MSc tervishoius

Kursuse üksikasjad

Tõhusad tervise- ja ohutustavad on ükskõik millise organisatsiooni edukuse lahutamatu osa. Ükskõik, kas te töötate operatsioonide juhina, kontorijuhina, insenerina või tehnikuna, osalete te turvalise töökeskkonna loomises ja hooldamises. Me arendame teie teadmisi selle kohta, kuidas erinevad organisatsioonid kasutavad ohutusprotseduuride erinevat taset, ja hinnate nende mõju kogu ettevõttele.

Uurides organisatsiooni tervikuna, saate laialdasi teadmisi teistelt osakondadelt, nagu turundus, müük ja inimressursid ning kuidas neid teie poolt rakendatud protseduure ja protsesse mõjutavad. Samuti parandate oma arusaama tervise ja ohutuse tehnilistest ja inimlikest aspektidest, õppides tuvastama, kas probleemid on põhjustatud masina talitlushäiretest või inimhäiretest.

Saate õppida oma MSc või PG Dip, et saavutada tööohutuse ja -tervishoiu asutuse (IOSH) akrediteeritud auhind. Kui olete juba edukalt läbinud IOSH-akrediteeritud kraadiõppe, pakub see kursus võimalust muuta oma kvalifikatsioon magistrikraadiks, uurides kahte täiendavat uurimismoodulit.

Kursuse eelised

Akrediteeritud tööohutuse asutus

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema kas vähemalt teise klassi diplom või samaväärne kogemus või koolitus, tavaliselt töökeskkonna piires.

Taotlejad, kes on läbinud IOSH akrediteeritud PGDip Healthi

Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega.

Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

IELTS:

IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 5,5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelõppepoliitika tunnustamisele.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

Selle kursuse läbimise järel on teil õigus IOSHi lõpetanutele. Seejärel võite hakata töötama oma portfelli ja ametialase arengu plaanis, et saavutada prahitud turvalisuse ja tervishoiu praktiseerija staatus. See võib aidata teil luua uue karjääri tervishoiu ja ohutuse valdkonnas või parandada teie praeguseid müügiedenduse väljavaateid selles sektoris. Teil on võimalik luua tervise ja ohutuse koolitusprogramme ning kehtestada turvameetmed paljude ettevõtete ja tööstusharude jaoks nii kodus kui ka välismaal.

  • Tervise- ja ohutusjuht
  • Rajatiste haldur
  • Riskijuht

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Moodulid

Põhimoodulid

Ergonoomika

Uurige, kuidas operaatori, masina ja keskkonna vahelisi töösuhteid saab efektiivsuse ja ohutuse jaoks kohandada, mõista disainifunktsioone ja keskkonnast põhjustatud stressororeid, mis võivad tekkida.

Tervis

Uurige nõudeid, mis on organisatsioonidele suunatud õigusaktide nõuete järgimise tagamiseks, et võimaldada tervise- ja ohutusriskide juhtimist, ning kritiseerige häid tavasid õigusnõuete täitmiseks, et vastavus oleks võimalik saavutada.

Mõistlik riskijuhtimine

Töötada välja teadmised tavaliste ohtude liikide ning riskihindamise protsessi ja oskuste kohta tuvastatud ohtude eri tüüpi riskianalüüsi lõpetamisel.

Töötervishoid

Keskenduge terviseaspektidele, mis võivad tekkida siis, kui ei arendata häid töökohti ja tavasid, vaadates nii füüsilist kui vaimset tervist ja heaolu kontseptsioone.

Kvantitatiivne riskianalüüs

Kriitiliselt uurida riski mõistet kui tõenäosuse ja tagajärgede saadust. Arendada teadmisi analüütiliste meetodite tugevatest ja nõrkadest külgedest ning kvantifitseerimise andmenõuetest.

Teadustöö meetodid tervises

Kogege väikesemahuliste teadusuuringute teostamiseks vajalikke teoreetilisi aluseid ja praktilisi oskusi. Vaadake, kuidas kirjutada uurimisettepanekuid, uurida ja analüüsida tervisega seotud andmeid.

Teadusuuringud

Teie võimalus teha väikese ulatusega uurimis- ja / või arendustegevus, mis toetub teie õppimisele.

Professionaalne tava

Õppige, kuidas rakendada oma teadmisi ja oskusi teistele tööseadmetele või keskkondadele.

Tasud

UK

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 5950 naelsterlingit. Inflatsiooni tagajärgede arvessevõtmiseks võib igal aastal suurendada teie makstavat summat.

Rahvusvaheline 2018/19

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 11500 £. Summa, mida maksate, kinnitatakse sellel tasemel iga kursuse aasta kohta.

Rajatised

Akustika laboratoorium

Meie täielikult varustatud, state-of-the-art akustika laboris on anechoic ja reverberation kambrid, samuti kaasaegse müra analüüsiseadmed.

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Toidukontrolli laboratoorium

Meie hügieenilist laboratooriumi saab kasutada praktilise toidu proovivõtu inspekteerimise oskuste arendamiseks.

Jõusaal ja spordirajatised

Leeds Becketti sisustus on lihtne. Meie spordisõbralikud sviidid on kõigile sportlastele hõlpsasti juurdepääsetavad ja pakitud kõige uuemate tehnoloogiatega.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 33 kursust Leeds Beckett Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
5,950 GBP
UK
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev