MSc tsiviilehituses

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe, tsiviilehitus - Statesboro

Kraadinõuded: 30 krediidi tundi

Magistriõpe tsiviilehituse eesmärk on rahuldada õpilaste vajadusi edasijõudnutele. Me koolitame õpilasi tööstuses valmistamise oskustega koos uuenduslike ja tipptasemel teadusuuringute teadmistega nende huvivaldkonnas.

Tsiviilinsenerid kavandavad, kavandavad, ehitavad, kasutavad, katsetavad ja hooldavad ühiskonna infrastruktuuri komponente, nagu teed ja sillad, laevaliikluse terminalid ja sadamad, pilvelõhkujad ja tunnelid ning veehoidlad ja veepuhastusjaamad. Iga päev, olenemata sellest, kus sa elad, saate kasu mõnda ehitusinseneri poolt välja töötatud.

Magistriõpe tsiviilehituse kraadiõppes (Lõuna-Aafrika Vabariik) valmistab Georgia üliõpilastel ette arenenud tehnilisi teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud teie karjääri edendamiseks infrastruktuuri elutähtsas valdkonnas.

Programm teenib nii täiskoormusega õppijaid, kes valmistuvad ette ehitustegevuse professionaaliks karjääriks, kui ka praegu töötavaid spetsialiste, kes soovivad kõrgharidust omandada, et täiendada oma olemasolevaid oskusi ja tausta.

Meie MSCE koosneb tehnilistest kursustest ja lõputöödest või lõputöödest viies põhivaldkonnas:

  • Ehitusinsener
  • Keskkonna / veevarude ehitus
  • Transport-sillutis / geotehniline ehitus
  • Ehitustehnoloogia
  • Geodeesia-geomeetika
Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

Georgia Southern University is the state’s largest and most comprehensive center of higher education south of Atlanta. With 141 degree programs at the bachelor’s, master’s and doctoral levels, Georgia ... Loe edasi

Georgia Southern University is the state’s largest and most comprehensive center of higher education south of Atlanta. With 141 degree programs at the bachelor’s, master’s and doctoral levels, Georgia Southern has been designated a public Carnegie Doctoral/R2 institution and serves over 26,400 students from all 50 states, Washington D.C., and Puerto Rico as well as 102 nations Näita vähem
Statesboro , Savannah , Hinesville + 2 Rohkem Vähem