MSc turunduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Meie University of Stirling juhtimiskooli turundusosakond kuulub ühe riigi tippu. Me oleme Šotimaal 2. kohal ja Suurbritanniast 10 parimat (Complete University Guide 2019).

Turundus on ettevõtte, kliendi, organisatsiooni ja kogu ühiskonna jaoks klientide jaoks vajalike väärtuste vahetamise loomine, edastamine ja edastamine. Meie magistrikraad turunduse kursusel annab teile võimaluse omandada teoreetiline ja praktiline arusaam turundusest ja selle rollist organisatsioonides.

Tutvuge kaasaegse turunduse praktikaga ja teooriaga, samuti praeguste ärisuundumustega brändi identiteedi loomise, mitmekanalilise turunduse ja spordi turunduse valdkonnas.

Meie magistrikraadi turunduskursus oli üks esimesi riigis akrediteeritud Chartered Institute of Marketing (CIM). Meie CIM akrediteerimine tähendab seda, et kui kursust edukalt lõpule viia, on turunduse professionaalse diplomi omandamine lihtsam. Kaks diplomi moodulitest loobutakse, mis tähendab, et teil on vaja lõpule viia ülejäänud kaks moodulit (versus kõigi nelja täitmine), et saada turunduse kutsetunnistus. See annab teile karjääri alustamisel konkurentsieelise.

Meie uurimispõhine õpetamisviis on selle kursuse võtmeelement. Lisaks pidevale akadeemilise kirjanduse kaasamisele iganädalaste näidete ja moodulite hindamiste kaudu annab kursus teile mitmeid võimalusi rakendada kontseptsioone, teooriaid ja raamistikke praktiliste aspektidega. Teile pakutakse võimalust teha koostööd mitmesuguste organisatsioonidega, sealhulgas mittetulunduslike, kolmanda sektori ja väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete (VKEde) organisatsioonidega.

Pathways

See kursus on suunatud peamiselt üliõpilastele, kes soovivad teistelt erialadelt või kes soovivad omandada kvalifikatsiooni, mis kinnitab nende töökogemust. Lisaks võite tunnustada oma huvi konkreetse turundusvaldkonna kaudu meie nimega Pathways . Saate töötada oma põhiteabe magistrikraadi, MSc turunduse poole või valida, kuidas lõppeks semestril 2 spetsialiseeruda ühele järgmistest Pathways :

MSc Marketing koos brändi juhtimisega

See Pathway pakub võimalust keskenduda rohkem brändide väljatöötamise ja kasutamise spetsiifikale.

MSc turunduse jaemüük

Teil on võimalus omandada ja laiendada oma teadmisi jaemüügi valdkonnas. Jaemüügisektor on kogu maailmas suur tööandja ja see, mis vajab usaldusväärset oskust, et suuta hallata kasumlikke koostoimeid tarnijatega ja tarbijatega.

Mõlemad meie Pathways on modulaarsed. Kui kasutate mõlemat Pathway võtate esimesel poolaastal arvesse samu kolme põhiteemat, et anda teile asjakohaste ja ajakohaste turundusalaste teadmiste sügavus.

Siis võite valida spetsialiseerunud kas brändi juhtimisele või jaemüügile, võttes vastavaid spetsialiseerunud mooduleid. MSc lõpuleviimiseks antakse teile võimalus näidata oma õpet kas üksikute väitekirjade või grupi uurimisprojektiga tootemargi või jaemüügi valdkonnas.

University of Stirling juhtimiskool

University of Stirling juhtimiskooli ülikoolis on vastutustundliku äri, poliitika ja praktika põhimõte meie tegemisel keskse tähtsusega. See visioon aitab meil varustada oma õpilasi tõhusalt oskustega tegutseda ülemaailmsete kodanikega, kes suudavad rahuldada ühiskonna vajadusi.

Ettevõtluskoolide harukondliku ühingu liikmena on meil tugevad sidemed tööstusega ja hiljuti anti väikeettevõtete harta osalemiseks kohalikule ja piirkondlikule ettevõttele.

Me oleme elukestvas ärikoolide grupis - ja kõigil 14-st vaid Ühendkuningriigist - akrediteerima MBA-de ja magistrikraadi äri- ja juhtimiskoolituse magistrikursuste assotsiatsiooni (AMBA) akrediteeringut.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1. Oleme kohal Šotimaal 2. kohal ja turunduskõrgkoolis Suurbritannia parim (2019. aasta täielik ülikooli juhend)

# 2 Teil on võimalus töötada ettevõttes reaalajas nõustamisstiiliga

# 3 Meie Flying Start'i juhtimisprogramm aitab teil areneda oma tugevate külgede eneseteadvus ja omandada uusi oskusi toetavas keskkonnas

Kursuse eesmärgid

MSc Marketing pakub teile arusaamist turundustegevuse aluseks olevatest kontseptsioonidest ja süsteemidest ning võimaldab teil arendada oma diagnoosimise ja rakendamise oskusi turunduse juhtimise ja uurimisprotsessides. Kursuse lõpus saate:

 • kasvatada ja konsolideerida kliendikeskset juhtimisviisi mitmesugustes turuseisundites, organisatsiooni tüüpides ja poliitilises olukorras
 • kavandada, kavandada, rakendada ja hinnata teadustööga seotud turundusstrateegiaid
 • saada turundustegevusega seotud eetilisi küsimusi ja mõista, kuidas mõjutab turundus ühiskonnale üldiselt
 • korraldama tänapäevase turundustegevuse uurimist

Tööstusühendused

University of Stirling halduskoolil on suurepärased sidemed kohalike ja riiklike organisatsioonidega. Külalisesinejad kogu era-, avalikus ja kolmandas sektoris tegelevad regulaarselt meie MSc turundustöötajatega, pakkudes tänapäevaste turundusteemade jaoks praktilist perspektiivi läbi külaliskursuste ja töötubade seeria. Kõnelejad on lisanud:

 • Garry Lace - Manchesteri Ülikool
 • Martin Raymond - Cloudline PR amet
 • Ken Thompson - läbimurre ettevõtete uurimistöö.

Õpilased on hiljuti töötanud projektidega, kus osalesid EASA Training Ltd, Indigo Lighthouse, RD Support, Scottish Biomedical, Stirling Art ja Scottish Waterski esindajad.

Meie üliõpilased on saanud ka hiljutisi kohapealseid külastusi välistest organisatsioonidest nagu ASDA, Blue Sky Experience (spetsialiseerunud meeskonna loomine ja meeskonna arendusettevõte) ja New Lanark Visitor Centre.

Tuleviku äriringkondade ettevalmistamine

University of Stirling magistriõppe magistrikraad ületab õpikuid ja õppekeskusi, keskendume ka teie isiklikule ja professionaalsele arengule.

Meie ainulaadne Flying Start Leadership programm pakub teile teadmisi, teadmisi ja tehnikaid, mis on vajalikud edukaks karjääriks. Need ulatuvad praktilistest oskustest, nagu efektiivsest avalikust kõnelemisest, töötades välja töövõimalusi rasketes olukordades, nagu konfliktide lahendamine. Lisateavet Flying Starti kohta.

Kevadsemestri turundusjuhtimise rakenduste põhinäitaja eesmärk on anda teile samaväärne kogemus tööstusharu paigutamiseks. See annab teile võimaluse omandada teadmised ja suurendada oma kindlustunnet, kui töötate "elava" turundusteemaga, kui kasutate välise kliendiorganisatsiooni juhtimispiirides ja eelarves.

Akadeemiliste raamistike ja teooriate kombineerimine piirangutega, mida organisatsioon võib teostada oma ressursside raames, valmistab teid ette sarnaste ülesannete täitmiseks, mis teie tulevases karjääris nõuavad.

Brändi arendamine

Vaadates oma isiklikku brändi ja juhiseid, mida soovite arendada. Alates Insights® Discovery Personal Profile'i loomisega on eesmärgiks innustada sõltumatuid, loomingulisi mõtlejaid, kes oskavad edastada oma seisukohti ja väärtusi teistele, sealhulgas potentsiaalsetele tööandjatele.

Koostöös meie konsultantide meeskonnaga saate oma Insights® Discovery'i isikliku profiili, mis pakub teie isikupäraga kaasavat, tugevdavat ja ümberkujundavat ülevaadet ja kuidas te teistega võrrelda. Insight® Discovery profiil pakub Carl Jungi poolt välja töötatud isiksuse mudelit, mis pakub eneseteadvuse ja isikliku arengu raamistikku. Profiil aitab teil õppida teie lähenemist:

 • otsuse tegemine
 • teie peamised tugevused ja nõrkused töösuhetes
 • teie väärtus meeskonnale
 • teie suhtlusstiil
 • võimalikud pimedad kohad

Ettevalmistus rahvusvahelistele üliõpilastele, kes tulevad õppima Ühendkuningriigis

Eduka ettevalmistus on interaktiivne veebiõppevahend rahvusvahelistele üliõpilastele, kes tulevad Ühendkuningriiki õppima. Vaadake veebisaidi "Valmistuda eduks", et saada rohkem teavet.

Professionaalsed akrediteeringud

Meie magistrikursus on akrediteeritud Turundusarhitektuuriinstituudi (CIM), maailma juhtiva professionaalse turunduse organisatsiooni ja loeb CIM-i turundusealase diplomi. Eduka lõpetamise korral peate diplomi omandamiseks tegema ainult kaks moodulit CIM-iga.

Kursuse üksikasjad

See on üheaastane täistööajaga kursus, mis koosneb kahest semestrist, millele järgneb väitekiri või konsultatsiooniprojekt suvekuudel.

Kursus on modulaarne. Semestris 1 on kolm peamist teemat, mis annavad teile asjakohaste ja ajakohaste teadmiste sügavuse. Semestris 2 saate hinnata tänapäeva turundusprobleeme, kasutades nelja valikulist moodulit. Valikainete kogumit värskendatakse regulaarselt. Suvel saate lõpetada magistrikraadi, tutvustades oma õppimist läbi uurimis- või ärinõustamisprojekti turunduse valdkonnas. Õppetöö

Magistrikursuse õpetatud moodulid antakse kasutades erinevaid meetodeid, nagu loengud, õpetused, juhtumiuuringud, rollimängud, arvuti simulatsioonid, välitööd, kohapealsed külastused, külalisesinejad ja ettevõtteprojektid. Teooria ja praktika vahel on hea tasakaal.

Teil on juurdepääs Markstrati simulatsiooniplatvormile, veebipõhine lähenemisviis turundusstrateegia väljatöötamisele ja planeerimispraktikale konkurentsikeskkonnas. Erinevate jõudlusstandardite ja -protokollide abil saate testida ja parandada oma oskusi turuanalüüsi, otsuste tegemise, eelarve koostamise, planeerimise ja tulemuslikkuse hindamisel.

Uurimismeetodid Posteri istungjärk

Kõik meie magistrikraadi turunduskursuse õpilased tutvustavad oma arenevaid ideesid oma üksikute väitekirjade või rühmaprojektide visuaalsel kujul kui "teaduslikul" plakatil koos kaasneva esitusega. Peate kaitsma oma plakati ideed nii personalile kui ka teistele MSc üliõpilastele. See on osutunud väga edukaks sündmuseks, eriti teie enda ideede usalduse suurendamiseks.

Nõustamisstiili projekt

Teil on võimalus omandada esimest korda praktilisi kogemusi, töötades nõustamisstiili projektidega välisklientidega. Seminari 2 turunduse juhtimise rakenduste põhinäitaja eesmärk on pakkuda teile samaväärset kogemust tööstusharu paigutamiseks. See annab teile võimaluse omandada teadmised ja suurendada oma kindlustunnet, kui töötate "elava" turundusteemaga, kui kasutate välise kliendiorganisatsiooni juhtimispiirides ja eelarves.

Igal rühmal on kliendiorganisatsioon, mis pakub neile tõelist probleemi, ja palub grupil seda teemat uurida ja tulla tagasi erinevate ettepanekute või lahendustega. Teemade hulka kuuluvad tavaliselt era-, avaliku ja kolmanda sektori organisatsioonide, näiteks heategevusorganisatsioonide ja sotsiaalsete ettevõtete segu. Projektid võivad hõlmata kõiki potentsiaalsete klientide tuvastamist rahvusvahelise laienemise võimaluste kaudu. Uuringu seadistamine, uuritava probleemide esilekutsumine ja kliendile tagasivaadete esitamine on teie jaoks koostöös akadeemilise juhendajaga.

Akadeemiliste raamistike ja teooriate kombineerimine piirangutega, mida organisatsioon võib teostada oma ressursside raames, valmistab teid ette sarnaste ülesannete täitmiseks, mis teie tulevase karjääri puhul on vajalikud. Mõnel juhul on projekti läbiviinud üliõpilane hiljem tööle võtnud organisatsioon, kellega nad mooduli raames partnerlussuhteid kokku aitasid.

Ole õnnestunud meeskonnaliige

MSc-s on märkimisväärne hulk nõutud rühmatööd ja meeskonnatöö. Teile julgustatakse professionaalses ärikeskkonnas muutuma tõhusamaks suhtlejateks ja toetavate meeskonnaliikmeteks. Teile abi saamiseks saate teiste rühmaliikmete tagasisidet ametlike vastastikuse hindamise protseduuride abil ning saate kirjutada peegeldavaid avaldusi, mis mõistavad, miks ja kuidas teid otsuseid tegi ja kuidas need on seotud mõistetega, mida olete õppinud.

Hindamine

Suur osa hindamisest on pidev ja see võib hõlmata uurimisaruandeid, esseesid, infotunde, juhtimisaruandeid, juhtumianalüüse, arutelusid, kirjanduse ülevaateid, turunduskokkuvõtteid, posteriüritusi ja esitlusi. Hindatud tööd tehakse tihti gruppides, sest meeskonnatöö ja suhtlemisoskused on olulised.

Lõpp semestril on teil võimalus teha väitekirja või nõustamisstiili projekti.

Kursuse direktor

Dr Keri Davies

44 (0) 1786 467381

msc-marketing@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

 • Kodu / EL: £ 7,900
 • Ülemeremaad: 15 250 £
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Näita vähem