MSc tsiviil- ja arhitektuuri insener

Üldine

Programmi kirjeldus

n esimesel aastal on pooled õppetööst kohustuslikud tsiviil- ja arhitektuuritehnikaga seotud kursused, nt risk ja usaldusväärsus, numbriline analüüs jne. Teine pool on individuaalne valik kahest spetsialiseeritud õppepaketist, nt struktuuridünaamika ja seire, Ehituse juhtimine jne. Teine aasta hõlmab lõputööd, mille teema otsustatakse professoritega konsulteerides.

Programmi õpetavad õppejõud, kes on aktiivsed teadlased, seega saavad tudengid kasu teadusmahukast keskkonnast ja neil on võimalus töötada koos teadlastega, samuti võimalus viia lõpule projekt koostöös eraettevõttega.

Õppimispakettide valik

MSc programmi esimene aasta koosneb baasõppe paketist (30 EAP) ja kahest spetsialiseeritud õppepaketist. Kõik õpilased võtavad põhikoolituse paketi, kuid allpool loetletud valdkondade hulgast saate valida oma erialaõppe paketid. Iga spetsialiseeritud õppepakett on 15 ECTS ainepunkti. Teine aasta koosneb vabatahtlikust programmist ja lõputööst.

Ühendate spetsialiseeritud õppepaketid vabatahtliku programmiga ja lõpetate õpingud kirjaliku lõputööga. Nii võib saada spetsialistiks tsiviil- ja arhitektuuritehnikaga seotud õppesuundades.

Õpilane elu

Inseneriteaduse osakonnas on palju sotsiaalseid ruume, kus saate ka teiste tundidega õpilastega kohtuda ja see on suurepärane alus ühiskondlikuks tegevuseks. Töötajate ja üliõpilaste jaoks on loodud inseneriklubi, mille kaudu saavad õpilased luua mõttekaaslastega võrgustiku. Nagu kõik osakonnad, on ka populaarne reedebaar ning "De Studerendes Råd - RIA" korraldab pidusid ja seltskondlikke üritusi kõigile õpilastele.

Karjäär

Õppevõimaluste mitmekesisus, rühmadevaheline koostöö ja võimalus tihedaks teaduslikuks dialoogiks teadlastega, samuti tihedad suhted tööstussektoriga annavad lõpetajatele kompetentsid, millele on maailmaturul väga vaja. Need pädevused hõlmavad abstraktset, kriitilist ja iseseisvat mõtlemist, analüüsioskust ja strateegilist planeerimist. Neid oskusi saate kasutada paljudes olukordades - isegi töökohtades ei teadnud te, et teil on selleks kvalifikatsiooni.

Varasemad lõpetanud MSc tsiviil- ja arhitektuuritehnika programm töötavad konsulteerides inseneribüroode, ettevõtlusettevõtete, kinnisvaraettevõtete, arhitektuuribüroode või ehituskomponentide tööstuses. Lõpetajad töötavad tavaliselt rollides, mis hõlmavad kõrgtehnoloogiliste ehituskonstruktsioonide, kõrgtehnoloogiliste energiatehnoloogiliste lahenduste ja tööstuslike tööstuskomponentide väljatöötamist ja kujundamist - sageli interdistsiplinaarses koostöös arhitektide ja disaineritega.

Ameerika Ühendriikide üliõpilastele

Õppige Taanis maailma juhtivas õppeasutuses. Pakume üle 50 inglise keeles õpetatava programmi. Liituge meiega Skandinaavias ühes Maa õnnelikumast riigist.

Rahastamine ja stipendiumid

Aarhus University pakub piiratud arvul stipendiume andekamatele taotlejatele väljastpoolt Euroopat.

Meie magistriprogrammide õppemaks on vahemikus 8000–14 500 eurot aastas.

Laenuprogramm

Aarhus University osaleb ka William D. Fordi otselaenude programmis.

Võtke ühendust meie õpilastega!

Kas kaalute programmi Aarhus University kandideerimist, kuid teil on endiselt palju küsimusi? Siis miks mitte rääkida ühe meie praeguse ameeriklasest tudengiga, et saada nende ülevaade Taani üliõpilaselust.

Elamiskulud

Taanit peetakse rahvusvahelistele tudengitele sageli kalliks, kuid tudengite majutamine on võrreldes teiste riikidega sageli väga taskukohane ja sellised teenused nagu arstiabi on tasuta. Vaadake ühe kuu näidiseelarvet Århusis. Pange tähele, et kulutused on inimestel sageli erinevad.

Eeldatav üliõpilaste eelarve ühe kuu kohta Århusis
Üür: 500 dollarit *
Toit ja kommunaalkulud: 330 dollarit
Telefon ja Internet: 50 dollarit
Kohalik transport: 30 dollarit
Raamatud ja õppevahendid: 30 dollarit
Muud kulud - näiteks spordisaali liikmeks astumine, voogesitus jne: 110 dollarit
Kokku: 1050 dollarit

* Üliõpilasmajade üür varieerub vahemikus 360–600 dollarit kuus. Mõnes toas on ka Internet.

Minu jaoks pole Taani osutunud kallimaks kui see, millega ma harjunud olin. Enamik asju maksab siin umbes sama palju kui need maksaksid USA linnas. Mõned asjad, näiteks üür, on tegelikult odavamad. Asjad, mis alguses tunduvad kallid, näiteks restoranitoidud või juukselõiked, maksavad lõpuks sama, sest te ei pea siia vihjeid andma. Ja paljudele minu klassikaaslastele meeldib süüa teha, nii et me kohtume sageli potukookide söögiks või toome kõik veini ja suupisteid ning veedame hubase öö. Soovitan tungivalt kõigil, kellel on eelarve, küsida oma Taani klassikaaslastelt nõu, mida nad teevad, et hoida oma kulutused madalal. Sain sel viisil palju suurepäraseid näpunäiteid, näiteks millised toidupoed on odavamad või millised poed ja restoranid annavad õpilastele allahindlusi.


Elisabeth Lauer, magistrikraad kultuuridevaheliste uuringute programmis , Ameerika Ühendriigid

Õpilane elu

Aarhus University tudengiks olemine võib erineda USA-st Esiteks ei korralda ülikool paljusid mitteakadeemilisi tegevusi, nagu sport ja muusika. Siiski on Århusis palju õpilastele mõeldud tegevusi, nii et saate siin kindlasti imelist aega veeta.

Alustamiskoht on Studenterhus Aarhus, mis pakub tegevust kõigile Aarhusi õpilastele. Nende hulka kuulub iganädalane rahvusvaheline öö, reisid ümber Taani ja palju muud. Samuti on võimalik vabatahtlikuna kaasa lüüa ja seeläbi oma võrgustikku Taanis laiendada.

Kas soovite rohkem teavet meie programmide kohta ja mida Aarhus University pakub? Seejärel registreeruge meie uudiskirjaga

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Aarhus University is an academically diverse and strongly research-oriented institution that creates and shares knowledge. The university was founded in 1928 and today it has several world-class resea ... Loe edasi

Aarhus University is an academically diverse and strongly research-oriented institution that creates and shares knowledge. The university was founded in 1928 and today it has several world-class research fields. Näita vähem
Århus , Herning , Kopenhaagen , Emdrup , Pekingi + 4 Rohkem Vähem