MSc turunduse juhtimine

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Programmi kestus: Üks õppeaasta (ülikoolilinnakus) Lõplik juhtimisprojekt (saab töötamise ajal teha eemalt)

Riiki sisenemise nõuded: bakalaureusekraadi bakalaureusekraad mis tahes ainevaldkonnas. Fluency inglise keeles

Programmi täismaksud: 19 450 eurot (Grenoble ülikoolilinnak). Vaadake ülemeremaade ülikoolilinnakute lehti kohalike tasude eest

Ülikoolilinnaku asukohad: Grenoble, Prantsusmaa ja Berliin

Keel: inglise keel

Saadaval rahaline abi ja stipendiumid

Miks valida MSc Marketing Management programm?

 • Omandada oskus teha usaldusväärseid turundusalaseid otsuseid juhtkonna tasandil.
 • Saada turundustegevuse toetamiseks vajalikke oskusi ja teadmisi rahvusvahelises keskkonnas.
 • Õppige kogenud turundusfirmadelt ja akadeemilistelt ekspertidelt.
 • Uute karjäärivõimaluste avastamiseks võrgustik koos tippfirmadega.
 • Kolmanda akrediteeritud asutuse saate oma kraadi.

Programm

See programm on loodud põhipädevuste ümber, mida vajate eduka turunduskarjääri arendamiseks; see hõlmab 4 peamist valdkonda: digitaalne turundus, strateegiline juhtimine, turunduse juhtimine ja põhilised ärioskused 17 kursusel. Samuti käsitletakse konkreetseid valdkondi nagu teadusuuringud, tarbijakäitumine ja kliendisuhete haldamine.

Kursuse sisu paneb rõhku turunduse praegustele suundumustele ja olulistele probleemidele, millega turundusspetsialistid silmitsi seisavad.

Programm ühendab akadeemilise teooria ja praktilise lähenemisviisi juhtumiuuringute ja reaalajas elavate näidetega, mis pakuvad praktilist lähenemist.

Kriitilise mõtlemise ja analüütiliste oskuste pidev arendamine võimaldab lõpetajatel teha rahvusvahelises keskkonnas juhtimistasandil mõistlikke strateegilisi turundusotsuseid. Hariduselt Turunduse Juhtimine keskendub ka pehmete oskuste , näiteks esitlustehnikate ja kultuuridevahelise suhtluse jaoks - mitmekultuurilises keskkonnas tõhusaks juhtimiseks hädavajalikud varad.

Programmi sisu *

Magistriõpe esimene aasta on Grenoble'i või Berliini täistööajaga kursus.

Programm hõlmab turustajate jaoks nelja peamist õppesuunda, kusjuures kõigil 17 moodulil on loogiline seos eelnevaga.

1. aasta - ülikoolilinnaku aasta

Sissejuhatus

Meeskonna loomise üritus - kohtuge oma kolleegidega, saate teada, kuidas te töötate

 • Akadeemiline kirjutamine ja esitlemise oskused
 • Juhtumipõhine rühmõpe
 • Moodle e-õppe platvorm
 • Raamatukogu ja arvutiteenused
 • Võrgustike loomine, karjääri- ja vilistlasühendused
 • Excel oskuste koolitus

Digitaalturundus

 • Digitaalse alused - strateegia, planeerimine
 • Digitaalanalüüs
 • Sisuturundus

Strateegiline juhtimine

 • Strateegiline turundus ja planeerimine
 • Turunduspsühholoogia ja tarbijate käitumine
 • Brändi juhtimine ja tootearendus
 • Turunduse juhtimine
 • Kvalitatiivne ja kvantitatiivne turu-uuring

Turunduse juhtimine

 • Innovatsioon läbi disaini
 • Turunduse mõõdikud ja hinnakujunduspoliitika
 • Kliendisuhete juhtimine
 • Projekti juht

Ettevõtte põhioskused

 • Corporate Finance
 • Raamatupidamine
 • Kultuuridevaheline juhtimine
 • Rahvusvahelised läbirääkimised

Päikesekursus

 • Integreeriv juhtumiuuring

* Programmi sisu võib igal aastal kohandada, et võtta arvesse tööstuse vajadusi. Klasside osalemine on kohustuslik.

2. aasta - lõplik juhtimisprojekt

Programmi ühe õppeaasta täisajaga osa lõpus peavad kõik tudengid juhendaja juhendamisel läbima lõpliku juhtimisprojekti, mille pikkus on umbes 15 000 sõna. See on rakenduslik või teoreetiline uurimisprojekt, mille saab läbida vahemaa tagant ja paralleelselt täistööajaga töötamise või kinnitatud praktikaga. Lõpliku juhtimisprojekti edukaks lõpuleviimiseks peavad õpilased tegelema konkreetse uurimisküsimuse või teadmiste lüngaga oma valitud valdkonnas. See on ettevõtlusele orienteeritud ja programmi eesmärkidega kooskõlas. Üliõpilane võib kirjutada oma projekti teemal, mis põhineb nende praktikakohal.

Integreeriv turundusuuring

Kasutades olemasolevat ettevõtet, pakub äriettevõte Live Business õpilastele võimaluse mõtiskleda ja integreerida õpetatud programmi kõiki aspekte. Õpilased analüüsivad konkreetset turundusprobleemi ettevõttes ja kasutavad oma oskusi ja teadmisi probleemide kontekstualiseerimiseks ja lahenduste pakkumiseks. See toimub väikestes rühmades ja piiratud aja jooksul. Juhtumianalüüsi hindamine põhineb rühmaülesandel koos rühmaesitlusega ettevõttele.

Võõrkeeled

Programmi õpetatakse inglise keeles, kuid see annab võimaluse samal ajal õppida ka võõrkeelt. Programmis osalemiseks pole vaja prantsuse keele eelteadmisi. Võõrkeele õppimine on soovitatav (kuid mitte kohustuslik) programmi võimalus kõigile õpilastele, kes soovivad töötada rahvusvaheliselt. Mitte-prantsuse keelt oskavatel inimestel on võimalus õppida prantsuse keelt (algaja kuni edasijõudnute tase), samal ajal kui prantsuse keelt kõnelevad isikud saavad valida mitmete muude keelte hulgast algaja tasemel.

Näited MSc turunduse juhtimise lõpetanud praktikakohtadest

Accor Hotels, Adidas France, Altran, Amadeus SAS, British American Tobacco, B-Sharpe, Bulgari, Cartier International, Chanel, Coca Cola, Danone, Google, Hewlett Packard, HSBC, L'Oréal, Mondelez International, Nestle, Nike, Nissan , Lk

Internid turustavad oma turundusteadmisi mitte ainult turundusosakondade, vaid ka müügi, B2B, ekspordi, ajakirjanduse ja reklaami valdkonnas.

Iseloomustus

"Rahvusvaheliste suhete lõpetanuna, kellel on Mehhikos rahvusvahelise hariduse edendamise alal 5-aastane töökogemus, tõdesin, et oma ärialase teadlikkuse ja karjäärivõimaluste suurendamiseks on vaja omandada magistrikraad.

Magistriõpe turunduses Grenoble Ecole de Management pakkus ideaalset akadeemilist ja kultuurilist võimalust õppida inglise keeles Euroopa kõrgeimas ärikoolis.

Esimese aasta jooksul sain suurepäraselt rahvusvaheliselt õppejõult tohutuid ja hindamatuid teadmisi ning nautisin õppimist sellises multikultuurses rühmas.

Programmi teise osa ajal tundsin eelistust pääseda Euroopa tööturule ja leida praktikakoht Alcatel-Lucent Enterprise'is, mis on prantsuse tehnoloogiaettevõte, mis tegutseb enam kui 100 riigis üle maailma.

Rahvusvaheline karjäär oli nüüd mulle avatud, sest mu internatuur muutus tööpakkumiseks ja ma liitusin Pariisi peakontori turundus- ja kommunikatsiooniosakonnaga.

Varsti pärast seda pakuti mulle edutamist võrgupartnerite programmidirektori ametikohale ja kolisin koos Alcatel-Lucentiga Itaaliasse Milanosse. Tänu oma kogemusele GEM-is tundsin end nüüd rahvusvahelise kvalifikatsiooni ja võrgustikuga varustatuna, et oma karjääri edasi viia ja jõuda kujuteldamatutesse kohtadesse. "

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Grenoble Ecole de Management (GEM) has earned both national and international recognition. More than just a school, GEM represents an open-ended laboratory through which 8,000 students and 500 employe ... Loe edasi

Grenoble Ecole de Management (GEM) has earned both national and international recognition. More than just a school, GEM represents an open-ended laboratory through which 8,000 students and 500 employees learn and work every day to solve complex problems and overcome major challenges for business and society. Näita vähem
Grenoble , Medellín , Grenoble , Thbilisi , Berliin , Moskva , Île-de-France , Singapur + 7 Rohkem Vähem