MSc turunduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Kuidas luua ja kasutada klientide teadmisi ning luua jätkusuutlikke kliendisuhteid?

Selles programmis arendate arenenud arusaama turunduse toimimisest ja selle tõhusaks rakendamiseks vajalikest oskustest. Kasutame oma õppetöös kaasaegseid teaduslikke teadmisi ja kutsume ettevõtete külalislektoreid kõigil meie MSc kursustel. MSc turunduses koosneb kahest teest: turunduse juhtimine (MM) ja turunduse intelligentsus (MI).

Jooksul MM track, õpilased on haritud põhjalikumalt konkreetsete turundusfunktsioonide nagu branding ja uute toodete juhtimine, kliendihaldus, turunduskommunikatsioon, jaemüük ja näiteks ettevõtetevaheline turundus.

MI-kursuse jooksul saavad õpilased põhjaliku hariduse meetodite kohta, mis võimaldavad neil analüüsida ja modelleerida (teiseseid, suuri) andmeid, et jälgida ettevõtte turundusnäitajaid ja luua uusi teadmisi klientide kohta. MI-funktsiooni abil saadud teavet ja teadmisi kasutatakse uuringupõhiste strateegiliste ja taktikaliste turundusotsuste tegemisel.

Samuti on võimalik võtta topeltkraadiga programm Groningenis ja Oslos või Münsteris. Ühte neist topeltkraadiprogrammidest ise taotleda ei saa, kuid kõigepealt peate järgima MSc Marketing (spetsialiseerumisega MI). Pärast esimest semestrit saate kandideerida lisaaastale Oslos või Münsteris. Valik toimub hinnete ja motivatsiooni alusel.

Miks seda programmi Groningenis uurida?

Meie turundusosakond kuulub 5 parima turundusosakonna hulka Euroopas. Kõik programmid on teaduspõhised, ühendades nende uurimistööga seotud õppejõudude kvaliteetsed õppejõud näiteks külalisloengute, reaalse elu juhtumite ja simulatsioonimängudega. Lisaks on programm rahvusvaheliselt akrediteeritud, tagades kvaliteetse hariduse, mis vastab nii AACSB kui ka EQUIS standarditele - staatuse, mille saavutab vaid üks protsent ärikoolidest kogu maailmas.

Programm

Aasta 1

Te jälgite kõrgetasemelist teadusel põhinevat turunduse juhtimise ja / või turunduse intelligentsuse kursust, mille kaudu saate teada saada klientide teadmisi ja teenindada turgu vastavalt. Mõlemal rajal võtate kursusi, mis on seotud programmi kolme põhiteemaga (strateegiline turundus, turundusuuringute meetodid ja tarbijakäitumine), ja valikainete loendist valitud kursusi.

Kursused

 • MI - tarbijapsühholoogia (5 EÜ)
 • MI - kliendimudelid (5 EC)
 • MI - andmeteadus ja turundusanalüüs (5 EC)
 • MI - valikained (5 EÜ)
 • MI - turundustehnika (5 EÜ)
 • MI - turundusuuringute meetodid (5 EÜ)
 • MI - turumudelid (5 EÜ)
 • MI - magistritöö turundus (20 EÜ)
 • MI - MSc turunduse strateegiline turundus (5 EÜ)
 • MM - tarbijapsühholoogia (5 EÜ)
 • MM - valikained MSc Mark. Mees. A (15 EÜ)
 • MM - valikained MSc Mark. Mees. B (10 EÜ)
 • MM - turundusuuringute meetodid (5 EÜ)
 • MM - magistritöö turundus (20 EÜ)
 • MM - MSc turunduse strateegiline turundus (5 EÜ)

Välismaal õppima

 • Välismaal õppimine on vabatahtlik

Vastuvõtutingimused

Hollandi diplom

Erinõuded Rohkem informatsiooni
Eelmine haridus

Sellesse magistrisse lubamiseks peab teil olema teadusülikooli akadeemiline bakalaureuse või magistrikraad ühes järgmistest - või tihedalt seotud - valdkondadest: ärijuhtimine, ökonomeetria ja operatsioonide uuringud, majandus ja ärimajandus, rahvusvaheline äri .

Rahvusvaheline diplom

Erinõuded Rohkem informatsiooni
Sertifitseeritud pädevused

GMAT / GRE

Keele test

IELTS akadeemiline koondhinne 6,5 (rääkimine 6, kirjutamine 6,5); TOEFLi internetipõhine üldskoor 90 (Räägib 20, Kirjutamine 24); C1 edasijõudnutele, C2 oskus (minimaalse punktisummaga 180); University of Groningen keelekeskuse test (B2-kõnelemine, C1-kirjutamine).

Eelmine haridus

Sellesse magistrisse lubamiseks peab teil olema teadusülikooli akadeemiline bakalaureuse või magistrikraad ühes järgmistest - või tihedalt seotud - valdkondadest: ärimajandus, ärijuhtimine, ökonomeetria ja operatsioonide uuringud, majandus ja ärimajandus , Rahvusvaheline äri, tehnoloogia juhtimine.

Registreerimisprotseduur

Õpilased peavad kandideerima Studielinki ja University of Groningen veebipõhise taotluste süsteemi (OAS) kaudu. Pärast teie valitud programmi kandideerimist hindab vastuvõtuamet teie haridusalast tausta ja teie sobivust. Teie taotlust hinnatakse individuaalselt.

Taotlemise tähtajad

Õpilase tüüp Tähtaeg Alustage kursust
Hollandi õpilased

15. oktoober 2019

01. mai 2020

15. oktoober 2020

01. veebruar 2020

01. september 2020

01. veebruar 2021

EL / EMP üliõpilased

15. oktoober 2019

01. mai 2020

15. oktoober 2020

01. veebruar 2020

01. september 2020

01. veebruar 2021

EL-i / EMP välised üliõpilased

15. oktoober 2019

01. mai 2020

15. oktoober 2020

01. veebruar 2020

01. september 2020

01. veebruar 2021

Õppemaksud

Rahvus Aasta Tasu Programmi vorm
EL / EMP 2019-2020 2083 eurot täiskohaga
mitte-EL / EMP 2019-2020 14650 eurot täiskohaga
EL / EMP 2020-2021 2143 eurot täiskohaga

Tööalased väljavaated

Pärast selle programmi läbimist sobib teile hästi turunduskarjäär.

MM-õpilased võivad karjääri teha turundusjuhi, kaubamärgi- või toote- / tootekategooria halduri, sektori- või kontohalduri, kliendisuhete halduri, turundusstrateegia konsultandi või otseturunduse juhina. MI õpilased võivad karjääri teha teadusuuringute ja konsultatsiooniettevõtete turu-uurijana, organisatsiooni turu-uurijana, turunduse intelligentsuse eksperdina või andmebaasianalüütikuna, klienditeabe eksperdina või ülikooli teadlasena (teadusuuringute magistriõpe)

Kuna kõik meie programmid on EQUIS ja AACSB akrediteeritud, standard, milleni jõuab kogu maailmas vaid üks protsent ülikoolidest, hinnatakse teie kraadi tööturul kõrgelt.

Veebruari karjääriteenused

Teie karjääriarengu toetamiseks ja tööalase konkurentsivõime tugevdamiseks annab meie FEB karjääriteenus teile õpingute ajal elukestva edu erinevate karjääriteenuste kaudu.

Töö näited

 • Brändi või tootejuht
 • Kliendijuht
 • Turundusstrateegia konsultant
 • Turunduse uurija
 • Turundusinfo ekspert või andmebaasianalüütik
 • Ülikooli teadur (teadusmagister

Teadusuuringud

Hariduse sidumine teaduse ja karjääri ettevalmistamisega

Meie haridus on tugevalt juurdunud teadusuuringutes. Juba kraadiprogrammi alguses pööratakse tähelepanu akadeemilisele uurimistööle ja kutsealasele eelnevale arengule, kuna analüütiline ja kriitiline meel ning probleemide lahendamise võimalused on olulised omadused igas karjääris, mille poole meie tudengid soovivad.

Koostöös väliste partneritega viime läbi uurimisprojekte näiteks panganduse, kohaliku omavalitsuse, klientide teadmiste, juhtimise, energeetika, tervisliku vananemise ja kõhnustegevuse kohta.

Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

The University of Groningen has a rich academic tradition dating back to 1614. From this tradition arose the first female student and the first female lecturer in the Netherlands, the first Dutch astr ... Loe edasi

The University of Groningen has a rich academic tradition dating back to 1614. From this tradition arose the first female student and the first female lecturer in the Netherlands, the first Dutch astronaut and the first president of the European Central Bank. Geographically, the University is rooted in the Northern part of the Netherlands, a region very close to its heart. Näita vähem
Groningen , Leeuwarden + 1 Rohkem Vähem

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited