MSc võrguhaldus ja pilvandmetöötlus

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi sissejuhatus

See rakenduskursus annab õpilastele põhjaliku ülevaate võrguhaldusest, pakkudes neile süstemaatilist arusaamist võrguhalduse, võrguhaldusprotokollide ja võrguhaldusriistade kontseptsioonidest ja standarditest. Kursusel käsitletakse virtualiseerimist ja pilvandmetöötlust, kaasaegsete andmekeskuste uurimist ja mõistmist, virtualiseerimist, hajutatud salvestust, MapReduce, NoSQL, platvormiteenuseid, veebiteenuseid ja vahemällu salvestamist. Õpilased uurivad veebiturvalisuse riske, andmete turvalise edastamise ja säilitamise tagamiseks vajalikke abinõusid ning abinõusid, mida saab kasutada mitte ainult rikkumiste ärahoidmiseks, vaid nende tekkimisel tekkiva kahju minimeerimiseks.

Miks õppida magistrantuuri võrguhaldust ja pilvandmetöötlust?

MSc programm pakub teile:

 • Teadlikkus ja arusaamine kasvavatest väärtustest, mida teabehaldus pakub kõigi organisatsioonide ärieesmärkidele
 • Võimalus kaasata arvutivõrgu teadlikkuse, otsustamise ja juurutamise protsessi nii juhtkond kui ka kasutaja.
 • Võimalus koostada suurema eelarveprojekti juhtimiseks sobiv projekti eelarve ja rakendusstrateegia.
 • Võimalus hinnata arenduste tehnilisi korralduslikke ja majanduslikke aspekte kui äriprotsesside ümberkujundamise ja / või laiendamise uusi võimalusi.
 • Võimalus teha infosüsteemi funktsionaalne ja tehniline kujundus projekti eesmärkidest ning ettevõtte standarditest ja kvaliteedisüsteemidest lähtuvalt.
 • Võimalus hinnata kommunikatsioonisüsteemi jõudlust analüütiliste ja / või simulatsioonivahendite abil ning juhtida tervikliku kommunikatsiooni kujundusprojekti rakendamist.
 • Õpilastel on eelis, kuna ülikool töötab lisaks Cisco Net Academy olemisele ka selliste ettevõtetega nagu Microsoft, Dell EMC, IBM, Oracle ja SAP - see tähendab, et tudengil on juurdepääs uusimatele seadmetele ning nad saavad kasutada spetsialiseeritud õppematerjale ja töötubasid .
 • Programmi sisu rikastatakse, pakkudes üliõpilastele tööstusalaseid kaasamisvõimalusi läbi erialakõnelejate ja õppekäikude.

Kasu

 • Võimalus saada ametialaseid sertifikaate, nt CCNA, Dell EMC Associate'i sertifikaat pilveinfrastruktuuris ja -teenustes, Dell EMC Associate'i sertifikaat andmeteaduses
 • ESD-ga ühilduv arvutitehnika labor koos kaasaegsete riiklike instrumentide seadmetega
 • Võimalus töötada lõputöö projektide ja kursustena tööstuses tööstusprojektides
 • Võimalus suhelda kõrgetasemeliste spetsialistidega kutsutud külaliskõnelustel ja välisreisidel
 • Võimalus osaleda erinevatel IT-võistlustel ja hakatontidel teaduskonna juhendamisel
 • Hankige juhtimiskogemust MDX Computing Societyga liitumisega
 • Sissepääs erinevatele üritustele ja vestlustele on avatud ainult ülikoolidele, kus on vastastikuse mõistmise memorandum Briti Arvutiseltsi - Lähis-Ida sektsiooniga

Programmi sisu

MSc võrguhaldus

Moodulite ja programmide teave on soovituslik ja võib muutuda.

 • Võrguturve ja -mehhanismid (15 krediiti) - kohustuslik

Aasta 1

 • Aspirantuur arvuti- ja kommunikatsioonitehnika alal (60 ainepunkti) - kohustuslik
 • Projekti uurimis- ja suhtlemisoskused (ainepunktid) - kohustuslik
 • Ettevõtlusvõrgu tõrkeotsing (15 krediiti) - kohustuslik
 • Virtualiseerimine ja pilvandmetöötlus (30 krediiti) - kohustuslik
 • Võrguhaldus (30 krediiti) - kohustuslik
 • Opsüsteemid ja rakenduskeskkonnad (15 krediiti) - kohustuslik
 • Arvutivõrgud ja Interneti-võrgud (15 krediiti) - kohustuslik

Õpetamine

Õppetunnid toimuvad nädala jooksul (pühapäevast neljapäevani) meie Dubai teadmisteküla pargis (plokk 16, 17, 04 ja 19) vahemikus 18.30–21.30. Lisasessioone võidakse kavandada nädalavahetustel või pühadeperioodidel ning võite oodata nende jaoks palju etteteatamisi. Võite oodata osalemist ühel sessioonil nädalas mooduli kohta, välja arvatud juhul, kui programmi ajakavas on teisiti täpsustatud, ja väitekirja moodulis, kus töötate lõputööga koos mõne juhendatud elemendiga. Nädalase planeeritud tundides osalemine on selle programmi läbimise oluline tingimus.

Olete oma programmi raames aktiivselt seotud mitmesuguste õppe-, õpetamis- ja hindamispõhimõtetega. Selliste aktiivsete lähenemisviiside eesmärk on panna teid oma õppimise keskmesse, nii et olete kaasatud ja kaasatud oma hindamise ja õppimise kõigisse aspektidesse. Teie programm eeldab teie aktiivset osalemist õppetegevuses ja kaasalöömist kaasõpilastega nii individuaalselt kui ka koos, töötamist ja õppimist koos teiste õpilastega väikese rühma osana. Õppetegevused võivad toimuda ka klassiruumis ja väljaspool seda.

Teie õppimist toetab ka tehnoloogia. Järjest enam kasutavad teie juhendajad olemasolevaid ja tekkivaid õppetehnoloogiaid, et teid e-õppega seotud tegevustesse kaasata. Teie programmi võib hõlbustada mitmesuguste meediumite ja võrgutööriistade (Minu õppimine UniHubis, taskuhäälingusaated, vikid jne) abil, mis võimaldaks teil paindlikku juurdepääsu mitmesugustele veebiressurssidele, viktoriinidele ja õppematerjalidele, samuti koostöövahenditele koos mida saate oma kaaslastega kaasa lüüa ja õppida.

Kui te ei piirdu traditsiooniliste õpetamismeetoditega seotud aja ja ruumiga, võite osaleda veebidiskussioonides ja õppetegevuses ükskõik kus, kus õpite. E-õppega tegeledes arendate ka oskusi, mis on teie õppimiseks hädavajalikud ja mida tööandjad ka kõrgelt hindavad. Nende hulka kuulub muu hulgas paindlik töötamine, suhtlemine, IT-mõistmine, meeskonnatöö ja kvaliteetsetel ressurssidel põhinevate ühiste arusaamade loomine ning juurdepääs ülemaailmsele teadmisele.

Õpetatavad moodulid on välja töötatud nii aineõppe kui ka kraadiõppes oluliste oskuste aktiivse õppimise tagamiseks. Lisaks kavandatud tunniajale oodatakse õpilastelt iseseisvat uurimistööd, tehes teadustööd, valmistudes loenguteks ja seminarideks ning töötades rühmades.

Middlesexi ülikoolis kasutatakse mitmeid hindamismeetodeid ja need varieeruvad sõltuvalt õpetatavate moodulite sisust.

Hindamine koosneb segudest kursuste, vastastikuste eksperthinnangute, esitluste ja portfoolio töödest. Näiteks võite anda suulise ettekande, lugeda ja kommenteerida akadeemilist artiklit või kirjutada akadeemilise essee. Juhtumianalüüse kasutatakse laialdaselt. Lisaks on igal moodulil lai valik veebipõhiseid ressursse, et täiustada meie juures õpinguid. Saate igal aastal üksikasjalikke mooduli käsiraamatuid, mis sisaldavad teavet õpetamis- ja õppimisstrateegiate, hindamismeetodite ja lugemismaterjalide kohta.

Sisenemise nõuded

Nõuded akadeemilisele ja töökogemusele

 • Minimaalne teise klassi autasu kraad (UK) või samaväärne ülemere kvalifikatsioon informaatikas või võrkudes või valdkonnas, mis pakkus olulist kokkupuudet IT-ga, näiteks juhtimises, ettevõtluses, matemaatikas, loodusteadustes või inseneriteaduses. Võtame vastu ka kandidaate, kellel on kraadi teistes valdkondades ja kes suudavad näidata asjakohast töökogemust koos ulatusliku IT-taustaga.

Inglise keele nõuded (magistriõpe)

Kõiki Middlesex University Dubai programme õpetatakse inglise keeles ja taotlejad, kellel on varasem haridus väljaspool ingliskeelset riiki (näiteks Suurbritannia, USA, Kanada, Inglismaa, Iirimaa, Austraalia, Uus-Meremaa), peavad tõendama inglise keele oskust järgmiselt :

 • IELTS Academic: 6,5 (minimaalselt 6,0 igas sagedusalas)
 • TOEFL Interneti-põhine: 87 (21 kuulamist
 • PearsonPTE Academic: 58
 • PearsonPTE General: 4. tase

Tulevane karjäär ja tööalane konkurentsivõime

Arvutivõrkudesse ja teenustesse investeeritud suured summad on loonud ülemaailmse turu võrguoskustega lõpetanutele ning selle kursuse läbimisel on teil selles valdkonnas suurepärased karjäärivõimalused. Võimalused ulatuvad kohtvõrkude (LAN) kavandamisest ja haldamisest kuni globaalsete laivõrkudeni (WAN).

See kursus jätab teile õigesti võimaluse osaleda võrgu- või infosüsteemide halduri, inseneri või administraatorina, kas töötades ettevõttesiseses ettevõttes või võrguhaldusele spetsialiseerunud ettevõttes, mis tegeleb mitme kliendiga. Kuid era-, avalikus ja mittetulundussektoris on teile avatud ka palju muid rolle; või võite töötada vabakutselisena või liikuda projektijuhtimise, nõustamise, akadeemiliste ringkondade või täiendavate uuringute poole. Võiksite isegi oma ettevõtte luua.

Viimati uuendatud jaan 2020

Teave kooli kohta

Middlesex University is a dynamic university with a reputation for innovation and excellence in teaching and research. Middlesex University Dubai is the first overseas campus of the internationally re ... Loe edasi

Middlesex University is a dynamic university with a reputation for innovation and excellence in teaching and research. Middlesex University Dubai is the first overseas campus of the internationally renowned Middlesex University in London. The campus, which opened in January 2005, has over 3,000 students from over 100 nationalities and offers undergraduate and postgraduate programmes in a wide variety of subject areas. We are a truly global university committed to meeting the needs and ambitions of a culturally and internationally diverse range of students, by providing challenging academic programmes underpinned by innovative research, scholarship and professional practice. We prepare our students to be professional, skilled individuals fitted for the modern world, committed to lifelong learning and able to contribute to the communities in which they live and work. Näita vähem