MSc tsiviilehituses ja ehitusjuhtimises

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Tänapäeva tsiviilehituse spetsialistid vajavad tihti põhjalikku arusaamist ehitusjuhtimisest, sest see võib anda nii üksikisikutele kui ka projektimeeskondadele strateegilisi eeliseid. Kuna tootmisharu muutub konkurentsivõimelisemaks, üritavad organisatsioonid ja nende kliendid üha sagedamini kokku hoida projektide juhtimise tavasid pakkuvat aega, kulusid ja kvaliteeti. Lisaks sellele tunnistab tööstus nüüd, et inseneridel on vaja omandada erialaseid tehnilisi teadmisi, mis täiendavad nende akadeemilist ja erialast tausta.

MSc / kraadiõppe diplom tsiviilehituses ja ehitusjuhtimise alal annab üliõpilastele kursuste kombinatsiooni, mille eesmärk on täiustada oma teadmisi ja arendada arenenud inseneriteadust ja kaasaegset ehitusjuhtimise teooriat ja praktikat.

Ametialane tunnustus

See MSc ehitusinsener

Jaanuari sisenejad

Jaanuaris peaksid õpilased arvestama, et ta töötab täiskoormusega 2 semestrit (12 kuud) väitekirja (veebruarist aprillini 3 kuud) (kokku 16 kuud) või osalise tööajaga 4 semestrit (24 kuud) väitekiri ( Märts-august, kuus kuud) (kokku 30 kuud).

Jaanuari sissetulekuprogrammide registreerijad ei pea suvepuhkuse ajal ülikoolilinnakus olema.

Kursuse sisu

MSc / kraadiõppe diplom tsiviilehituses ja ehitusjuhtimise alal annab üliõpilastele kursuste kombinatsiooni, mille eesmärk on täiustada oma teadmisi ja arendada arenenud inseneriteadust ja kaasaegset ehitusjuhtimise teooriat ja praktikat.

Programmi struktuur koosneb 8 vabatahtlikust õpetatavast kursusest (õpilased valivad vähemalt kahe ehitusjuhtimise kursuse ja vähemalt viie tehnilise tsiviilehituse (tCE) kursuse). Praegu on kättesaadavate õpetatavate kursuste valik loetletud allpool, MSc õpilased ka lõpetama sõltumatu uurimisprojekti ja väitekirja.

1. semester

 • Projektijuhtimine: teooria ja praktika (CM)
 • Väärtuse ja riskijuhtimise (CM)
 • Maapealne tehnika (tCE)
 • Keskkonna hüdroloogia (tCE)
 • Maavärin Engineering (tCE)
 • Tsiviilehituse jätkusuutlikkus (mittetehniline)

2. semester

 • Projektijuhtimine: strateegilised küsimused (CM)
 • Ehitus Finantsjuhtimine (CM)
 • Vee- ja reoveepuhastus (tCE)
 • Veevarustussüsteemi analüüs (tCE)
 • Tallatetehitiste projekteerimine ja analüüs (tCE)
 • Sihtasutus (tCE); tööpäeviti ainult päeva kättetoimetamine
 • Määramatu struktuuride analüüs (tCE); tööpäeviti ainult päeva kättetoimetamine

Projekt

Pärast õpetatud elementide edukat läbimist hakkavad MSc üliõpilased alustama sõltumatut uurimisprojekti, mille tulemuseks on väitekirja koostamine. Magistriõpe saamiseks peab üliõpilane esitama väitekirja.

Inglise keele nõuded

Kui inglise keel ei olnud keskkooliõpetaja, peavad taotlejad tõendama inglise keele oskust, mis on samaväärne IELTS-iga 6.5 (kõik elemendid on läbitud 6.0 või kõrgemal). Kandidaadid, kes on omandanud keskhariduse ja kolmanda taseme hariduse, peavad esitama dokumentaalsed tõendid. Vähemalt üks aasta täiskoormusega õpe inglise keeles on vajalik.

Taotluste esitamise tähtaeg

Meie Dubai ülikoolilinnakus toimub aastaringselt sisseastumisprotsess: niipea kui üks sisseastumine on suletud, hakkame vastu võtma järgmise taotlusi. Samuti on teil võimalik oma alguskuupäeva kuni aasta võrra edasi lükata.

Enamik õpilasi kandideerib 6–10 kuud enne valitud söömist. Võime avaldusi vastu võtta kuni 3 nädalat enne iga sisseastumise algust, kuid peaksite arvestama, et hilinenud avaldus tähendab peaaegu kindlasti viivitust oluliste haldusteenuste, nagu näiteks teie üliõpilase immatrikuleerimise kaardi, osutamisel (ilma milleta teid ei saa pääseb juurde raamatukogule või veebiteenustele).

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry.

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry. Näita vähem
Akadeemiline linn