MSc tulevase toidu jätkusuutlikkuse valdkonnas

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Toiduga kindlustatus on meie aja üks peamisi muresid. Piisava ja toitva toidu loomine kõigile, olemasolevate ressursside mõistlik ja jätkusuutlik kasutamine on ülemaailmne peamine prioriteet, eriti arvestades kliimamuutuse oodatavat mõju toiduainete tootmisele.

Tuleviku toidu jätkusuutlikkuse MSc eesmärk on anda üliõpilastele põhioskused ja teadmised, mis võimaldaksid neil töötada toiduga kindlustatuse ja jätkusuutlikkuse tagamisel tehnilisel ja / või strateegilisel tasandil. Jätkusuutlikkuse kontekstis esitatakse ja arutatakse tipptasemel tehnoloogiaid ja esilekerkivaid suundumusi, samal ajal kui asjaomaste tööstuspiirkondade külastuste eesmärk on paljastada õpilased kõige tööstuslikumale tehnoloogiale ja pakkuda neile tõelist tunnet toiduainete tarneahela väljakutsetest.

Kellele see on?

Hiljutised lõpetajad, kellel on põllumajandus-, toiduteadus, eluteadus või sotsiaalteadusel põhinev taust, kes soovivad jätkata karjääri toiduainetööstuses või toiduga seotud organisatsioonides. Kursus sobib ka põllumajandus- või toiduainetööstuse spetsialistidele, kes sooviksid oma karjääri astuda sammu võrra kaugemale, sest see aitab neil oma organisatsioonides rohkem juhtimis- / strateegilist positsiooni saavutada.

Meie lõpetajad on varustatud oskustega arendada ja hinnata tulevasi stsenaariume ning teha finants- ja majanduslikke hinnanguid, mis võivad hõlbustada otsuste tegemist ja riskihindamist mis tahes toiduainega seotud kontekstis.

Kursuse ülesehitus

  • Kaheksa õpetas moodulit (40%),
  • Grupiprojekt: tööstusharu juhitud konsultatsioonitüüpi projekt (20%),
  • Individuaalne uurimisprojekt (40%).

Teave tööstuse poolt

Kursus on kasulik tööstuse nõuandekomisjoni (toiduainetööstuse esindajate rühm) panusest, mis aitab tagada, et see säilitab oma reaalse tähtsuse. Me juhime ja teeme koostööd mitmesugustes uurimis- ja konsultatsiooniprojektides nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Tulevane karjäär

Erinevate toiduainete tarneahelate jätkusuutlikkus ei puuduta mitte ainult toiduainetööstust, vaid ka valitsusasutusi, teadusasutusi ja arvukaid valitsusväliseid organisatsioone. See mitmekesine avalik-õiguslik ja eraettevõte on hädavajalik, et värvata inimesi, kellel on selle väljakutse lahendamiseks vajalikud oskused. Meie MSc avab uksed karjääri toiduainetööstuses, valitsusasutustes, valitsusvälistes organisatsioonides ja uurimisorganisatsioonides, näiteks jätkusuutlikkuse juhtidel, tehnilise arengu juhtidel, tootetehnoloogidel, tarneahela analüütikutel ja regulatiivküsimuste nõustajatel.

Riiki sisenemise nõuded

Esimene või teine klassi Suurbritannia autasustamine kraad asjaomases teadus- või sotsiaalteaduses. või Ühendkuningriigi samaväärne kvalifikatsioon. Kandidaatidel palutakse taotleda sobiva töökogemusega kandidaate.

Viimati uuendatud Veebruar 2019

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem