MSc usuõpetus

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kirjeldus

See programm annab võimaluse uurida erinevaid religioosseid traditsioone koos usuteaduse õppimise teooria ja meetodiga.

Usulised uskumused, käitumised ja institutsioonid on inimühiskondade võimas komponendid. Nende motivatsioonide ja struktuuride mõistmine aitab leida lahendusi tänapäeva maailma suurtele väljakutsetele.

See programm võimaldab religiooniuuringutes süvendada sidet teooria ja meetodiga, soodustades samal ajal üht või mitut religioosset traditsiooni põhjalikku uurimist. See teoreetiliste oskusteabe kombinatsioon konkreetsete traditsioonidega uuringutega võimaldab teil religiooni võrrelda, tõlgendada ja selgitada kultuuridevahelisest vaatenurgast.

Saate uurida juudi, kristlaste, islami ja India traditsioone, samuti Aafrika, Põhja-Ameerika ja Ida-Aasia põlisrahvaste religioone ning uusi ajastu ja diasporaaži traditsioone. Programm pakub ka võimalust õppida sanskriti, araabia või pärsia keelt (võimaluse korral) meie teadmiste kaudu Aasia uuringutes ning islami- ja Lähis-Ida uuringutes.

Programmi struktuur

See programm kestab täistööajaga üle ühe aasta (või osalise tööajaga kahe aasta jooksul). Teid õpetatakse peamiselt väikestes klassiruumides / seminarirühmades. Teile antakse koolitus uurimismeetodite alal, mis pakub praktilist lähenemist kraadiõppe kriitilise uurimise ja kirjutamise oskustele ning saate individuaalse juhendamise teie 15 000-sõnalise väitekirja eest.

Kohustuslikud kursused

Kohustuslikud kursused hõlmavad usuõpetuse teooriat ja meetodit; veel üks kursus selle programmi jaoks valitavatest valikutest; ja kaks uurimismeetodite kursust.

Valikkursused

Valige kolm võimalust. Vähemalt üks peab olema religiooniuuringute käigus, näiteks:

  • Kaasaegsed usunditeooriad
  • Hindu traditsioonid: kriitilised uurimised
  • Alates Diatribest kuni dialoogi kristlaste ja moslemite suhetesse
  • Uue aja vaimulikkus kaasaegses kultuuris

Pakutavad võimalused muutuvad aasta-aastalt, nii et palun pöörduge programmi direktori poole, et saada teavet selle kohta, mis on saadaval. Programmi direktori nõusolekul võite valida ka teiste õpetatud magistriprogrammide, keelekursuste ja kõrgkoolide kursuste võimalusi.

Karjäärivõimalused

See programm on mõeldud selleks, et pakkuda tugeva aluse kraadiõppele selles valdkonnas või tööhõiveks erinevates valdkondades, mis vajavad kriitilist analüüsi ja empaatilist mõistmist.

Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

Theology has been taught in Edinburgh since the foundation of the University in 1583.

Theology has been taught in Edinburgh since the foundation of the University in 1583. Näita vähem