MSc turunduse ja digitaalse strateegia

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi üksikasjad

See kursus annab teile põhjaliku arusaamise kiiresti arenevast digitaalse turunduse valdkonnast, mis annab teile ka oskusi tõhusate strateegiate uurimiseks ja väljaarendamiseks, et tagada organisatsioonide konkurentsivõime ja jõuda uute külastajate seas tänapäeva keerulises majanduskliimas.

Te arendate üksikasjalikku arusaamist tarbija motiividest ja harjumustest ning uurite võimalusi, kuidas suurendada brändi lojaalsust ja turuosa, kasutades uusimaid digitaalseid tehnoloogiaid ja platvorme kõigis turustuskanalites. Sellised ulatuslikud teoreetilised ja praktilised teadmised pakuvad teile väärtuslikku oskuste kogumit ja tagavad, et saate märkimisväärselt ja mõõdetavalt panustada oma tööandja tasuvusse.

Ettevalmistamisel edukaks karjääriks strateegilise mõtlemisega digitaalse turundajana saate uurida ja kirjutada oma väitekirja, et saada põhjalikke teadmisi oma huvipakkuva valdkonna kohta või hallate elava kommertsprojekti.

Kursuse eelised

Programm on mõeldud neile, kes soovivad tulevikus turundusosakondade ja -ettevõtete juhtimist või juhtimist. Te võtate vastu mitmeid väljakutseid, mis parandavad teie teadmisi, oskusi ja hoiakut, st kolme peamist juhtimisstruktuuri. Pärast õpingute lõpetamist suurendate oma tööalast konkurentsivõimet digitaalse spetsialiseerumisega, mis on kõigis tööstussektorites suur nõudluse poolest. Meie moodulid pakuvad kindlat teoreetilisi ja praktilisi kombinatsioone ning neid pakuvad nii uurijad kui ka digitaalse turunduse konsultandid, kellest enamus juhtivate kutseorganisatsioonide, nagu Chartered Institute of Marketing (CIM) ja Turundusakadeemia, liikmed.

Hindamise toitumine (rühmatöö, iseseisev töö ja esitlused) muudab teid kommunikatsiooni, prioriteetide seadmise ja ajahaldamise oskusi. Mõned hinnangud kajastavad probleeme, millega seisavad silmitsi turundusagentuuride töötajad. Teil on ka võimalus viia läbi rakendusuuringuid sisemiste või väliste klientidega konsultatsiooniprojekti või väitekirja kaudu. Loenguid ja seminare täiendab külalisõppeprogramm, mis sisaldab mitmeid prestiižseid kõnelejaid.

Me püüame tõelist maailma tuua klassiruumis läbi kogu kursuse ja seda tehes parandage oma CV. Teile antakse võimalus lõpetada oma õpingute aspektid kutsekvalifikatsioonide omandamisel.

Sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema vähemalt teise klassi autasud kraadiga sugulaspõhises ettevõtluses ja turunduses, see peab sisaldama vähemalt 120 ainepunkti turunduse moodulitest. Kui teil on kas 12-kuuline töökogemus turundusrollis ja / või CIM-diplom, siis võib see olla teise astme diplom iga erialal.

Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega.

Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

IELTS:

IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 5,5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

TÕENDAGE OMA KVALIFIKATSIOONI

Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, võime teie kvalifikatsiooni võrrelda ja kontrollida. Palun võtke ühendust meie rahvusvahelise bürooga 44 (0) 113 812 1111 09.00-17.00 e-nel / 09.00 kuni 16.30 hommikul GMT või e-post internationaloffice@leedsbeckett.ac.uk.

VAJALIK OMA INGLISE KEELEKÜSIMUSTEST UUENDADA?

Ärge muretsege, kui teie valitud kursusele ei ole inglise keelt nõutav. Pakume laias valikus kursusi, mis on välja töötatud selleks, et aidata teil parandada oma kvalifikatsiooni ja inglise keele oskust, millest enamik on Briti Nõukogu akrediteeritud.

Tööalased väljavaated

Digitaalse ja strateegilise turundusega tegeleva spetsialisti seas valitseb kogu rahvas, kui taotleb selliseid rolle nagu digitaalse turunduse juht, turundusjuht, müügijuht või ettevõtluse arendamise juht kõigis sektorites tegutsevatel organisatsioonidel. Kui olete huvitatud akadeemilisest karjäärist, võiksite minna ka doktoriõppele.

  • Digitaalne strateeg
  • Turundusjuht
  • Äriarendusjuht

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Õpetamine ja õppimine

Põhimoodulid

  • Digitaalne strateegia
  • Strateegiline turundus
  • Turunduskommunikatsiooni strateegia
  • Strateegiline brändi juhtimine
  • Sotsiaalse meedia turundus
  • Turunduse mõõdikud
  • Dissertation or Live Commercial Project

Tasud ja rahastamine

Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 7500 £. Inflatsiooni tagajärgede arvessevõtmiseks võib igal aastal suurendada teie makstavat summat.

Rahvusvahelised üliõpilased

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 12500 £. Summa, mida maksate, kinnitatakse sellel tasemel iga kursuse aasta kohta.

Viimati uuendatud aug 2018

Teave kooli kohta

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Näita vähem
Leeds , UK Online + 1 Rohkem Vähem