MSc turunduses (reklaamireklaam)

Üldine

Programmi kirjeldus

Kas unistate meisterdada tähelepanu haaravaid reklaamikampaaniaid? Siit saate teada, mida on vaja kujutlusvõime hõivamiseks ja kogu maailmas vaatajaskonnani jõudmiseks.

Ülevaade

Tänapäeva digitaalses maailmas on rohkem võimalusi kui kunagi varem tarbijateni jõudmiseks.

Reklaamiprobleemidele loovate lahenduste otsimine on nõutud oskus. See ei tähenda ainult tähelepanu haaravate piltide ja loosungite meisterdamist. Teie kampaaniad peavad põhinema reklaamiteoorial.

See kursus tagab, et teil on teadmisi oma loova mõtlemise toetamiseks.

Täiuslik segu

Tutvute reklaamispektri iga elemendiga, alates traditsioonilistest trükistel põhinevatest materjalidest ja lõpetades digitaalse meediumiga.

See kursus ühendab äri-, teoreetilisi ja loomingulisi üksusi, et anda teile tööle asumisel eelis. Olete valmis looma tõhusaid reklaamikampaaniaid ja reklaame erinevates formaatides ja meediumides.

Tutvuge tänaste reklaamiprobleemidega ja uurige, kuidas kaubamärke luua. Spetsialiseeruge veel ühele meie valikuvõimalusele oskuste arendamiseks, mida vajate karjääriks, kus olete kirglik.

Reaalse maailma oskused

Teie õppejõud on kogenud reklaamieksperdid. Nad jagavad teooria ellu viimiseks reaalseid näiteid. Meie külalisloengud võimaldavad teil kuulda mõne tööstuse juhtfiguuri.

Pange oma uued teadmised proovile selliste üksuste juures nagu kliendi otseinfo ja praktikaprojekt. Segage oma loomingulised oskused strateegilise teadlikkusega, et luua tulemusi pakkuvaid kampaaniaid.

Omadused ja eelised

 • Chartered Institute of Marketing (CIM) akrediteerimine - see kursus on CIM akrediteeritud ja võimaldab teil töötada CIM kvalifikatsiooni poole. Samuti korraldame koos CIM-iga eriüritusi.
 • Agentuurikogemus - minge kümbluspäevakülastustele Manchesteri agentuuridesse, et mõista, kuidas iga turunduse element koos töötab.
 • Loov- ja digikeskus - Manchesteris on üks Ühendkuningriigi suurimaid loome- ja digitaalsektoreid. Inspiratsiooni leiate kõikjalt, aga ka pärast kooli lõpetamist rohkelt tööandjaid.
 • Töö klientidega - töötage oma kraadi osana aktiivse kliendiülesandega. Valige praktikakoht, et sukelduda täielikult loomingulise reklaami maailma.
 • Loengute ellu viimine - meie meeskond on kõik kogenud turundajad. Nad tuginevad oma kogemustele, et näidata teile, kuidas teooria on seotud praktikaga.
 • Turundusvõrk - saate juurdepääsu hulgale praktikutele ja agentuuridele, näiteks Seitsekümmend Seitse, BJL ja E-Word. Kuulake tööstusharu liidreid meie külalisloengutest.

Akrediteeringud, auhinnad ja kinnitused

 • Ärikool on akrediteeritud MBA assotsiatsiooni poolt. AMBA akrediteerimine on kõrghariduse saavutamise kõrgeim tase.
 • Chartered Institute of Marketing (CIM) on juhtiv turunduse ja loomemajanduse valdkonnas tegutsevate spetsialistide ühendus. Kõik meie bakalaureuse- ja magistriõppe turundusprogrammid on CIM-i poolt täielikult akrediteeritud.
 • Ärikool on ühingu poolt akrediteeritud ärikoolide arendamiseks. See tähendab, et oleme rahvusvaheliselt tunnustatud äri- ja juhtimishariduse ülemaailmsete tipptaseme standardite täitmise eest.

Karjääri väljavaated

Manchester on ideaalne koht õppimiseks ning oma karjääri alustamiseks turunduse ja reklaami alal. See on loomingulise ja digitaalse meedia juhtiv koht.

Linnas on ülemaailmsed agentuurid, suurettevõtted koos ettevõttesisese reklaamimeeskonnaga ja hulgaliselt põnevaid väikeseid loomeettevõtteid.

Meie lõpetajad on võtnud endale mitmesuguseid rolle, sealhulgas:

 • Kontohaldur, Love Creative
 • Premiumi otsinguspetsialist, Microsoft
 • Ettevõtte partnerluse koordinaator, Adelaide Fringe festival
 • Kujundaja / kunstnik, Echo Studios Ltd
 • Juhtdisainer, Riddle Digital
 • Noorte copywriter, BJL
 • Spordiprodutsent, ADI.TV

Õppimise ajal on teil võimalus luua suhteid tööandjatega nii Manchesteris kui ka mujal.

Praktikaprojektiga tegelemine on suurepärane viis tööstuses kontaktide loomiseks. Külalisloengutel ja CIM-i üritustel osalemine võimaldab teil suhelda paljude erinevate valdkonna spetsialistidega.

Kliendi otseprojekt võimaldab teil potentsiaalsetele tööandjatele näidata, milleks olete võimeline.

92% lõpetajatest astub kuue kuu jooksul pärast kooli lõpetamist otse tööle või jätkavad õpinguid.

DLHE 2017. aasta uuring kõigi vastajate jaoks, kes on töötamiseks või edasiseks uurimiseks saadaval ja kelle sihtkohad on teada.

Sisenemise nõuded

Tavaliselt on hea Suurbritannia diplom (vähemalt 2: 2) või rahvusvaheline ekvivalent mis tahes teemal. Me kaalume teie taotlust, kui teil on märkimisväärne, asjakohane kogemus või kraadiga samaväärne kutsekvalifikatsioon.

Ülemaailmsed taotlejad nõuavad IELTS-i, mille üldskoor on 6,5 ja mis tahes kategoorias vähemalt 5,5, või samaväärne vastuvõetav inglise keele oskus.

Pange tähele: sellele kursusele kandideerimiseks peate esitama ainult ühe viite.

Tutvuge ekspertidega

Kursuse üksikasjad

Kõigile, kes segavad loomingulist vaimu äriärega, on reklaamimaailmas vähe põnevamaid võimalusi - väli, mis on täis väljakutseid ja hüvesid. Aitame teil oma loomingulisi oskusi lihvida, uurida peamisi turunduspõhimõtteid ja saada hindamatut kogemust tööstuses - sillutades teed põnevale reklaamivaldkonna tulevikule.

Õpid erakorraliselt meeskonnalt, kellel on täiuslik tasakaal kogenud tööstuse spetsialistide ja teadustöös aktiivsete akadeemiliste ekspertide vahel. Ja tänu meie tugevatele tööstussidemetele ei saa te lihtsalt õppida reklaami toimimise kohta, vaid saate seda ka ise kogeda - edendades oma professionaalset võrgustikku ja karjäärivõimalusi.

Aasta 1

Uurite kaheksat põhiosa, uurides enne dissertatsiooniprojekti valmimist selliseid teemasid nagu loovreklaam, digitaalstrateegia, rahvusvahelise kaubamärgi strateegia ja veenvad kirjutamisvõimalused ning tegeldes reaalajas kliendiülesandega.

Samuti uurite valikuvõimalust, lastes teil valida spetsiaalse teema - näiteks sisustrateegia, digitaalkeskkonna tarbijad või ettevõtetevaheline turundus. Ja meie praktikaprogrammi abil võiksite oma kursuse käigus saada isegi töökogemusi.

Tuumaelektrijaamad

 • Reklaamimise strateegia ja suundumused
 • Reklaam reklaam
 • Strateegia digitaalseks
 • Veenev kirjutamine
 • Live Client lühiülevaade
 • Rahvusvaheline brändistrateegia
 • Masters-level Learning
 • Doktoritöö / laiendatud uurimisettepanek

Optsiooniüksused

Valige üks nimekirjast, sealhulgas:

 • Sisustrateegia
 • Business-to-Business turundus
 • Tarbijad digitaalses keskkonnas
 • Internatuuri projekt
Hindamiskoefitsiendid ja kontakttunnid

10 ainepunkti võrdub 100 õppetunniga, mis on loengute, seminaride ja praktiliste sessioonide ning iseseisva õppe kombinatsioon. Mastersi kvalifikatsioon koosneb tavaliselt 180 ainepunktist, PGDip 120 krediidist, PGCert 60 krediidist ja MFA 300 krediidist. Teie õpiaja täpne koostis ja hinnangud kursusele varieeruvad vastavalt teie valikutele ja õpistiilile, kuid see võib olla:

Uuring

 • Täiskohaga: 50% loenguid, seminare jms; 0% paigutus; 50% iseseisev uuring

Hindamine

 • Täistööaeg: 90% kursustekohas; 0% praktiline; 10% eksam
Paigutuse valikud

Kasuliku töökogemuse saate Business Schooli kraadiõppe praktikaprogrammi kaudu - saate seda teha spetsiaalse valikühikuna või õpingute kõrvalt. Lühiajalise praktika korral mitte ainult ei näidata potentsiaalsetele tööandjatele, et olete valmis tööle asuma, vaid saate ka elutähtsaid kogemusi ja loote mõned väärtuslikud ühendused oma ametialase võrgustiku jaoks. Mõni praktika võib viia isegi püsivate rollideni.

Kuigi praktika hõlmab vähemalt 100 töötundi - alustades igal ajal novembrist augusti alguseni -, on see, kuidas te neid tunde teete, paindlik. Võite töötada täistööajaga õpingute vaheajal või teha terve päeva jooksul kaks või kaks nädalat, sobitades selle oma õpingutega. Meie karjäärimeeskond aitab teil oma võimalusi uurida.

Turunduse, jaemüügi ja turismi osakond

Meie turunduse, jae- ja turismiosakond on üks Ühendkuningriigi suurimaid hariduse pakkujaid turunduse, digitaalse turunduse, reklaami ja kaubamärgi kujundamise, avalike suhete, jaekaubanduse, kohahalduse ja turismihalduse alal. Osakonna missiooniks on kujundada oma õpilastest tööhõivega, sotsiaalselt ja keskkonna seisukohalt vastutustundlikeks professionaalideks, pakkudes tipptasemel haridus- ja teadustöö alal peamiste tööstusorganite akrediteeritud kursuste kaudu.

Tasud

Suurbritannia ja EL tudengid
 • Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased: Täistööajaga töötasu: 9 250 £ aastas. Õppemaks tasub teie kursuse iga aasta sama, kui teete seda tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).
Kolmandate riikide ja Kanalisaarte üliõpilased
 • Euroopa Liitu mittekuuluvad rahvusvahelised ja Kanalisaali õpilased: täistööajaga töötasu: 16 500 £ aastas. Õppemaks tasub teie kursuse iga aasta sama, kui teete seda tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).
Lisainformatsioon

Magistrikursus sisaldab tavaliselt 180 krediiti, PGDip 120 ainepunkti, PGCert 60 ainepunkti ja MFA 300 krediiti. Õppemaks tasub iga õppeaasta eest sama, kui kursus on lõpule viidud tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).

Osalise tööajaga õpilased võivad võtta maksimaalselt 90 ainepunkti igal õppeaastal.

Lisakulud

Spetsialisti kulud

Kõik kursuseks vajalikud raamatud on raamatukogus saadaval. Samuti on ülikoolis arvutilaborid ja sülearvutite laenuteenus. Paljud õpilased otsustavad osta mõne põhilise õpiku ja / või sülearvuti. Võimalik, et õpilastel tuleb trükkida ka ülesanded ja muud dokumendid. Ülikoolilinna trükikulud algavad 5 pennist lehekülje kohta. Eeldatavad kulud on sülearvuti jaoks 300 naela, raamatute ja trükkimise eest kuni 100 naela aastas.

Viimati uuendatud Oktoober 2019

Teave kooli kohta

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 c ... Loe edasi

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 countries. We are ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old according to the Times Higher Education Young University Rankings 2019 which is a measure of our commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Näita vähem

Akrediteeringud

AACSB Accredited