MSc turismimajanduse valdkonnas

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Tehke karjääri maailma suurimas tööstuses

Maailma turismiorganisatsiooni hinnangul suurendab turismisektor kogu maailmas majanduskasvu ja töökohtade loomise suunas:

 • Esindab ligikaudu 9% kogu maailmamajandusest.
 • Viimase kümne aasta jooksul on loodud ligikaudu 69 miljonit uut töökohta.

Kreeka turismitööstus on Kreeka turismiettevõtete ühingu SETE sõnul üks kõige dünaamilisemaid tööhõive valdkondi riigis :

 • Esindab 16,4% riigi SKTst.
 • Toetab 18,3% kogu riigisisest tööhõivest, otseselt töötab ligi 700 000 inimest kõigil oskuste tasemetel.

115518_44750656_10156955165013092_973527966262755328_n.jpg

ALBA MSc turismi juhtimise eesmärk on

Töötada välja professionaalid, kellel on teadmised, oskused ja väärtused, mis on vajalikud edukaks karjääriks riiklikus ja rahvusvahelises turismitööstuses.

Abi väikeste ja keskmise suurusega turismiettevõtete jaoks, et omandada arenenud professionaalne juhtimisalane talent, mis on vajalik, et ellu jääda ja maailmaturul konkureerida.

See programm on mõeldud

 • Ettevõtjad turismiettevõttes.
 • Pereturismi äri liikmed.
 • Noorte spetsialistide külalislahkus, reisikorraldajad, giidid, reisibürood (õhu-, maa- ja meretransport), ürituste ja konverentside korraldajad, kruiisilahendajad, vaba aja veetmise ja meelelahutuse korraldajad, kinnisvaraarendajad.

Programm rõhutab turismiorganisatsioonide juhtimise kultuuridevahelisi, moraalseid, eetilisi, institutsionaalseid ja keskkonnaalaseid küsimusi, hõlmates kõiki spetsialiseerunud äri- ja käitumisoskusi.

Lõpetajad saavad:

 • Määratle tööandjate uued suundumused ja nõuded ning kohandada ja tõhusalt reageerida, et tagada jätkusuutlikkus organisatsioonilisel ja ühiskondlikul tasandil.
 • Pakkuge suurepärast teenindust rahvusvaheliste standardite kohaselt ja edukalt juhtides inimesi ning külalislahkuse ja turismitööstuse keerukust.
 • Teooria ja praktika juhtimine turismiettevõtte juhtimise kõigis aspektides: strateegia, rahandus, turundus, tegevused, inimressursid, tulude haldamine.
 • Aidata kaasa külalislahkuse, reisimise, sihtkoha, juhtimise, ürituste korraldamise, inimeste juhtimise, konverentside, kruiiside, vaba aja veetmise, meelelahutuse, hotellide müügikanalite halduse ja kinnisvaraarenduse juhtimisele ja korraldamisele.
 • Käitlema sisemisi IT-süsteeme ja veebikeskkonda, mis on vajalikud digitaalse turunduse ja toimingute jaoks.

Programmi põhipunktid

Programm kombineerib nõutavad spetsialiseerunud operatiivsed teadmised ja oskused, millel on arenenud juhtimisoskused, et harida uue põlvkonna turismi juhid.

Akadeemiline rangus praktilise oskusteabega: akadeemilised kursused on ühendatud spetsiaalsete töörühmadega, mille juhtivad tööstuse eksperdid on kavandatud reaalsete tehnoloogiliste ja juhtimisprobleemide lahendamiseks reisi-, sihtkoha-, kruiisisündmuste, ürituste, konverentside, vaba aja veetmise ja meelelahutuse korraldamise valdkonnas.

Costa Navarino strateegiline partnerlus: Costa Navarino spetsialistide spetsialiseeritud töötoad, mis on kohandatud külalislahkuse ja sihtkoha juhtimisega seotud probleemide lahendamiseks.

Praktika: võimalus veeta kaks kuud Costa Navarino turismisperioodi keskel, lisamine globaalsesse tööhõiveandmebaasi ja juurdepääs kõige põnevatele veebi- ja klassikoolitusprogrammidele.

Kolmäevane külastus Costa Navarino esimesel puhkekohaks Westin Resort Costa Navarino. Costa Navarino on Messinos, pealinnas Peloponnesos, peamine ja jätkusuutlik sihtkoht, mis hõlmab luksuskuurekeskuse hotelle, kõrgtasemel elukohti, uut golfiväljakut, spaa, sporti

115519_10636304_10152739716568092_7330692673167211540_n.jpg

Ideaalne asukoht: programmi pakutakse Kreekas, turismiga kauakestvalt traditsioonilises riigis. Osa programmist pakutakse ALBA ülikoolilinnakus Ateena südames.

Lingid tööstusele: õpilased saavad kasu ALBA ja Kreeka turismikogukonna tihedatest sidetest.

Ühe või mitme puuduva dokumendiga taotlejaid ei töödelda enne, kui need dokumendid on kätte saadud. Sissepääs programmini otsustab sisseastumiskomitee kvalifikatsiooni ja taotleja isiksuse ja kohustuste alusel.

Õppemaksud jooksva kande aasta eest: 12 500 eurot osamaksetena. Rahvusvaheliste üliõpilaste majutamiseks spetsiaalsed stipendiumid kuni 40% ulatuses õppemaksu eest ja fikseeritud määraga 400 € / kuu (möbleeritud korteris - kõik arved).

Järgmise vooru tähtaeg: mai lõpp

Rahvusvaheline üliõpilane, kes vajab haridusvisiat: MABA taotlused võetakse vastu aastaringselt

Stipendiumid

Stipendiumid on kättesaadavad rahvusvahelistele üliõpilastele. Kui soovite näha, kas olete abikõlblik, täitke selle vormi veebileht.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

ALBA Graduate Business School at The American College of Greece was founded in 1992 and operates under the auspices of the business community, an association of corporations and institutional organiza ... Loe edasi

ALBA Graduate Business School at The American College of Greece was founded in 1992 and operates under the auspices of the business community, an association of corporations and institutional organizations, currently numbering more than 90 members. Näita vähem