MSc turunduses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

MSc turunduses

Analüüsi ja loovuse kombinatsiooni abil aitab turunduse magistrikraad parandada turunduse otsustusprotsessi rakenduslikul ja juhtival viisil asjakohasel viisil, mis võimaldab teil turundusspetsialistide turul aset leida tugeva inimrände turul, mis meil on õppides enne, kui suudame neid teha, õpime nendega tehes (Aristoteles, Nichomachean eetika, II raamat).

MSc in Marketing programmi kestus on 12 kuud ja kursused toimuvad tööpäevadel õhtuti.

115518_44750656_10156955165013092_973527966262755328_n.jpg

Programmi põhipunktid

Tähelepanu rakendatavale õppimisele: programm on sihikindlalt kavandatud, et anda õpilastele pidevalt võimalusi testida õpetatud turundusküsimuste praktilist tähtsust. Projektitöö, juhtumiuuringute ja tarkvararakenduste kaudu julgustatakse õpilasi rakendama tegelike äriandmete teooriat.

Uuenduslikud õppekavad: Programm pakub kolme ainulaadset integreerivat kursust, mis eristavad seda kõigist teistest turunduse magistrikraadidest turul:

1) Turundustehnika kursus hõlmab arvutipõhist turunduse analüüsi ja planeerimist. Turundusotsuste tõhususe ja tõhususe parandamiseks töötavad õpilased turundusteabe ja -informatsiooniga.

2) Turunduse mõõdikute kursus tutvustab üliõpilasi turundusliku aruandekohustuse olulisuse osas, kirjeldab põhjalikult turunduse tulemuslikkuse mõõtme tähendust ja analüütilist tööd ning tutvustab õpilastele tegevuskava asjakohaste turundusmeetmete valimiseks, võttes arvesse konkreetseid turundusega seotud otsuseid.

3) Konsultatsiooniprojekt osaleb õpilastel tegeliku turunduskonsultatsiooniprojektiga kliendiorganisatsiooniga, kus õpilased ei puutu ainult konkreetsete turundusküsimustega kokku puutudes, vaid ka reaalses maailmas töökontekstis.

Pärast programmi täitmist peavad osalejad saama:

 • Näidake teadmisi turunduse rollist juhtivatel ja juhtivatel organisatsioonidel
 • Kergesti edasta praktilisi oskusi ja turundustööriistu professionaalsetele turundussuundadele.
 • Rakendada asjakohaseid turundusalaseid teadmisi lihtsate ja keerukate turundusprobleemide järgi.
 • Rakenda teaduslik meetod turunduslike nähtuste käsitlemisel.
 • Kombineerige arvamustepõhist otsustusprotsessi, andes andmepõhist otsustusprotsessi.
 • Strateegiliselt mõelge turgude, toodete ja teenuste pakkumiste üle
 • Analüüsige kliente, konkurente ja sisemist ettevõtte keskkonda loomingulisel ja mõõdetaval viisil.
 • Turunduskavade koostamine, rakendamine ja hindamine.

115519_10636304_10152739716568092_7330692673167211540_n.jpg

Sisseastuvõtu protsess

Kaks valikuvõimalust:

1. Rakendus Online (täitke taotlusvorm, skannige ja esitage oma dokumendid, seejärel saatke originaali koopiad ALBA-le) ALBA taotlusvorm, sealhulgas kaks viimast fotot

2. Taotlusvorm paberkandjal (saadaval Interneti-rakenduse allalaadimiseks) saadetakse büroole koos originaaleksemplaridega

Turunduskava magistrikraadiga arvestatavad kandidaadid peavad esitama järgmised dokumendid:

 • ALBA taotlusvorm, kaasa arvatud hiljutised pildid jpeg-vormingus (või kaks fotot printides)
 • Kaks soovituskirja, mida saab esitada internetis või kasutades trükitud vorme (kreeka keeles) - (inglise keeles)
 • Iga üliõpilase, lõpetaja või erialase kraadi ametlikud ärakirjad ja kinnitatud koopiad. Taotlejad, kes ei saa mõistliku aja jooksul ametlikku ärakirja saata, võivad edastada hindamisprotsessi kiirendamiseks mitteametlike ärakirjade valguskoopiaid ajutiseks asendajaks
 • Inglise keele pädevuse tõendamine. Kandidaatidel peab olema kas oskus või võta TOEFL (100 minimaalse skoori-ALBA koodi 0942) või IELTS (minimaalne punktisumma 7,0), välja arvatud juhul, kui nende bakalaureusekraad on antud inglise keelt kõnelevast akadeemilisest asutusest
 • Kolm essee
 • Tagastamatu taotluse tasu [€ 60] tagatisraha saamine (Alpha Pangakonto nr 101-00-2320-011893, IBAN: GR21 0140 1010 1010 0232 0011 893, SWIFT (BIC) KOOD: CRBAGRAAXXX) või krediitkaardi laekumine (VISA või MASTERCARD)

Ühe või mitme puuduva dokumendiga taotlusi ei töödelda enne, kui need dokumendid on saadud. Sissepääs programmini otsustab sisseastumiskomitee kvalifikatsiooni ja taotleja isiksuse ja kohustuste alusel.

Õppemaksud jooksva kande aasta eest: 12 500 eurot osamaksetena. Rahvusvaheliste üliõpilaste majutamiseks spetsiaalsed stipendiumid kuni 40% ulatuses õppemaksu eest ja fikseeritud määraga 400 € / kuu (möbleeritud korteris - kõik arved).

Sisseastujate järgmise vooru tähtaeg:
mai lõpus


Vastuvõtu lõplik tähtaeg rahvusvahelistele üliõpilastele, kes vajavad haridusvisiast: mai lõpp

ALBA aktsepteerib taotlusi aastaringselt

Stipendiumid

Stipendiumid on kättesaadavad rahvusvahelistele üliõpilastele. Kui soovite näha, kas olete abikõlblik, täitke selle vormi veebileht.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

ALBA Graduate Business School at The American College of Greece was founded in 1992 and operates under the auspices of the business community, an association of corporations and institutional organiza ... Loe edasi

ALBA Graduate Business School at The American College of Greece was founded in 1992 and operates under the auspices of the business community, an association of corporations and institutional organizations, currently numbering more than 90 members. Näita vähem