MSc toidusüsteemides ja juhtimises

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Tööstuses välja töötatud ja spetsiaalselt selle jaoks välja töötatud toiduainetesüsteemide ja halduse magistrikraad on värav eduka karjääri jaoks kõigile, kes soovivad täiustada selliseid olulisi ülemaailmseid probleeme nagu toiduga kindlustatus ja toiduohutus.

Teaduslike, tehnoloogiliste ja juhtimisaspektide integreerimise kaudu (õpetamine jagatakse meie rahvusvaheliselt tunnustatud juhtimiskoolile ja valdkonna ekspertidele) saate teada, kuidas tõhusamalt toiduvarusid kasutada ja hallata, et saavutada jätkusuutlikud, turvalised ja ohutud toiduainete tarneahelad kõikjal gloobus.

Meie lõpetajad on tööandjate poolt väga nõutud ning me oleme Suurbritannias lõpetanute tööhõive osas teisel kohal (DLHE longitudinal uuring, 2017).

Kellele see on?

Toitesüsteemide ja halduse magistrikraad sobib uutele teaduse või tehnoloogia lõpetanutele või juba toidutööstuses tegutsevatele spetsialistidele, kes on huvitatud oma karjääri jätkamisest ning pakuvad paindlikkust ja tuge täiskoormusega või osalise tööajaga õppuritele. Lisaks pakume nii Suurbritanniast kui ka kogu maailmast pärit üliõpilaste tipptasemel pühendumust igal aastal väljapaistvatele kandidaatidele stipendiume. Kursus annab teile kriitilise hinnangu tänapäevases maailmas ohutu toidu tootmise ja tarnimisega seotud probleemidele.

Kursuse struktuur

  • Kaheksa õpetas moodulit (40%),
  • Grupiprojekt või väitekirja (20%): Te töötate mini-konsultatsiooniprojektis ühe meie tööstusliku kliendi jaoks,
  • Individuaalne uurimisprojekt (40%).

Teave tööstuse poolt

See MSc saab kasu tööstuse nõuandekomisjoni panusest, kuhu kuuluvad kaubandus- ja mittetulundusorganisatsioonide esindajad, kes aitavad tagada, et kursus säilitab oma reaalse tähtsuse turu ja tööstuse fookuse suhtes. Selline kaasamine ja otsene kontakt tööstusega muudab edukad üliõpilased tööturul väga nõudlikeks.

Tuleviku karjäär

Tarbijate teadlikkuse tõstmine ja nõudmine toidukvaliteedi, toitumise ja ohutuse küsimustes koos kasvava konkurentsiga kiiresti muutuvas toiduainetööstuses on tekitanud nõudluse üksikisikutele, kes suudavad juhtida edu peamiste toiduahelate juhtimises kaasaegses globaalses majandusturul .

Cranfieldi lõpetanud on pärast kursust väga edukad vastava töö saavutamisel. Juba tööstuses töötavatele professionaalidele parandab Cranfieldi kvalifikatsioon karjääri, tuues kasu nii kandidaadile kui ka tema tööandjale.

Selle kursuse lõpetanud on töötanud erinevates rollides, sealhulgas vanemtehnoloog, innovatsioonijuht, tarneahela koordinaator ja dotsent vanemteadur. Ettevõtted, kus meie lõpetajad on edasi liikunud, hõlmavad PepsiCo, Chia Company, Bowman's Ingredients ja MMUK.

Sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi Suurbritannia autasustamine kraadis asjakohases teadusharus; nagu eluteadus, toiduaineteadus või toidutehnika. Kandidaatidel palutakse taotleda sobiva töökogemusega kandidaate.

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem