MSc turunduses ja loovus

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Programmi eesmärgid

MSc turunduses ja loovuses on ainulaadne, keskendudes loovuse ja analüütilise mõtlemise liidesele turunduse juhtimises. Rakendades mitmeid lähenemisviise turundusele, on selle programmi eesmärk valmistada ette järgmine turundajate põlvkond, kes on oma valikutes vastutustundlikud, strateegilised, kompetentsed ja uuendusmeelsed.

MSc turunduses ja loovuses edendab loova ja kriitilise mõtlemise oskusi metoodilise ja süsteemse lähenemisega. Saate teada loovust ettevõtluses, juhtimises ja tulemuslikkuses (nii kultuurilisi kui ka individuaalseid), samuti saate arendada oma kognitiivset paindlikkust, ideede sujuvust ja paindlikkust. Lisaks õpetab programm teile, kuidas olla andmepõhises maailmas strateegiline ja analüütiline, et pakkuda keerukatele probleemidele uusi ja innovaatilisi lahendusi.

Programm võtab vastu juhtumipõhise ja projektipõhise õpetamismudeli, kuna usume kindlalt, et praktiline lähenemisviis "Mitte raamatu järgi" valmistab meie õpilasi kõige paremini ette tulevasteks turundustöödeks.

Õppekava ulatub kaugemale õpikutest, hõlmates nõustamisprojekte, loomingulisi seminare koostöös äripartneritega, juhtumianalüüse, otsest kogemust arenevatel turgudel, klassiarutelusid ja külalisesinejaid, samuti vähemalt neljakuulist töökogemust (praktikakoht / otsene tööhõive), võimaldades osalejatel oma uusi õppetunde kohe reaalsetes ettevõtetes ja tööülesannetes rakendada.

Õpilased veedavad suurema osa oma ajast elavas Londoni linnas. Sellele järgneb üks ametiaeg, mis võõrustatakse Pariisi ülikoolilinnakus, võimaldades neil seega kasutada maailma kahte kõige tunnustatumat loomealase tipptaseme keskust.

Unikaalse programmi fookuse, õpetamismetoodika, ekspertidega suhtlemise ja turunduse ajakohase sisu kombinatsioon varustab MSc turunduse ja loovuse üliõpilasi ühe silmatorkavama, mõtlemapaneva ja - eelkõige karjääri laiendava turundusega. kaptenid praegu saadaval.

Vastuvõtutingimused

 • Bakalaureuse- või magistrikraad mis tahes erialal (soovitavalt 240 EAP).
 • Kliendiga seotud tegevuses (müük, turundus, jaemüük, teenindus või loomemajandus) on vähemalt 18 kuud asjakohane kutsealane töökogemus (võib hõlmata ka praktikakohti, vabatahtlikku tööd ja osalise tööajaga töökohti).
 • Kaks viide (esitatud meie veebipõhise taotlussüsteemi kaudu): üks akadeemiline või kutsealane ning üks praegune või eelmine tööandja.

Fluency inglise keeles

 • Inglise keele sertifikaat, mis on omandatud viimase kahe aasta jooksul
 • See kehtib mitte-emakeele kõnelejate kohta, kes ei ole oma kraadi inglise keeles õppinud. Me nõuame järgmisi minimaalseid tulemusi katsetes:
 • TOEFL kirjalik test: 600; TOEFL IBT: 100; TOEFL arvutipõhine: 250; IELTS: 7.

Tasud ja rahandus

 • Programmi õppetasuks kehtestatakse 21 500 naela (kõik üliõpilased, nii EList kui ka muust riigist). Sõidu- ja majutuskulusid lõivud ei kata.
 • Kõigil taotlejatel on taotlustasu 130 eurot. Pange tähele, et taotlustasu ei tagastata.

Õppemaksud võivad muutuda.

Stipendiumid

MSc turunduse ja loovuse meeskonnas tunnistab programmi olulist rolli järgmise põlvkonna vastutustundlike, strateegiliste ja kriitiliselt mõtlevate turundusspetsialistide ettevalmistamisel.

Seda silmas pidades pakub programm mitmesuguseid stipendiume, et toetada meie õpilaste teekonda homseks loovturundajateks saamiseks. Kuna turunduse ja loovuse magistrantuuri vastuvõetud üliõpilane võib teile kasu saada järgmistest stipendiumivõimalustest:

 • Tipptasemel turundus (kuni 5000 naela)
 • Juurdepääsuvõimalus (kuni 5000 naela) või
 • Jätkusuutlikkus ja sotsiaalne mõju (kuni 5000 kr)
Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opp ... Loe edasi

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunities offered by cultural diversity. Näita vähem
Pariis , Madrid , London , Berliin , Torino , Varssavi , Pekingi , Veneetsia + 7 Rohkem Vähem