MSc turunduse ja juhtimise alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Tee turism paremaks

Taotlusperiood 2. detsember 2019 - 22. jaanuar 2020. Järgige www.uef.fi/tmm. Turunduse turunduse ja juhtimise magistrikraadi programm ei ole ainult raha teenimine; meie eesmärk on muuta turism paremini. Parem turismiettevõtete jaoks, parem turistidele, keskkonna ja kohalike kogukondade jaoks parem. See on see, mida me oma õpilastele õpetame ja mida õpilased saavad teha, kui nad on lõpetanud oma kraadiõppe. Meie õpilased on probleemilahendajad, kes naudivad väljakutseid ja soovivad näha oma töö mõjusid. Nad on kriitilised mõtlejad, kes suudavad tuvastada ja lahendada keerulisi probleeme turismi valdkonnas. Nad on loomingulised, teenustele orienteeritud, kvaliteetsed ja teadlikud. Pakume õpilastele põhjalikke teadmisi turismiettevõtete ja sihtkohtade juhtimisest ja turustamisest tänapäeva globaalses turismivaldkonnas. Meie programm ei ole kõige lihtsam, kuid maailmas ei ole palju sellist. Keskendume kliendi mõistmisele, väärtuse loomisele kõigile turismis osalevatele inimestele ja organisatsioonidele, väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ning turistide, looduse, ettevõtete ja kohalike inimeste heaolule. Teeme seda uusimate akadeemiliste teadmistega koos tegelike äritegevuse väljakutsetega.

Mis on sinu jaoks? Miks peaksite meiega õppima?

Reisimine ja turism on üha kasvav, globaalne ja rahvusvaheline äri. Me paneme teid selle keskele ja õpetame teile oskusi, mida on vaja tänapäeval tegutseda ja homme turule. Anname teile võimaluse muuta turism paremini. See MBA ei ole ainult karjääri jaoks, vaid võimaldab teil leida oma kirg ja elada turismi valdkonnas. Teie haridus meie programmis annab teile teadmisi ja tööriistu, et töötada selles valdkonnas erinevatel ametikohtadel. Võite olla ettevõtja, sihtkoha turundaja, sotsiaalmeedia spetsialist, ärijuht või konsultant, et nimetada vaid mõned näited. Meie keskendumine tehnoloogiale, heaolule ja vastutustundlikule turismile annab teile suurepärase võimaluse töötada turismivaldkonnas oskuste ja teadmistega, mida tööandjad järgivad ja soovivad. University of Eastern Finland on multidistsiplinaarne akadeemiline ülikool, mis pakub üliõpilastele mitmesuguseid õppimisvõimalusi ja alaealisi. See asub kaunis ja turvalises Ida-Soomes, kus loodus ümbritseb meid kõikjal. Elamiskulud on väiksemad kui suuremates ülikoolilinnades ja maailma suurlinnades ning üliõpilasi hinnatakse ja hinnatakse. University of Eastern Finland , UEF, on pühendunud kõrgetasemelisele teadus- ja haridustegevusele. UEF on sooritanud Soome kõrghariduse hindamise nõukogu poolt läbi viidud kvaliteeditagamise auditi ja võtnud vastu ISO 9001: 2000 nõuetele vastava kvaliteedijuhtimissüsteemi. Peale selle on UEF alates oma tegevuse alustamisest 2010. aastal ilmunud sageli, tõepoolest igal aastal, mitmetes edetabelites, kus on loetletud maailma juhtivad ülikoolid. Aastal 2015 oli UHF maailmas juhtivate 400 ülikooli seas maailmas juhtivate 400 ülikooli seas maailmas, mis oli maailma juhtivate 350 ülikooli seas, maailma juhtivate 401–500 ülikooli seas maailma ülikoolide akadeemilise edetabeli järgi .

Mis on MDPTMM valmistatud?

Magistriõpe programm Turism Turundus ja juhtimine on kaheaastane programm, mis sisaldab erinevaid uuringuid kokku 120 ECTS ainepunkti. Õppekava sisaldab kursuseid tarbijate käitumisega turismis, turismiettevõtete ja-sihtkohtade turustamist ja haldamist, uurimismeetodeid ja elektroonilist äri. Kõik õppekava kursused keskenduvad kolmele põhiteemale: heaolu turism, säästev turism ja looduspõhine turism.

Kes võib seda rakendada ja kuidas?

Otsime üliõpilasi, kes on kirglikud turismi arendamise kui elatise kui ka kogu meie planeedi mõjutava nähtuse kohta. Me tervitame taotlusi inimestel, kellel on bakalaureusekraad äri või turismiga või kellel on vähemalt 60 ECTS ainepunkti ülalmainitud teemadel. Meie taotluste periood on alati aasta lõpus ja uuringud algavad septembris.

Mida see maksab?

ELi / ETA piirkonna õpilastele ei võta MDPTMM õppemaksu. Parimate taotlejate jaoks väljaspool Euroopa Liidu / ETA piirkonda on meil atraktiivne stipendiumikava. Heade taotlejate puhul on võimalik saada stipendiume, mis katavad 50% aastasest õppemaksust.

Just see on meiega õppima

Turismimajanduse turunduse ja juhtimise magistriprogramm on kaheaastane programm, mille lõpus saate teile magistrikraadi äri- ja ökonoomika alal. Kahe aasta jooksul veedate koos meiega, saate teada oma suurepäraseid töötajaid ja kulutad palju aega oma kaasaegses õpikeskkonnas. Programm sisaldab loenguid, kursuste, projekte ja iseseisvat õpet. Klõpsake vasakul olevatel linkidel, et saada lisateavet meie õppekavade ja kursuste kohta ning leida meie elektroonilised kursuste materjalid.

Karjääri väljavaated

Turismimajanduse turunduse ja juhtimise kraadi programm pakub teile oskusi ja teadmisi erinevatel ametikohtadel äri- ja turismivaldkonnas. Programm õpetab teile oskusi, mis on kasulikud igapäevases äris, näiteks kliendi käitumise mõistmine ja klientide kogemuste loomine, samuti veebiturundus, sisu loomine ja värskendamine sotsiaalmeedias ning analüütilise mõtlemise. Turismimajanduse turunduse ja juhtimise spetsialiseerumine võimaldab teil töötada näiteks järgmistes turismivaldkondades:

 • Sihtkoha haldur
 • Ettevõtja
 • Konsultant ja ekspert
 • Sihtkoha turundaja
 • Turundusjuht
 • Sotsiaalse meedia turundaja

Kuid paljusid tulevasi töökohti veel ei eksisteeri! TMM õpetab õpilastele oskusi ja teadmisi tulevaste muutuste ettevalmistamiseks ja kohanemiseks ning kuidas nad saavad aidata turismitööstusel ja teadustööl, et olla kursis uusimate majanduslike ja tehnoloogiliste arengutega.

Õppemaksud ja stipendiumid - mitte-ELi / EMP üliõpilased

Taotlemise periood

2. detsember 2019 - 22. jaanuar 2020.

Õppemaks

Õppemaks on 8 000 eurot õppeaasta kohta.

Mis sisaldab õppemaksu?

Õppemaks sisaldab kraadi (120 EAP) ja õpingutega seotud nõustamist ja järelevalvet. Lisaks:

 • Abi õpilaste eluaseme taotlemisel
 • Orienteerumisprogramm
 • Määratud üliõpilane juhendaja
 • Juurdepääs IT-teenustele
 • Traadita internetiühendus ülikoolilinnakus, arvutite klassiruumid saadaval 24/7
 • Raamatukogu tasuta kasutamine
 • Soome keele kursused

Kuidas taotleda stipendiumi?

Stipendiumi taotletakse ülikooli sisseastumise taotlemisel, täites vastava taotluse osa. Otsus stipendiumi kohta tehakse seoses üliõpilaste sisseastumisega ja üliõpilast teavitatakse asja vastuvõtmisest. Stipendiumi antakse üliõpilase akadeemiliste saavutuste alusel, mis on kirjeldatud vastuvõtukriteeriumides. Stipendium on isiklik ja seda antakse kaheks õppeaastaks. Vaadake kriteeriume aadressil http://www.uef.fi/tmm. Taotlejatele teatatakse nende vastuvõtmisest ülikoolile ja võimalikule stipendiumile. Stipendiumi saavatele õpilastele tuleb enne stipendiumi maksmist alustada ja tagastada stipendiumimakse vorm programmi koordinaatorile.

Õppemaksu tasumine

Me võtame õppemaksu tasu kahes võrdses osas igal aastal. Esimene osamakse tuleb tasuda hiljemalt juunis enne õpingute algust.

Teine kohustuslik tasu

Ülikooli kõik üliõpilased on üliõpilasesinduse liikmed. Üliõpilaskonna liikmemaks on 126 eurot õppeaasta kohta. Üliõpilasliidu liikmemaks annab õpilasele õiguse näiteks:

 • tasuta põhi tervishoid
 • väiksemad lõunatooted üliõpilaste söögikohtades
 • allahindlused kohalike busside ja pikamaavedude kohta
 • mitmesuguste avalike teenuste ja vaba aja tegevuste allahindlused.

Kontaktisik

Kui teil on küsimusi õppemaksu või stipendiumide kohta, võtke palun ühendust: mdp-tmm@uef.fi (Juho Pesonen)

Turismimajanduse turunduse ja juhtimise magistriprogrammi saamise õigus

Abikõlblikkus: taotlejad, kellel on järgmised kraadid, võivad õppida: vähemalt kolmeaastane bakalaureusekraad tunnustatud ülikoolist või tunnustatud rakendusteaduste ülikoolist. Vaja on vähemalt 60 ECTS äriuuringutes, turismi- ja külalislahkuse uuringutes või piisavalt vastavaid uuringuid. Eespool nimetatud uuringud ei hõlma keele-, kommunikatsiooni- ja uurimismeetodiuuringuid. Kraad tuleb lõpetada taotluse esitamise perioodi lõpuks. Taotlejad, kellel on Soome või välisriigi kõrgharidus ärijuhtimises [Master of Science (Economics and Business Administration)], ei ole abikõlblikud.

Inglise keele oskus

Taotlejad peavad oma keeleoskust inglise keeles tõestama järgmiselt:

1. Inglise keele test:

 • TOEFL paberipõhine: kokku skoor 600 ja kirjutamine 4.0
 • TOEFL Internetipõhine: kogusumma 100 ja kirjutamine 22
 • IELTS (akadeemiline): üldine skoor 6.5 ja kirjutamine 5.5
 • PTE (inglise keele Pearsoni test), min. 59 punkti

2. Või kui taotleja täidab vähemalt ühte järgmistest nõuetest, ei nõuta eraldi keeleeksamit, kuid taotleja peab tõendama oma inglise keele oskust kohaldatava kraaditõendiga ja tema akadeemilise dokumendi ärakirja:

 • Bakalaureuse- või magistriõpe toimub inglise keeles Põhjamaades (Taanis, Soomes, Islandil, Norras ja Rootsis)
 • Bakalaureuse- või magistriõpe toimub inglise keeles Austraalias, Kanadas, Iirimaal, Uus-Meremaal, Ühendkuningriigis või Ameerika Ühendriikides
 • Bakalaureuse- või magistriõpe toimub inglise keeles EL / EMP riigis
 • Keskeriharidus Põhjamaades (Taanis, Soomes, Islandil, Norras ja Rootsis)
 • Keskharidus toimub inglise keeles Austraalias, Kanadas, Iirimaal, Uus-Meremaal, Ühendkuningriigis või Ameerika Ühendriikides
 • Keskharidus toimub inglise keeles EL / EMP riigis
 • Keskharidus Põhjamaades (Taanis, Soomes, Islandil, Norras ja Rootsis)
 • Rahvusvahelise küpsustunnistuse eksamiga inglise keele A1 keel (minimaalne 2. klass)
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuo ... Loe edasi

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuopio Näita vähem
Joensuu , Kuopio + 1 Rohkem Vähem