MSc turunduse ja äri analüüsi valdkonnas

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Meie turunduse ja ärianalüüsi MSc annab teile turunduse teoreetilised alused ja andmete analüüs ja ärimudelitehnikad, mida kasutatakse üha enam äriotsuste kujundamiseks ja teavitamiseks. Kombineerides teadmisi nii turunduse kui ka juhtimise alal, programm valmistab ette õpilasi karjäärile mõlemas nendes valdkondades.

Programmi ülevaade

Tarnitakse kooli turundusosakonna poolt koostöös oma Management Science Group, meie MSc annab teile teoreetiline arusaam turunduse ja juhtimise teaduse nii akadeemilise ja praktiku perspektiivi, samuti võime kohaldada ärianalüüsi meetodeid turunduse ja äri probleemid. Programm võimaldab teil mõista ka seda, kuidas turundusuuringute meetodeid rakendatakse, ning viia läbi oma kvalitatiivseid ja kvantitatiivseid uuringuid.

Programmi struktuur

Programmi esimene ametiaeg (september-detsember) koosneb neljast põhikursusest. Teisel ametiajal (jaanuar-mai) on teil võimalus valida neli valikukursust, millest paljud on välja töötatud kooli juhtimisteaduste rühmas ja mis võimaldavad teil kohandada õpinguid valitud karjääritee järgi. Valikukursused hõlmavad turundust ja ühiskonda, kaubamärkide mõistmist, krediidiriski juhtimist ja andmekaevandamist. Väitekiri on kirjutatud suve jooksul (juuni-august) ja selle juhendaja on akadeemiline juhendaja.

Tööstuse lingid

Tugev akadeemiline baas, kirglik õppejõud ja rahvusvaheline üliõpilaskond tagavad meie kesklinna ülikoolilinnakus rahuldava üliõpilaste kogemuse. Koolil on laialt levinud tööstussuhtlus ja üliõpilane, saate kasu mitmete kõrge profiiliga külalisesinejate oskustest. Hiljutised kõnelejad on Sainsbury panga andmebaasi turunduse juht, RBS-i grupi analüüsi juht ja Siemensi finantsjuht. Kõnelused on hõlmanud mitmesuguseid teemasid, sealhulgas pankade digitaalse turunduse strateegiat ja online-mängude turunduse analüüsi.

Karjäärivõimalused

Meie programmi interdistsiplinaarne olemus tagab, et õpilased on ette valmistatud mitmesugusteks ettevõtluskarjäärideks. Meie magistrikraad valmistab teid ette paljude võimalike turundus- ja juhtimisrollide jaoks, sealhulgas turu / äri analüütik, äri / turunduskonsultant, teadusdirektor ja digitaalse turunduse direktor. Programmi hindavad kõrgelt juhtivad tööandjad, kes üritavad regulaarselt meie lõpetajaid värvata. Varasemad üliõpilased on kindlustanud positsioone sellistes ettevõtetes nagu Samsung, Procter & Gamble, Deloitte ja IMG Media.

Õpitulemused

Turunduse ja ettevõtluse analüüsi magistrikraad pakub üliõpilastele turunduse teoreetilisi aluseid ja tutvustab üliõpilasi mitmesuguste turundusalaste otsuste tegemisega seotud ärimudelitest. MSc turunduse ja ärianalüüsi eesmärk on anda üliõpilastele:

 • Kriitiline turundus- ja juhtimisteaduse hindamine nii akadeemiliste kui ka praktikute vaatenurgast.
 • Põhjalik arusaamine turunduse teoreetilistest alustest ja ärimudelite rakendamisest turundusjuhtimises, turundusotsuste analüüs, ettevõtlusstatistika ja prognoosimine ning turundusuuringute meetodid.
 • Pädevus ja loovus turundus- ja äriprobleemide lahendamiseks, kasutades erinevaid ärianalüüsi tehnikaid paindlike, kohanemisvõimeliste ja uuenduslike lähenemisviiside abil.
 • Mõistmine, kuidas teha kvalitatiivseid ja kvantitatiivseid uuringuid ning rakendada neid teadmisi suurema uuringu, näiteks väitekirja kontekstis.
 • Võimalus suhelda ja õppida paljude õpilastega ning harjutada mitut juhtimisoskust, sealhulgas suhtlemist, iseseisvat tegevust ja meeskonnatööd.
 • Võimalus arendada ülekantavaid intellektuaalseid ja õpioskusi, mis soodustavad positiivset suhtumist isikliku arengu jätkamisse ja elukestvasse õppesse.

119394_Capture.JPG

Riiki sisenemise nõuded

Sisenemine meie magistrikursuste programmidesse on tugevalt konkurentsivõimeline. Võite edukat taotlust suurendada, ületades minimaalsed programminõuded.

Akadeemilised nõuded

Teil on vaja Suurbritannias esmaklassilist või 2: 1 kiitust ühes allpool toodud õppeaines heast ülikoolist või samaväärset välismaist kvalifikatsiooni.

Akadeemiline taust

 • Tavaliselt nõutakse bakalaureuse kraadi äri- või juhtimisalases õppeaines.
 • Samuti kaalutakse kandidaate teaduse, matemaatika, inseneriteaduse, informaatika või statistika kraadides.
 • Kandidaadid, kellel on väga hea tunnustusastme nummerdatud või kvantitatiivne ainevaldkond või asjakohane ettevõtluskogemus, vaadatakse läbi individuaalselt.

Teie taotluse toetamine

 • Asjakohane töökogemus pole vajalik, kuid see võib suurendada teie aktsepteerimise võimalusi.
 • Eelistatakse neid, kellel on miinimumnõuetega kõrgemad palgaastmed, kuna selle programmi kohtades on tugev konkurents.

Taotlused praegustest üliõpilastest

Lõpuaasta bakalaureuseõppe üliõpilased on teretulnud taotleda, kui teie õpingud viiakse lõpule enne MSc programmi alguskuupäeva.

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

At the heart of a university with a 400 year heritage that is consistently rated one of the world's best, and centrally located in one of Europe's most stunning business and cultural capitals the Univ ... Loe edasi

At the heart of a university with a 400 year heritage that is consistently rated one of the world's best, and centrally located in one of Europe's most stunning business and cultural capitals the University of Edinburgh Business School offers an experience that few can rival. Näita vähem