MSc turismi arendamises ja kultuuris

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi ülevaade

See kaheaastane Erasmus Munduse ühine magistrikraad (EMJMD) uurib turismi arendamise kaasaegseid teoreetilisi ja praktilisi küsimusi, keskendudes kultuurile, pakkudes kriitilisi analüüsioskusi.

See on põnev ja uuenduslik programm, mida pakuvad Glasgow ülikool (Dumfriesi ülikoolilinnak), Malta Lund University , Lund University (Rootsi) ja Lissaboni ülikooli instituut (Portugal) . Lõpetate ühise kraadi, mille on andnud kolm partnerit. Kolme partneri kombinatsioonis õppides õpetavad teile maailmatasemel eksperdid turismi, pärandi, ettevõtlusinnovatsiooni ja jätkusuutlikkuse ühiskonnaõpetuse analüüsi valdkondi.

Samuti on teil võimalus osaleda kahenädalases suvekoolis Wageningeni ülikoolis (Holland), keskendudes keskkonnale ja turismile.

Programmi struktuur

  • 1. semester (september – detsember) - Glasgow ülikool (Dumfriesi ülikoolilinnak): turismi sotsiaalteaduslik analüüs
  • 2. semester (veebruar – juuni) - Malta ülikool: kultuuriturism ja pärand (valikuline praktikavõimalus)
  • Suvi (juuli) - Wageningeni ülikool (valikuline)
  • 3. semester (september – juuni) - õpperaja valik
    Lund University : innovatsioon ja jätkusuutlikkus turismitööstuses VÕI Lissaboni ülikooli instituut: turismi korraldamine, sealhulgas linnad, üritused, jaemüük ja hotellindus (valikuline praktikavõimalus)
  • 4. semester (veebruar – juuli) - Dumfries, Malta, Lund või Lissabon: sõltumatu uuring, väitekiri

Karjääri väljavaated

Lõpetajana on teil hea võimalus leida tööd turismi-, kultuuri- ja päranditööstuses, nii avalikus kui ka erasektoris. Potentsiaalsete tööandjate hulka kuuluvad riiklikud ja kohalikud omavalitsused, agentuurid nagu turismiosakonnad, muuseumid ja muinsuskaitsealad, reisi- ja hotellindused, ettevõtluskonsultatsioonid ja meediaorganisatsioonid.

Võimalik, et on võimalik oma omandatud oskused üle viia teistesse seotud kutsealadesse, näiteks planeerimisse või organisatsiooni jätkusuutlikkusse. Samuti on olemas võimalused õpetamiseks koolides, kolledžites ja ülikoolides kvalifitseeritud õpetajatele, samuti teadustööks.

Miks Lund University ?

Lund University asutati 1666. aastal ja see on üks Põhja-Euroopa vanimaid, laiemaid ja parimatest ülikoolidest. Ülikool kuulub QS World University Rankings 2020 maailmas 100 parima ülikooli hulka ja on nr 1 valik rahvusvahelistele tudengitele, kes tulevad Rootsi - ühte maailma innovaatilisemasse, jätkusuutlikumasse ja demokraatlikumasse riiki.

Kui soovite luua oma rahvusvahelist võrku globaalse klassiruumi seadetes, on Lund University suurepärane võimalus. Kogege teist õppimisviisi riigis, mis on kõrghariduse pakkumisel üks parimaid maailmas. Rühmatöö ja mitteformaalsed õpetaja-õpilastega seonduvad suhted hõlbustavad põhjalikku õpet.

Ülikool asub Lundis, võluvas ja kompaktses Lõuna-Rootsis asuvas ülikoolis, Taani Kopenhaageni lennujaamast vaid 35 minuti kaugusel. Linn on tuntud oma elava üliõpilaseluga ning on koduks ka paljudele maailma juhtivatele uurimisasutustele ja rahvusvahelistele ettevõtetele.

Lisateavet Lund University kohta leiate aadressilt www.lunduniversity.lu.se

Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Loe edasi

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Näita vähem
Lund , Malmö , Helsingborg + 2 Rohkem Vähem