MSc tervishoiu, ohutuse ja keskkonna valdkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

Sissejuhatus

MS.c. Tervise, ohutuse ja keskkonna (HSE) kraadiõppe programm pakub õpilastele paindlikku, asjakohast ja praegust õppekava, mis sisaldab õpilaste võimalusi näidata sügavust ja teadmiste laiust ohutuse, tervise ja keskkonna valdkonnas. Vabatahtlike standardite ja tegevusjuhendite, sealhulgas rahvusvaheliste standardite ilmnemine koos kulude haldamise ja piiratud ressursside haldamise vajadusega on kaasa toonud regulatsioonidele vastavuse tõusu. Nüüd töötavad ettevõtted jätkusuutlikkuse nimel integreeritud keskkonna-, tervise- ja ohutusjuhtimissüsteemide abil, mis on ühendatud peamiste äriprotsessidega. Ehkki nad on erinevad erialad, on keskkonnajuhtimine, töötervishoid ja tööohutus palju tehnilisi, regulatiivseid ja organisatsioonilisi omadusi. Õppige tõhusalt juhtima keerukaid keskkonnaalaseid tervise- ja ohutusküsimusi ning käsitlema riski ja reguleerimist selles kontsentratsioonis, mis on suunatud tervishoiu- ja ohutusjuhtidele, ametnikele või direktoritele. Keskkonna-, tervise- ja ohutusjuhtimise magistrikraad annab õpilastele tugeva aluse juhtimisseadmetes keskkonna-, tervise- ja ohutusjuhtimissüsteemide väljatöötamisel ja rakendamisel, mis suudavad organisatsioone liikuda jätkusuutlikuma ja sotsiaalselt vastutustundlikuma tuleviku suunas. Lisaks saavad õpilased tugeva tehnilise aluse õhu heitkoguste, reovee, tahkete ja ohtlike jäätmete, tööohutuse ja töötervishoiu (tööstuslik hügieen) valdkonnas.

Õppekava

Tervise, ohutuse ja keskkonna (HSE) magistrikraad eeldab 32 ainepunkti lõpetamist, 12 ainepunkti põhikursustel, 10 ainepunkti eriala kursusi ja 6 ainepunkti valikainete kursusi. Programm nõuab lõpetamist väitekirja 4 ainepunkti. Vastuvõetud üliõpilased, kellel on erinev bakalaureuse kraad, on samuti kohustatud täitma paar krediiti tasanduskursustest, mis valmistavad selliseid üliõpilasi ette edu saavutamiseks tervishoiu-, ohutus- ja keskkonnaülikoolis (HSE), need kursused ei arvestata kraadiga. Õpilased peavad kirjutama ja kaitsma lõputöö. Õppekava eesmärk on lõpetada neli semestrit. Seda programmi õpetatakse inglise keeles.

Lõpetuseks tuleb säilitada minimaalne GPA 14-st üle 20-st.

Tasanduskursused (ei kohaldata kraadile)

Tervishoiu-, ohutus- ja keskkonnateaduste magistriõppe üliõpilastele (HSE) on kohustatud täitma 6 ainepunkti, mis on valitud järgmiste tasemekursuste alusel, mis on mõeldud magistriõppes tausta tagamiseks. Need tasanduskursused ei arvestata tervishoiu-, ohutus- ja keskkonnateaduste magistrikraadiga.

Tasanduskursused: võib osutuda vajalikuks 3 kursust; 6 ainepunkti

Core kursused: 6 kursust vaja; 12 ainepunkti

Erialakursused: 4 kursust; 10 krediiti

Valikainete kursused: 3 kursust vaja; 6 ainepunkti

Thesis: 6 ainepunkti

Väitekirja uurimistöö juhib üks osakonna liige. Väitekiri peab olema kirjutatud ja kaitstud teise kalendriaasta jooksul pärast selle vastuvõtmist tervishoiu, ohutuse ja keskkonna (HSE) magistriõppesse. Distsipliini komitee koosneb esimehest ja vähemalt kahest teisest akadeemilisest kohtunikust.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Kish International Campus was established in 2007 in order to facilitate the enrolment of foreign students.

Kish International Campus was established in 2007 in order to facilitate the enrolment of foreign students. Näita vähem