe: https://www.maprin.unisi.it/tasse19_20/index_eng.php

Universéta di Siena fotoarhiiv / Shutterstock

KOHALDAGE KOHE!

Tugev rahvusvaheline missioon

Oma kaheksa sajandikuise ajaloo vältel University of Siena viinud mitmesuguseid uuringuid paljudes erinevates kultuurivaldkondades.

Aastate jooksul University of Siena täiustanud oma rahvusvahelistumise strateegiat, eesmärgiga tugevdada oma rahvusvahelisi akadeemilisi suhteid ning meelitada ligi tudengeid ja teadlasi maailma eri paigust.

21. sajandi alguses on see ajalooline institutsioon suutnud lahendada õppimise, teadmiste ja teadusuuringute globaliseerumisega seotud väljakutsed paljude rahvusvaheliste koostööprojektide abil.

Igal aastal sõlmitakse uusi rahvusvahelisi koostöölepinguid ja -projekte, suurendatakse inglise keeles pakutavate kraadi ja kursuste arvu, hoides head positsiooni riiklikus ja rahvusvahelises edetabelis; need on mõned University of Siena tugevad küljed.

Tere tulemast Siena

University of Siena on üks vanimaid ülikoole Euroopas, see on asutatud 1240. aastal.

Selle ajalugu on arenenud koos Toscana kultuuritraditsioonidega keskajast tänapäevani.

Siena asub Toscana südames õrnalt veerevate mägede maastiku keskel. Kolmele järsule künkale ehitatud ja iidsete müüridega ümbritsetud on ainulaadne linn, kus tudengid saavad veeta kasumliku õppeperioodi, mis on täis võimalusi isiklikuks rikastumiseks.

KOHALDAGE KOHE!

Viimati uuendatud May 2020

Teave kooli kohta

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times.

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times. Näita vähem