112895_06_Product-Service-System-Desig_Rele.jpg

Missioon ja eesmärgid

Programmi eesmärk on koolitada kõrgelt kvalifitseeritud projekteerijaid, kes võivad tegeleda toote-teenindussüsteemi (PSS) keerukusega, mis on toodete, kommunikatsioonistrateegiate, teenuste ja ruumide integreeritud segu. Neid loovad ja haldavad erinevaid sidusrühmi (kasum / mittetulundusühingud, institutsioonid, ühendused, organisatsioonid jne), et pakkuda uuenduslikke lahendusi. PSS-disainerid koolitatakse meeskonnas töötama, tegema koostööd teiste valdkondade ekspertide ja spetsialistidega, vahendama erinevaid keeli ja töötama väga konkurentsivõimelistes rahvusvahelistes kontekstides. Programmis arendatakse osalejatel oskusi loovalt ette kujutada ja hallata integreeritud toote-, teenuse-, sündmuste- ja kommunikatsioonistrateegiaid, kasutades laia disaini tööriistakomplekti ja kasutades projektijuhtimise, tarneahela juhtimise, jätkusuutlikkuse, antropoloogia ja etnograafia, kommunikatsiooni ja kommunikatsiooni aluseid. meedia. PSSD üliõpilastel on võimalus taotleda Tongji ülikoolis (Shanghai) kahekordset kraadiõppeprogrammi või Politecnico di Milano juhtimistehnika sisemist kahekordset kraadi.

Karjäärivõimalused

Karjäärivõimalused kõrgkoolilõpetajale tooteteenuste süsteemide disainis on nii traditsioonilises disainitööstuses kui ka teenusekujunduses, jaekaubanduses, brändi kujunduses, kunstisuunas, trendianalüüsis, UX disainis ja uurimistöös.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Politecnico di Milano

Vaata veel 40 kursust Politecnico di Milanois »

Viimati uuendatud Aprill 1, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
3,900 EUR
Õppemaksud kolmandate riikide üliõpilastele: 3900 eurot aastas. ELi üliõpilaste õppemaksud ulatuvad programmi kaheaastaseks kestuseks umbes 900 kuni umbes 3900 eurot aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date