MSc turunduses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Läbipaistev, ülemaailmne ja tehnoloogiapõhine turundus on iga organisatsiooni edukuse kontrollnimekiri ning tippeturunduse spetsialistid vajavad uusi oskusi, et jätkata üha konkurentsivõimelisemates keskkondades toimetulekut.

Me usume, et on oluline saada vastutustundlikesse otsuste tegijatest ettevõttes. Glasgow Caledoniani ülikoolis arendate edasi oma teadmisi ja kogemusi jätkusuutlikkuse, eetilise juhtimise ja sotsiaalse vastutuse kontseptsioonidest, mis võivad kaasa tuua positiivseid muutusi globaalses turundusmaailmas.

Liituge GCU auhinnatud Glasgow School for Business and Society ning haarake end kurssi viimaste digitaalsete ja rahvusvaheliste turundusuundadega ning muutke positiivset mõju, mida tööandjad on GCU lõpetajatest oodanud. Teil on kasulik õppida koos erineva maailmaosaga õpilastega, kellel on erinevad taustad ja kogemused. See võimalus annab teile ülevaate turustuse kultuuridest ja kontekstist erinevates riikides.

Sinu karjäär

Magistriprogrammi lõpetajad parandavad oma profiili, töötades välja ettevõtlus-, tarbija- ja kolmanda sektori turgudel tegutsevate organisatsioonide uusimad turundusalased teadmised ja oskused oma karjääri edendamiseks.

GCU turundusüliõpilased on töötanud kogu maailmas erinevates ametikohtades koos tööandjatega: PepsiCo, Hewlett Packard, Šotimaa külastus, Virgin Media, Duracell ja kolm.

Mida sa õpid

Digitaaltehnoloogiad ja nende roll turunduses on viimastel aastatel oluliselt kasvanud. Kuna need arengud suurendavad hoogu, on tööandjate väljakutseks kasutada uusi digitaalseid tehnoloogiaid, mis suurendavad äri- ja erialaseid võimalusi. Seepärast on vajadus konkureerida tehnoloogilisel ja rahvusvahelisel tasandil iga ettevõtja ja turunduse lõpetanu jaoks.

Üliõpilasega saate kindlustatud turundusteaduse (CIM) sidusettevõtte liikmeks, mis annab teile juurdepääsu paljude professionaalsete turundusteabe võimalustele, teiste CIM-turundusega tegelejatega võrgustike loomise võimalustele ja täiendava võimaluse omandada kutsekvalifikatsioon ning omandada täielik CIM liikmeks

Õpi rohkem kui 30-aastast turunduskogemust ja pääseda kõige asjakohasematele, tööstusharu asjakohastele turundustehnikatele, mida tulevased tööandjad kõige enam väärtustavad. Uute ideede väljatöötamine ja väljakutse teie tööstusele, et muuta kas kohalikul, riiklikul või ülemaailmsel tasandil. Te saate:

  • Hinnake ja kriitiliselt lähened tänapäeva turundus teooria ja praktika
  • Tutvuge brändingu, kommunikatsiooni, tehnoloogia ja suhte loomise rolliga turundusstrateegias
  • Analüüsida ja hinnata nii äri- kui ka digitaalset keskkonda turunduse juhtimise kontekstis
  • Uurige realistlikke turundussituatsioone ja probleeme
  • Rakendada turundusteadmisi ja mõistmist strateegiliste, uuenduslike ja loominguliste otsuste tegemisel ja rakendamisel

Riiki sisenemise nõuded

Siin loetletud kõik sisenemisnõuded tuleks kasutada juhendina ja need peavad vastama minimaalsele sisestamise tingimustele. Taotlejaid, kes on teinud koha tingimusliku pakkumise, võidakse paluda saavutada rohkem, kui on öeldud.

Tüüpilised sisenemise nõuded

Suurbritannia autasud 2: 2 või samaväärne

inglise keel

Akadeemiline IELTS skoor 6.0 (või samaväärne), mille elementi pole alla 5.5.

Pange tähele: kui olete pärit enamuselt inglise keelt kõnelevast riigist, ei pruugi teilt nõuda täiendavat tõestust oma inglise keele oskuse kohta.

Lisainformatsioon

Muud akadeemilised ja kutsekvalifikatsioonid

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

Rahvusvahelised Pathways

Kui te ei vasta inglisekeele nõuetele, võite saada inglise keele omandamiseks ülikooliõppeprogrammi.

Tasud ja rahastamine

Õppemaksu, mida maksate, määravad enamasti teie tasu staatus. Mis on minu õppetoetuse staatus?

Õppemaks 2018/19

  • Kodu: 5500 naela
  • RUK: 5500 £
  • EL: 5500 £
  • Rahvusvaheline: 12600 krooni

Kui alustate oma õpinguid 2018. aasta septembris või 2019. aasta jaanuaris, siis need on iga-aastased või moodulitasud, mis kehtivad teie kursuse kestuse kohta; Tasud võivad siiski muutuda. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas tasud võivad muutuda, lugege meie tasusid ja tagasimakse eeskirju.

Lisakulud

Lisaks kursuse õppemaksudele võite ülikoolis oma aja jooksul kogeda lisakulusid.

Stipendiumid

Pakume kvaliteetset haridust õiglase hinna eest; kui ühist heaolu ülikool, oleme võtnud endale kohustuse pakkuda andekatele õpilastele juurdepääsetavat kõrgharidust, hoides oma õppemaksu madalalt ja pakkudes laiaulatuslikku stipendiumipaketti üle 2,5 miljoni naela aastas.

Kui teil on küsimusi või küsitlusi stipendiumide kohta, mis on saadaval 2018./19. Aastaks, võtke kindlasti ühendust üliõpilaspäringute meeskonnaga.

Rahvusvaheline õpilase alguskuupäev

Uute rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks algavad orientatsiooniüritused 14. septembril 2018 . See lisaaeg on spetsiaalselt ette nähtud uute rahvusvaheliste üliõpilaste abistamiseks Suurbritannia ja GCU sisseseadmisel enne üldise üliõpilaste juhendamise ja õpetamise alustamist.

Sel perioodil toimus terve hulk lõbusaid ja informatiivseid tegevusi, sealhulgas ülikoolilinnak ja linnaekskursioonid, samuti tervitusüritused, kus võite kohtuda teiste rahvusvaheliste üliõpilastega.

Kutsealane akrediteerimine

Chartered Institute of Marketing (CIM) on juhtiv kutseorganisatsioon turundajatele kogu maailmas ja eksisteerib turunduskutse arendamiseks, professionaalsete standardite säilitamiseks ja praktikute turustamise oskuste parandamiseks.

GCU on ühendanud jõud CIMiga, et anda õpilastele võimalus omandada kutsekvalifikatsiooni CIM Graduate Gateway kaudu. CIM-kvalifikatsioonid on tööandjad väga huvitatud ja kaardid meie enda kraadidega, mis tagab õpilaste varustamise edukaks turunduskarjääriks parimate võimalustega.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, ... Loe edasi

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, while delivering social benefit to local and global communities. Näita vähem
Glasgow , London + 1 Rohkem Vähem