Inseneriteadmised

Usaldusväärsuse projekteerimine ja varahaldus on nii Ühendkuningriigi kui ka rahvusvahelise tööstuse juhtiv ja tehniline tähtsus.

Hinnanguliselt kulub selle tehase säilitamiseks märkimisväärne osa tüüpilistest iga-aastastest tootmiskuludest. Hooldus võib muuta konkurentsivõime erinevused ülemaailmsel tasandil. Hooldusjuhid võivad oma ettevõtete alumisele reale olulist mõju avaldada ja sageli aru anda juhatuse tasandil.

Programmi juht

Professor Jyoti Sinha, CEng, FIMechE, programmi direktor, Dynamics Laboratory juhataja

Jyoti Sinha„Meie õpetamisstiil on ainulaadne võrreldes teiste magistriõppega. Üksused on seletatud tööstuslike juhtumiuuringute kaudu ja meie õpetamine toimub sageli tehasekohtades, et näidata teooria tegelikku rakendamist maailmas. Enamik selle programmi inimesi on taimekasvatuse spetsialistid, kes juba töötavad tööstuses. Selle õppeperioodi tulemusena saavad nad oma organisatsiooni oluliselt kaasa aidata, kusjuures õpilasi julgustatakse keskenduma oma väitekirja projektile oma vanemate tööstuse tegelike tööstusprobleemide kohta. Lõpetanute jaoks, kes valivad selle programmi pärast nende kraadi, saavad nad kasu klassi jagamisest tööstusliku kogemusega spetsialistidega ja tõelise teadlikkusega oma probleemidest oma töökohal. ”

Kuula meie lõpetajatelt:

Karan Thakur, klass 2009
Tegevjuht, tegevjuht

„MSc on minu jaoks olnud väga kasulik. See on rikastav kogemus nii isiklikult kui ka professionaalselt. Kõik tervishoiusüsteemid on unikaalsed kiiresti muutuvate demograafiliste näitajatega ning enamik neist tunnevad muudatusi tervishoiuteenuste osutamisel. See kursus aitas meil mõista, kuidas need muutused toimuvad erinevates süsteemides, seadetes ja riikides. Õppekava on hästi kujundatud, pidades silmas kohalikku konteksti, kuid rahvusvahelises keskkonnas. See aitas mul suhelda kaasmaalastega üle kogu maailma ja mitte ainult me ei õppinud üksteisest, vaid ka püsivaid sõprussuhteid. ”

Tina W, klass 2010
Lõplik aasta Ph.D. üliõpilane, University of Manchester

„Ma otsisin rahvusvahelist kraadi erakordselt hea ülikooliga. Samuti soovisin kursust, mis andis teoreetilisi ja metoodilisi teadmisi, analüütilisi ja juhtimisoskusi, juhtimisvahendeid ja rahvusvahelist võrgustikku. Kas MSc vastab minu ootustele? Jah! See andis suurepärase aluse rahvusvahelise tervishoiualase nõustamise analüütiku ja minu doktorikraadi jaoks. uuringud. Ma tõesti nautisin seda; see pakkus huvitavat ja väga asjakohast sisu mitmekultuurilises keskkonnas, mis soodustas kultuuridevahelist suhtlust ja meeskonnatööoskusi. ”

Dr Mahgoub Abdelrahim, klass 2009
Riiklik ravikindlustusfondi endine tegevdirektor Sudaan Tervishoiu juhtimise professor, Riyadhi Riikliku Haldusasutuse Instituut, Saudi Araabia Kuningriik

„Tervishoiuteenuse osutajana oleme meie patsientidele kõige rohkem hoolitsetud. Kui ma töötasin arstina oma kodumaal Sudaanis, kohtasin ma mitmeid väljakutseid, mis vajasid mitte ainult kliinilisi teadmisi, vaid ka juhtimis- ja juhtimisalaseid teadmisi ja oskusi. Mina isiklikult usun, et viimane on tervishoiutöötajate jaoks väga oluline, eriti arvestades piiratud ressursse ja kasvavaid nõudmisi. See magistriõpe on ainulaadne, sobib neile, kes otsivad karjääri tervishoius ning spetsialistide ja selles valdkonnas töötavate arstide juures. See annab võimaluse mõista tervishoiusüsteemide keerukust, rakendades teooriat praktikas. ”

Uuringu formaat

Meie kombineeritud õppimisviis ühendab parima interaktiivse e-õppe Manchesteri meetodiga - Manchesteri ülikoolis 1960ndatel aastatel välja töötatud „tegevusõppe“ lähenemisviisi. Te osalete neljal kogemuslikul seminaril Manchesteri ülikooli Lähis-Ida keskuses, mis asub Dubai teadmistepargi südames. Nendel seminaridel teete praktilisi tegevusi väikestes rahvusvahelistes gruppides ja rakendate rakendusalaseid väljakutseid, mis on teie töökohaga seotud.

Töökoja ajakava:

Programmi teemad

Kogu programmi raames toetatakse kõiki õpetamist ja õppimist nelja peamise teemana.

Teema 1: Rahvusvahelised perspektiivid
Kuigi globaalsete tervishoiusüsteemide vahel on selged sarnasused, siis on teil ka rahvusvahelise tervishoiutöötajana erinevusi, nt kultuuri-, valitsemis- ja muutuvõimalused avaliku, era- ja hübriiditeenuste valdkonnas. Iga üksus, mida õpite rahvusvahelise tervishoiu juhtimise magistriõppes, saab rakendada rahvusvaheliselt ning uurite nii globaalseid sarnasusi kui ka piirkondlikke erinevusi.


Teema 2: loovus ja innovatsioon
Tervishoiuorganisatsioonide ja -süsteemide peamine väljakutse kogu maailmas on kulude, kvaliteedi ja juurdepääsu tasakaalustamine. See nõuab loomingulist ja uuenduslikku juhtimist, mis on rahvusvahelise tervishoiu juhtimise magistriõppes kesksel kohal. Teile antakse toetust ja juhiseid, mis on vajalikud oma mõtete ja metoodika arendamiseks.


Teema 3: Juhtimine võrkude kaudu
Veel üks järjekindel trend on vajadus juhtida võrgustikke, mitte ainult üksmeelne keskendumine ülejoonele. Tervishoiusüsteemid on üks kõige keerulisemaid avalikke teenuseid, mis hõlmavad avalikke, era- ja hübriidstruktuure. Sellele lisanduvad kliiniku / juhtkonna juhtkonna keerukus ja probleemid, mis tulenevad erinevustest esmase, teise ja kolmanda taseme hoolduse vahel. Kõik rahvusvahelise tervishoiu juhtimise magistriõppe üksused sisaldavad rõhku kollektiivse juhtimise väljakutsetele.


4. teema: patsiendi südamesse asetamine
Patsientide tervishoiuteenuste osutamise keskmesse paigutamise tähtsus peaks alati olema põhirõhk, kuid sageli ei ole see nii. See on peamine prioriteet paljudes tervishoiusüsteemides, nii era- kui ka avalikus sektoris, kogu maailmas. Selle keskmes on kõik, mida õpid rahvusvahelises tervishoiu juhtimises.

Programmi struktuur

Te järgite iseendaga algavat juhtimisreisi, edeneb läbi meeskondade ja organisatsioonide ning lõpuks ka tervishoiuteenuseid oma laiemas keskkonnas.

IHL-PS-H

Programmi õpetamise keel:
Inglise
Viimati uuendatud May 21, 2019
See kursus on Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Osakoormus
Price
20,000 GBP
Deadline
aug 31, 2019
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
aug 31, 2019

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
aug 31, 2019
End Date

https://www.youtube.com/watch?v=IXHqbiVz77I

https://www.youtube.com/watch?v=2nFUsDULOhI

https://www.youtube.com/watch?v=8iuMRqovHDU

https://www.youtube.com/watch?v=BQJGcrwj3D8