MSc tuumaenergia alal

Üldine

Programmi kirjeldus

112894_25_Nuclear_EN_per_polinternational.jpg

Missioon ja eesmärgid

Tuumatehnoloogia magistriprogrammi eesmärk on valmistada ette insenerid, kellel on vajalikud oskused elektrijaamade, radioaktiivsete jäätmete töötlemisettevõtete, tööstuslike ja meditsiiniliste rakenduste kiirgust kasutavate süsteemide kavandamiseks, ehitamiseks ja käitamiseks jne.

Haridusprogrammis rõhutatakse seega energiakasutusega seotud teemasid, näiteks lõhustumis- ja termotuumasünteesi, tuumkütust, materjale ja ohutust. Teemad, mida rakendatakse ka mitteenergiaga seotud rakendustes, on arvestatud nii kiirguse meditsiini- kui tööstusrakendustes, materjalifüüsikas, plasmafüüsikas ja nanotehnoloogiates, millel on tugev seos tuumaenergiaga.

Karjäärivõimalused

Tuumaenergeetika lõpetajad saavad tänu MSc multidistsiplinaarsele koolitusele kergesti tööle tuumaenergiasektoris (nt tuumaelektrijaamade projekteerimine, ehitus ja käitamine, tuumarajatiste tegevuse lõpetamine ja tuumajäätmete töötlemine ja kõrvaldamine, kiirguse projekteerimisel ja ehitamisel). tuumaenergia termotuumasünteesi ja kõrge energiafüüsika keskustes), samuti muudes valdkondades, nagu energeetika, meditsiinitööstus, tervishoiu-, ohutus- ja keskkonnasektor (nt inseneribürood, haiglad, nõustamis- ja riskianalüüsiettevõtted). ning ka teaduskeskused ja ülikoolid.

Viimati uuendatud apr 2019

Teave kooli kohta

Politecnico di Milano is a technical university located in the heart of the most productive region in Italy. The university is a point of reference in Italy and internationally as far as the Architect ... Loe edasi

Politecnico di Milano is a technical university located in the heart of the most productive region in Italy. The university is a point of reference in Italy and internationally as far as the Architecture, Design and Engineering fields are concerned. Programmes are available in English. Näita vähem
Milano , Como , Lecco , Cremona , Piacenza , Mantua , Milano + 6 Rohkem Vähem