MSc turunduses

Üldine

Saadaval 3 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Edinburgh Business School on Heriot-Watt University ärikool.

Edinburgh Business School (EBS) on töötanud spetsialistidel üle 25 aasta jooksul ärieesmärkide poole, pakkudes kvaliteetseid ja ligipääsetavaid kõrgkoolide programme. Meie populaarsed veebipõhised MBA , magistriõppe, doktoriõppe ja doktoriõppe programmid on kiirendanud üle 20 000 koolilõpetaja karjääri. Meie üliõpilased on suurendanud palku, omandanud oma ettevõtetes tutvustusi ja paljud on oma äri alustanud.

Saate paremini mõista rolli, mida turundus võib mängida edukate ettevõtete ja organisatsioonide käitumises

Meie turundusprogrammi magistrikraad on teie jaoks samavõrd oluline, kas olete mitteärilistel lõpetajal, kes soovib oma turundust proovida või turundusjuht. Edinburgh Business School turunduse kvalifikatsiooni Edinburgh Business School annab teile oskused ja teadmised, mida peate tegema teadlikke otsuseid, mis võiksid teie äri muuta; viia oma karjääri järgmisele tasemele; ja valmistate end ette tulevaste väljakutsete ja hüvede jaoks.

Kas soovite lisateavet?

Programmi struktuur

Meie MSc turunduse programmis on kavandatud nii, et need sobiksid hõivatud töötavate spetsialistide eluga. See annab teile vabaduse valida, kus, kus ja kuidas te õppite; saate õppida veebis või ühe meie õppepartneri kaudu . Lõpetamiseks peate läbima viis põhikursust ja nelja valikained . Teie põhilised kursused on järgmised:

Vajad rohkem infot?

Huvitatud?

Tavaliselt on teil tunnustatud esimese või teise klassi autasud või samaväärne kutsekvalifikatsioon. Kui te seda ei tee, ärge muretsege, saate siseneda veel kolme aineõppe magistriõppes ja kahel teisel kursusel.

Taotlege kohe.

54857_Grads_in_Hall_2.jpg

Hinnangud

Iga MSc kursusi hinnatakse kolme tunni eksamiga. Valisite, kui olete valmis, ja pakume teie läheduses asuvat hindamiskeskust. Kõik kursused vaadatakse läbi meie suurtes eksamikohtades ( toitumine ) juunis ja detsembris igal aastal. Väiksemad eksam istungid toimuvad märtsis ja augustis; Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust.

Erandid

Võimalik, et teil on võimalik anda teile erand, kui teil on eelnev kvalifikatsioon vastaval teemal. Pange tähele, et neid erandeid antakse ainult meie äranägemise järgi. Lisateabe saamiseks

Tasud

Meie tasude kalkulaator annab teile ülevaate programmi maksumusest.

Vajad rohkem infot?

Võtke meiega ühendust, oleksime teile meeldinud.

Dubai ülikool
Edinburgh Business School
Heriot-Watt'i Ülikool
PO Box 294345
Dubai rahvusvaheline akadeemiline linn
Araabia Ühendemiraadid


971 (4) 435 8770
DubaiMBA@ebs.hw.ac.uk

Edinburghi ülikool
Edinburgh Business School
Heriot-Watt'i Ülikool
Edinburgh
EH14 4AS
Suurbritannia

Tel: 44 (0) 131 451 3090
Faks: 44 (0) 131 451 3002
E-post: enquiries@ebs.hw.ac.uk; oncampusMBA@ebs.hw.ac.uk.

Malaisia ​​ülikool
Edinburgh Business School
Heriot-Watt'i ülikool Malaisias
Nr 1 Jalan Venna p5 / 2
Rühmad 5,
62200 Putrajaya
Malaisia
Osalise tööajaga MBA
603-8894 3888
MalaysiaMBA@ebs.hw.ac.uk

Või võtke ühendust ühe meie piirkonna kontoriga, mis asub teie läheduses.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Edinburgh Business School has been helping working professionals become business leaders for over 25 years, offering high quality and accessible postgraduate programmes in business. Our popular online ... Loe edasi

Edinburgh Business School has been helping working professionals become business leaders for over 25 years, offering high quality and accessible postgraduate programmes in business. Our popular online MBA, Masters, DBA and PhD programmes have accelerated the careers of over 20,000 graduates, with many experiencing an increase in their salaries, promotions within their companies and others starting their own businesses. Näita vähem
Edinburgh , Dubai , Putrajaya + 2 Rohkem Vähem
Külasta kooli veebisaiti