MSc turunduses

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Marketing programm pakub üliõpilastele, kes ei ole ärijuhtimise bakalaureuse kraad, et saavutada turunduse põhjalik mõistmine. Turundus on kõigi organisatsioonide keskne funktsioon ja hõlmab vastavusse viimist organisatsiooni ja selle sidusrühmade, näiteks klientide, töötajate, tarnijate, kohalike kogukondade, valitsuse ja reguleerivate asutuste vahel.

Programm pakub turundusvaldkonna süstemaatilist analüüsi ja selle rakendamist mitmes kontekstis. Alates kaubakesksest tegevusest kuni teenusekeskkonnani analüüsite esmalt organisatsiooni konteksti ja tuvastate viise, kuidas organisatsioon turundus- ja uurimistegevuse kaudu väärtust pakub. Seejärel uurite kahte valikulist moodulit, mis sobivad teie huvide ja karjäärisoovidega. Moodul 'Turundus kontekstis' annab teile võimaluse uurida turunduse rakendamist tänapäevastes piirkondades. Programm lõpeb turundusprojektiga, mis integreerib peamiste turunduskursuste kontseptsioonide kohaldamise konkreetse organisatsiooni kontekstis.

Programmi eesmärk on aidata teil arendada enesekindlust turunduse põhikontseptsioonide ja -oskuste mõistmisel ja rakendamisel. Õpid toetavas ja loomingulises keskkonnas, mis hõlmab oma eakaaslaste ja rahvusvaheliste töötajate kogemusi teadusrikastes ärikoolides.

Eripära

 • Cardiff Bootcamp: laiendatud sissejuhatus, mis on spetsiaalselt loodud programmi manustamiseks ja Cardiffi õpikogukonda.
 • Karjäärivõime suurendamise teenus: professionaalsete nõustajate tugi tööturule sisenemiseks ja karjäärialaste ambitsioonide täitmiseks, sealhulgas tööotsimisoskuste, CV kirjutamise, hindamiskeskuste ja vestlustehnika töötoad ning juurdepääs karjäärimessidele, töövõimalustele ja ärivõrgustikele.
 • Kõrgetasemeliste ettevõtluskõnelejate ja ettevõtete külastuste programm.
 • Juurdepääs meie ülemaailmsele vilistlaste võrgule.
 • Reaalse maailma turunduse väljakutsete mõistmine erinevates kontrastsetes kontekstides.
 • Turundus kontekstis - integratiivne nurgakivimoodul, milles programmi varem esitatud üldteooriad seatakse välja kontekstispetsiifilise tausta taustal.
 • Viimane reaalajas projekt, mis võimaldab teil töötada meeskonnas, et täita organisatsiooni turundusprojekti aruanne, mis põhineb määratletud lühijuhendil.
 • Võimalused muuta ühiskonda ja majandust läbi õppe ja õppekavavälise tegevuse kooskõlas avaliku väärtusega.

Vastuvõtukriteeriumid

Kandidaadid on tavaliselt tunnustatud asutuse lõpetajad heakskiidetud asutuses vähemalt 2: 1 (GPA 3.0 / 4.0).

Arvesse võib võtta ka lõpetajaid, kellel on kinnitatud kutsekvalifikatsioon või märkimisväärne töökogemus.

Kandidaadid, kes on varem õppinud 3 või enamat turundusega seotud moodulit, võiksid kaaluda MSc strateegilise turunduse kursust.

Kandidaadid, kelle emakeel ei ole inglise keel, peavad saama minimaalse IELTS-i hinde 6,5, kusjuures igas alamkooris peab olema vähemalt 6,0 (või samaväärne inglise keele kvalifikatsioon).

Struktuur

Programm koosneb kuuemoodulilistest plokkidest, lisaks turundusnõustamise projekt. Esimene ja viimane mooduliplokk on kavas iseseisvalt sissejuhatava ja nurgakiviks õppimise kogemusena. Ülejäänud neli moodulit on kavas paarikaupa. Blokeeritud lähenemisviis pakub rikastava võimaluse laiendatud õppetegevusteks, klasside koostoimimiseks ja õppe ülevaatamiseks mõistmise suurendamiseks. See võimaldab meil pakkuda ka üksikutele õpilastele lisatuge nende enesekindluse suurendamiseks.

Sissejuhatav moodul seab stseeni ülejäänud programmi jaoks, uurides turunduse põhialuseid. See sukeldab teid õpikeskkonda ja õpperühma.

Enne kui valite programmi raames pakutavast neljast valikulisest moodulist kaks, uurite kahte turundusuuringute ja teenuste turunduse põhimoodulit. Kõigi moodulite jooksul puutute kokku uusimate teadusuuringute ja turunduse tavadega.

Nurgakivi moodul „Turundus kontekstis“ uurib turunduse tänapäevaseid teemasid, programmi üldisema teooriaga on varem vaieldud programmi kontekstispetsiifilises taustal. Selle eesmärk on arendada teie teadmisi ja osavust teemas.

Programm lõpeb turundusnõustamisprojektiga, mille käigus töötate rühmana välja organisatsiooni lühitutvustuse koostamise ja seejärel vastuseks turundusuurimise läbiviimise.

Kõigisse moodulitesse on integreeritud peamised akadeemilised ja ametialased oskused, mis aitavad tõsta teie enesekindlust ja vajalikke oskusi nii programmi siseselt kui ka tulevasel karjääril edu saavutamiseks.

Näidatud moodulid on näide tüüpilisest õppekavast ja need vaadatakse üle enne õppeaastat 2020/21. Lõplikud moodulid avaldatakse 2020. aasta septembriks.

Põhimoodulid

Mooduli pealkiri Mooduli tuum Autorid
Turunduse alused BST350 20 ainepunkti
Teenuste turundus BST351 20 ainepunkti
Turuuuring BST352 20 ainepunkti
Turundus kontekstis BST353 20 ainepunkti
Turundusprojekt BST360 60 ainepunkti

Valikulised moodulid

Mooduli pealkiri Mooduli kood Autorid
Brändi juhtimine BST354 20 ainepunkti
Turundusanalüüs BST355 20 ainepunkti
Digitaalne turundus BST356 20 ainepunkti
Rahvusvaheline turundus BST357 20 ainepunkti

128700_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpgHelloquence / Unsplash

Õppimine ja hindamine

Kuidas mind õpetatakse?

Aktiivõppe lähenemine on põimitud MSc Marketingisse. Me usume, et tõhus õppimine põhineb kahel asjal - teie osalusel mitmekesistes kogemustes ja viisil, kuidas te neid kogemusi mõtestate, nii individuaalselt kui ka koos teistega.

Järelikult hõlmab iga õppeplokk mitmesuguseid tegevusi, nagu juhtumianalüüsid, videod, minigruppide väljakutsed, rollimängud, ettevõtete külastused ja valdkonna esinejad, kõik need on mõeldud uute ideede tutvustamiseks ja teie arusaamise arendamiseks.

Aitame teil parandada kõrgema järgu peegeldamisoskusi, millega teile esimese astme ajal tutvustati, sealhulgas vaatlust, analüüsi ja sünteesi, et tagada nende kogemuste kohta põhjalik ülevaade ja selged järeldused.

Toetame teid ka koostöösse teiste õpilastega, et oma olemasolevaid teadmisi ja oskusi kajastada. Samuti on oluline jagada oma mõistmist teistega ning koostööl õppimine võimaldab teil luua uusi teadmisi turunduse olemusest erinevates kontekstides. Teid julgustatakse tegema koostööd erinevates meeskondades, et kaaluda mitmesuguseid alternatiivseid arusaamu ja tavasid.

Uue õppe proovimine on samuti oluline. Integreerite ja rakendate uusi arusaamu koos uute turundusoskustega igasse õppeplokki kinnistatud praktilistes ülesannetes ja ametlikes kursuste korraldamisel.

Hinnatud moodulite kõrval toimub programmitöö tegevuste seeria, mis toetab oskuste arendamist ja turunduse tänapäevase reaalsuse edasist tõlgendamist.

Kuidas mind toetatakse?

Ülikool pakub magistrantidele rohkesti tuge. Need sisaldavad:

Karjäär

Meie pühendunud praktikakohtade juht pakub nõuandeid saadaolevate praktikakohtade, praktikakohtade, töökogemuse ja võimaluste kohta oma CV täiustamiseks ja silmaringi laiendamiseks. Toetusi tööpakkumiste ja intervjuutehnikate kohta saab ka Business Schooli ettevõttesiseselt karjäärikonsultandilt.

Õpikeskus

Õpikeskus on ülikooli virtuaalne õpikeskkond. Kõik programmide ja moodulite materjalid postitatakse siia, et tudengid saaksid neid tutvuda enne loenguid, nende ajal ja pärast neid.

Raamatukogud

Programmis osalejatele on saadaval mitmesuguseid raamatuid, ajakirju ja andmebaase paberkandjal ja elektrooniliselt. Aberconway raamatukogu asub ärikooli peamisel saidil ja täiendavad ressursid on saadaval kogu ülikoolilinnaku teistes raamatukogudes. Paljud ajakirjad ja raamatud on saadaval ka elektrooniliselt.

Isiklik juhendaja süsteem

Igale õpilasele määratakse isiklik juhendaja. Sellel akadeemilisel personalil on ülevaade teie õppimis- ja hariduskogemusest. Kui teil on raskusi, on teie isiklik juhendaja seal, et kuulata ja võimalusel pakkuda professionaalseid juhiseid või suunata teid sobivasse tugiallikasse.

Üliõpilaste nõustamisteenus

Õpilastele pakutakse tasuta, erapooletut, kohtuotsusteta ja konfidentsiaalset teenust paljudes isiklikes, rahalistes ja akadeemilistes küsimustes.

Puue

Konfidentsiaalseid nõuandeid ja tuge pakutakse õpilastele, kes on puudega või kellel on spetsiifilised õpiraskused (nt düsleksia) või kellel on pikaajaline tervislik seisund.

Nõustamisteenus

Cardiff University nõustamisteenus pakub ülikooli kogukonna liikmetele võimalust uurida küsimusi, mis takistavad neil oma potentsiaali maksimaalselt ära kasutada, ja uurida muutuste võimalusi. Nõustamisteenus on konfidentsiaalne ja tasuta. Sellel on olnud rahvusvaheline tunnustus kui individuaalse ja rühmanõustamise tippkeskus.

Kuidas ma hindan?

Plokkprogrammi struktuur pakub teile palju võimalusi oma õppimise ja arengu mitteametlikuks kajastamiseks. Igas moodulis on sisseehitatud lühikesed teadmiste ja oskuste ülevaatuse tegevused, mis aitavad teil oma edusamme kontrollida ja parandavad lähenemisviisi õppimisele. See suurendab teie enesekindlust ja parandab teie lähenemist ametlikele hindamisülesannetele.

Erinevad ametlikud hindamisülesanded annavad võimaluse uurida kontseptsioone ja mudeleid loovalt ja praktiliselt. Nende hulka kuuluvad esitlused, juhtumianalüüsid, aruanded ja eksamid. Töötate individuaalselt ja meeskonna osana, täpselt nagu töökohal.

Kõik ametlikud hinnangud viiakse läbi igas moodulis. See võimaldab spetsialistide keerulisel funktsionaalse taseme tööl põhinevat hindamisülesannete edukaks täitmiseks vajalikku põhjalikumat konsolideerimist ja rakendamist. See kajastab ka töökohtade realistlikke ajakavasid ülesannete täitmiseks.

Milliseid oskusi harjutan ja arendan?

Selle programmi õpitulemused kirjeldavad, mida saate teha oma Cardiff University õppimise tulemusel. Need aitavad teil mõista, mida teilt oodatakse.

Selle programmi õpitulemused leiate järgmiselt:

Teadmised

Programmi edukal läbimisel on teil võimalik:

 • Tõestage peamiste turunduskontseptsioonide põhjalikku mõistmist.
 • Hinnake turunduse põhimõtteid, teooriat ja rakendusi.
 • Analüüsige turunduse tänapäevaseid teemasid ja nende ühiskondlikku mõju.
 • Hinnake turunduskontekstide olulisi aspekte.

Intellektuaalsed oskused:

Programmi edukal läbimisel on teil võimalik:

 • Rakendage turunduse põhimõtteid praktikas.
 • Analüüsige turustsenaariume ja sõnastage tõenduspõhised soovitused.
 • Rakendage teadmisi originaalsel viisil.

Professionaalsed praktilised oskused:

Programmi edukal läbimisel on teil võimalik:

 • Hinnake teooria rakendusi praktikas, luues toimivaid lahendusi.
 • Lahendage probleeme rakendatud turundusstsenaariumide korral.
 • Tegelege süstemaatiliselt ja loovalt keerukate teemadega.
 • Analüüsige keerukate andmete põhjal keerulisi probleeme ja suhelge selgelt eri- või mittespetsialistidega.

Ülekantavad / põhioskused:

Programmi edukal läbimisel saate näidata:

 • Edastage ideid, põhimõtteid ja teooriaid tõhusalt suuliste, kirjalike ja praktiliste vahenditega.
 • Töötage tõhusalt meeskonnas ja üksikisikuna.
 • Kasutage digitehnoloogiat rakenduslikus õpikeskkonnas.
 • Töötage mitmesuguste ajavahemike kaupa, et need vastaksid programmi ülesannete ja väljundite nõuetele.

Karjääri väljavaated

Programm võimaldab uusi võimalusi karjääriks turunduses, täiendades esimeses astmes omandatud oskusi ja teadmisi. MSc turunduses pakub edasiminekut õpilase enda distsipliinis, pakkudes täiendavaid teadmisi ja eristudes teistest kandidaatidest selles valdkonnas.

Õppemaksud

 • Suurbritannia ja ELi üliõpilased: 9 950 naela
 • Väljastpoolt ELi pärit üliõpilased: 21 950 naela
Viimati uuendatud jaan 2020

Teave kooli kohta

Our world-leading research was ranked 5th amongst UK universities in the most recent Research Excellence Framework for quality and 2nd for impact. We provide an educationally outstanding experience fo ... Loe edasi

Our world-leading research was ranked 5th amongst UK universities in the most recent Research Excellence Framework for quality and 2nd for impact. We provide an educationally outstanding experience for our students. Näita vähem