MSc turunduses ja digitaalses meedias

Üldine

Saadaval 3 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Programmi eesmärgid

Esimene samm edukas ja rahvusvaheline karjääri.

MSc turunduse ja digitaalse meedia eesmärk on õpetada õpilasi oskusi ja teadmisi, et olla edukas rahvusvaheline, tipptasemel karjääri turundus. Selleks keskendub programm sellele, kuidas rakendada peamisi strateegilisi turunduse aspekte üha digitaalsemas ja globaliseeruvas maailmas.

Programm sisaldab kaht kursuse kursust Madriidis, ühe ametiajaks Londoni või Berliini ülikoolilinnakudesse ning ühe ametiaja lõpuleviimiseks magistritöö ja ettevõtte internatuuri.

Avatuslikkus ja mitmekesisus

Suhtlemine enam kui 20 rahvuse õpetajatega tagab mitmekultuurilises õppes suurema sügavuse. Turunduse ja digitaalse meedia MSc üliõpilased on pärit erinevatest riikidest ja neil on erinevad taustad: insenerid, arstid, farmatseudid, kirjanduse ja õiguse õpilased jne. Nad moodustavad rühma multikultuurseid osalejaid, mis muudab gruppide vahetamise ja töötamise veelgi enam rikastav.

Teades, et teil on oma identiteet ja isiksus, on programmi eesmärk teha teid uudishimuliseks ja mitmekülgseks, et aidata teil oma tulevases tööelus õnnestuda.

See kapten on välja õpetanud rohkem kui 600 osalejat. Nüüd hõivavad nad strateegilisi ja operatiivseid turunduspositsioone ja kommunikatsiooni mitmetes maailma ettevõtetes.

Vastuvõtutingimused

Bakalaureuse- või magistriõpe mis tahes õppevaldkonnas (vähemalt 180 ECTS)

Inglise keele tase: C1

  • TOEFL IBT: 100
  • TOEFL PBT: 600
  • TOEFL arvuti baasil: 250
  • IELTS: 7

Neid nõudeid võib vabastada juhul, kui kandidaadil pole seda tüüpi uuringuid, kuid neil on erakordseid omadusi ja oskusi. Prantsusmaal "Conférence des Grandes Ecoles" kehtestatud standardite kohaselt ei tohiks sellised kandidaadid ületada 20% üliõpilastest, keda igal aastal tunnistati.

Menetlus

Taotlusi kontrollitakse nende saabumise järjekorras; need tuleb esitada võimalikult varakult. Meil on möödasõidud. Kui sisseastumiskomitee on taotluse paketi läbi vaadanud, teavitatakse kandidaati sellest, kas tema kutsutakse sisseastumiseksamile ja individuaalsele küsitlusele.

Tasud ja rahandus

2020/2021 õppeaasta tasud on määratud 20 000 eurot (kõigile üliõpilastele, nii EL-i kui ka väljaspool ELi).

Taotluse tasud

CCIP ESCP-le makstavate taotlustasude eest makstakse 130 eurot.

Pidage meeles, et see ei ole tagastatav.

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opp ... Loe edasi

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunities offered by cultural diversity. Näita vähem
Pariis , Madrid , London , Berliin , Torino , Varssavi , Pekingi , Veneetsia + 7 Rohkem Vähem