MSc tervishoiu halduses

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

Kui töötate praegu tervisega seotud juhtimisrollis ja soovite oma kogemustele tugineda või soovite oma karjääri selles valdkonnas arendada, annab meie tervishoiu juhtimise magistrikraad teile täiusliku aluse.

Saate teada, kuidas kavandada ja pakkuda teenuse täiustusi, juhtida muudatusi, teha koostööd teistega organisatsiooni eesmärkide saavutamiseks, efektiivseks suhtlemiseks ja ressursside parimaks kasutamiseks.

Kogu õpingute vältel saate juhtimisvahendeid, mida saab rakendada väga erinevates tervishoiuvaldkonnas ja sellega seotud juhtimisrollides.

Miks tervishoiu juhtimine Swanseas?

See kursus meelitab üliõpilasi väga erinevatest rahvustest, pakkudes suurepäraseid võimalusi jagada teadmisi ainulaadsetest väljakutsetest, millega seisavad silmitsi eri riikides töötavad tervishoiujuhid.

Meie inim- ja terviseteaduste kolledžile tuginedes saate kasu mitmekesisest õppe- ja uurimiskeskkonnast, kus on palju võimalusi luua ühendusi erinevate erialade vahel.

Värskeima teadusuuringute tipptaseme raamistiku (2014–2021) kohaselt oli üle 75% kolledžis tehtud teadustööst rahvusvahelise või maailmas juhtiva kvaliteediga.

Meil on tihedad sidemed kutsepraktika ja akadeemiliste uurimisvõrgustikega Euroopas ja kogu maailmas, seega on teie õppimine kursis viimaste poliitika- ja praktikaarengutega.

Teie tervishoiu juhtimise kogemus

Meie lai valik valikulisi mooduleid tähendab, et saate oma õpinguid kohandada vastavalt oma konkreetsetele huvidele ja karjääri eesmärkidele.

Meie õppejõud on aktiivsed praktikas ja teadustöös ning omavad hulgaliselt töökogemusi sellistes valdkondades nagu terviseökonoomika, juhtimine ja juhtimine, psühholoogia, rahvatervis ja esmatasandi arstiabi, pakkudes ületamatu segu akadeemilisest tipptasemest ja praktilistest teadmistest.

Te liitute ülikooliga, mis asub Suurbritannias magistriõppe üliõpilaste rahulolu osas esimesel kohal (What Uni 2017).

Tervishoiu juhtimise karjäär

Teie magistrikraad tervishoiu juhtimises avab võimalused karjääri kujundamiseks paljudes tervishoiuasutustes. Teil on ka kindel alus edasisteks uuringuteks või seotud valdkondade uurimiseks, näiteks teadusuuringud, haridus ja poliitika arendamine.

Sisenemise nõuded

Kursusele kandideerimiseks on vaja:

 • Suurbritannias omandatud 2,2 kraadi tunnustatud ülikoolist või õppeasutusest
 • Või samaväärne kvalifikatsioon
 • Või kutsekvalifikatsioon vastavas valdkonnas
 • Või vähemalt kaheaastane asjakohane töökogemus

Rahvusvahelised üliõpilased

 • Inglise keele nõuded: Enne programmi alustamist peab teil olema vähemalt IELTS 6.5, kõigis domeenides vähemalt 6.0 või samaväärne ülikooli heakskiit.
 • Ülikool pakub sessioonieelset programmi, mis lubab vajadusel sellele kraadi omandada

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime Swansea tööalase konkurentsivõime akadeemia (SEA) toetab teid igal karjäärireisil, mis aitab teil arendada tulevikku.

Meie karjääriteenuste teenused on järgmised:

 • Tööhõivealased töötoad, tööandjate vestlused, eriüritused ja karjäärimessid.
 • Professionaalselt kvalifitseeritud karjäärinõustajate individuaalsed nõuanded ja juhised.
 • Abi töökohtade, praktikakohtade, praktikakohtade ja vabatahtliku tegevuse võimaluste leidmisel.
 • Juurdepääs teabeallikatele mitmesugustel karjäärijuhtimise teemadel.
 • Rahaline toetus üliõpilaspraktikavõimaluste ja üliõpilaseltsi / klubiürituste toetamiseks.
 • Samuti pakume Swansea University lõpetajale abi ja nõu kuni kaks aastat pärast lõpetamist.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Loe edasi

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Näita vähem
Swansea , Dubai + 1 Rohkem Vähem