Loe ametlikku kirjeldust

Kursuse üksikasjad

See kursus annab teile põhjaliku arusaamise kiiresti arenevast digitaalse turunduse valdkonnast, mis annab teile ka oskusi tõhusate strateegiate uurimiseks ja väljaarendamiseks, et tagada organisatsioonide konkurentsivõime ja jõuda uute külastajate seas tänapäeva keerulises majanduskliimas.

Te arendate üksikasjalikku arusaamist tarbija motiividest ja harjumustest ning uurite võimalusi, kuidas suurendada brändi lojaalsust ja turuosa, kasutades uusimaid digitaalseid tehnoloogiaid ja platvorme kõigis turustuskanalites. Sellised ulatuslikud teoreetilised ja praktilised teadmised pakuvad teile väärtuslikku oskuste kogumit ja tagavad, et saate märkimisväärselt ja mõõdetavalt panustada oma tööandja tasuvusse.

Ettevalmistamisel edukaks karjääriks strateegilise mõtlemisega digitaalse turundajana saate uurida ja kirjutada oma väitekirja, et saada põhjalikke teadmisi oma huvipakkuva valdkonna kohta või hallate elava kommertsprojekti.

Kursuse eelised

Programm on mõeldud neile, kes soovivad tulevikus turundusosakondade ja -ettevõtete juhtimist või juhtimist. Te võtate vastu mitmeid väljakutseid, mis parandavad teie teadmisi, oskusi ja hoiakut, st kolme peamist juhtimisstruktuuri. Pärast õpingute lõpetamist suurendate oma tööalast konkurentsivõimet digitaalse spetsialiseerumisega, mis on kõigis tööstussektorites suur nõudluse poolest. Meie moodulid pakuvad kindlat teoreetilisi ja praktilisi kombinatsioone ning neid pakuvad nii uurijad kui ka digitaalse turunduse konsultandid, kellest enamus juhtivate kutseorganisatsioonide, nagu Chartered Institute of Marketing (CIM) ja Turundusakadeemia, liikmed.

Hindamise toitumine (rühmatöö, iseseisev töö ja esitlused) muudab teid kommunikatsiooni, prioriteetide seadmise ja ajahaldamise oskusi. Mõned hinnangud kajastavad probleeme, millega seisavad silmitsi turundusagentuuride töötajad. Teil on ka võimalus viia läbi rakendusuuringuid sisemiste või väliste klientidega konsultatsiooniprojekti või väitekirja kaudu. Loenguid ja seminare täiendab külalisõppeprogramm, mis sisaldab mitmeid prestiižseid kõnelejaid

Me püüame tõelist maailma tuua klassiruumis läbi kogu kursuse ja seda tehes parandage oma CV. Teile antakse võimalus lõpetada oma õpingute aspektid kutsekvalifikatsioonide omandamisel.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 33 kursust Leeds Beckett Universityis »

Viimati uuendatud August 25, 2018
See kursus on Campus based
Start Date
Sept. 2019
Sept. 16, 2019
Duration
1 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Sept. 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
Sept. 16, 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Sept. 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Sept. 16, 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date