Programmi eesmärgid

Turunduse ja digitaalse meedia magistrikraad eesmärk on õpetada üliõpilastele oskusi ja teadmisi, et edu saavutada rahvusvahelisel, tipptasemel karjääri turunduses. Selleks keskendub programm peamiste strateegiliste turundusalaste aspektide rakendamisele üha enam digitaalses ja üleilmastunud maailmas.

Programm sisaldab kaht kursuse kursust Madriidis, ühe ametiajaks Londoni või Berliini ülikoolilinnakudesse ning ühe ametiaja lõpuleviimiseks magistritöö ja ettevõtte internatuuri.

Avatuslikkus ja mitmekesisus

Koostöö rohkem kui 20 rahvusest pärit õpetajatega pakub mitmekultuurilises õppimises rohkem sügavust. Turunduse ja digitaalse mehaanika magistriõppe üliõpilased on erinevatest riikidest ja on erineva taustaga: insenerid, arstid, farmatseudid, kirjanduse ja õiguse üliõpilased jne. Nad moodustavad mitmekultuuriliste osalejate rühma, mis muudab rühmituste vahetamise ja töötamise veelgi enam rikastamine.

Teades, et teil on oma identiteet ja isiksus, on programmi eesmärk teha teid uudishimuliseks ja mitmekülgseks, et aidata teil oma tulevases tööelus õnnestuda.

See kapten on välja õpetanud rohkem kui 600 osalejat. Nüüd hõivavad nad strateegilisi ja operatiivseid turunduspositsioone ja kommunikatsiooni mitmetes maailma ettevõtetes.

Vastuvõtutingimused

Bakalaureuse- või magistriõpe mis tahes õppevaldkonnas (vähemalt 180 ECTS)

Inglise keele tase: C1

  • TOEFL IBT: 100
  • TOEFL PBT: 600
  • TOEFL arvuti baasil: 250
  • IELTS: 7

Neid nõudeid võib vabastada juhul, kui kandidaadil pole seda tüüpi uuringuid, kuid neil on erakordseid omadusi ja oskusi. Prantsusmaal "Conférence des Grandes Ecoles" kehtestatud standardite kohaselt ei tohiks sellised kandidaadid ületada 20% üliõpilastest, keda igal aastal tunnistati.

Menetlus

Taotlusi kontrollitakse nende saabumise järjekorras; need tuleb esitada võimalikult varakult. Meil on möödasõidud. Kui sisseastumiskomitee on taotluse paketi läbi vaadanud, teavitatakse kandidaati sellest, kas tema kutsutakse sisseastumiseksamile ja individuaalsele küsitlusele.

Taotluse tasud

CCIP ESCP Europe-le makstav lisatasu 130 eurot.

Pidage meeles, et see ei ole tagastatav.

Tasud

2019.-2020. Õppeaasta lõivudeks on 19 250 eurot (kõigile üliõpilastele nii ELis kui ka väljaspool ELi).

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 23 kursust ESCP Europe Business Schoolis »

Viimati uuendatud November 28, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
19,250 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date