Budapest on üks maailma põnevamaid turismisihtkohti ning kasvab nii rahvusvaheliste turistide kui ka üliõpilaste arv. Lisaks kaunile pärandikohtadele ja Doonau jõe vaatele on linn ainus pealinn maailmas, kus on nii palju termilisi vanne või spausid, nimetati UNESCO loovuskeskuste võrgustikuna Design Designs linn ja linn pakub elavat kultuurilooline ja ööelu koos oma maailmakuulsate "röövibaaridega".

MSc turismi juhtimise programm ühendab mitmeid kursusi, mis on spetsiaalselt välja töötatud selleks, et anda üliõpilastele tugeva aluse globaalses äris ja turismis, loomingulises mõtlemises ja innovatsioonis ning Budapestis omandatud teadmisi. Näiteks keskendub üks kursus ülemaailmsele tervishoiusturule koos Budapesti termavannide ja spaa juhtumitega. Loomingulisuse arendamise kursus uurib globaalseid linnu, aga ka Budapesti linna disaini staatust ja loomemajanduse kvartali arengut.

Loomingulise hariduse kunst on meie ülikooli põhiväärtus.

Uus turismijuhtimise magistrikraad ühendab universaalsed erialad, näiteks turismi juhtimine ja ettevõtluse arendamine koos METU kodulinna mõne tugevama METU .

Budapest on ainuke pealinn, mis on termilise spaa sihtkoht ja linn nimetati UNESCO loominguliste linnade võrgustiku disainilahenduseks.

Turismijuhtimise magister on eduka tulemusena koostöös METU ja ulatuslike tööstuspartnerluste vahel kõigis turismi-, külalislahkus-, sündmuste juhtimise, loovtööstuse ja soojuspiirkondade valdkondades.

Programm hõlmab teadmiste valdkondi nagu turismitooteid ja suundumusi, sihtkoha juhtimist, külalislahkuse juhtimist, loomemajanduse juhtimist, heaolu uuringuid, termilise spaa haldamist ja säästvat planeerimist ja arendamist.

Pakume stimuleerivat keskkonda ja unikaalset atmosfääri, mis motiveerib meie õpilasi kasutama laia valikut võrratuid võimalusi ja rakendama oma teadmisi praktikas, otsides uusi ja uuenduslikke lahendusi. See inspireeriv keskkond pakub loovat mõtlemist, mis on tänapäeva tööturu ja tuleviku jaoks kõige olulisemad oskused.

Uurige koos meiega

Kui olete huvitatud erinevatest kultuuridest ja sihtkohtadest, samuti reisides ja keeltest. Olete loov mõtleja, kes on huvitatud projektipõhise õppimise ja oma teoreetiliste teadmiste rakendamisest tõelistele juhtumiuuringutele. Teil on huvi turismi-, kultuuri-, loomemajanduse või külalislahkuse valdkonna sihtkohtade, vaatamisväärsuste või töötajate juhtimise ja haldamise vastu.

Karjäärivõimalused

• reisikorraldajad
• pereettevõtete juhid
• turismialased konsultandid või nõustajad
• ürituste korraldajad
• linna-, maa- ja piirkondlike omavalitsuste turismi juhid
• kohaliku, regionaalse ja riikliku turismi juhid
• animaatorid
• tervishoiu- ja tervisekeskustes töötavad juhid
• hotellide keskmise ja kõrgema taseme juhid
• atraktsioonide juhid

• Kultuuri- ja loomesektori juhid

Põhikursused

Majanduspoliitika; Uurimismetoodika; Mangerial (äri) majandus; Kultuuri-, loomemajanduse ja kultuuripärandi turism; Turunduse ja kommunikatsiooni juhtimine; Creative Active Design; Turismiseadus ja institutsioonid; Strateegiline juhtimine; Ettevõtte finantseerimine ja strateegia; Turismisihtkohtade juhtimine; Loomemajandus; Terviseturism, tervisekeskus ja spaad; Juhtimissüsteemid; Ettevõtete otsuste toetamise süsteemid ja

VASTUVÕTMISNÕUDED

  • Bakalaureusekraad või kõrgem selles valdkonnas
  • Inglise keele oskus keskkool (B2) (nt: IELTS min 6.0)
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust Budapest Metropolitan Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
4 semestrit
Päevane õpe
Price
2,500 EUR
semestri vältel väljaspool ELi õppivate üliõpilaste jaoks; 2 100 eurot semestri kohta ELi üliõpilastele
Deadline
Võta kooliga ühendust
for Non-EU students; 15.01.2019 for EU students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
for Non-EU students; 01.08.2019 for EU students
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
for Non-EU students; 15.01.2019 for EU students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
for Non-EU students; 15.01.2019 for EU students
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
for Non-EU students; 01.08.2019 for EU students
End Date

Welcome to Budapest Metropolitan University