MSc võrguturvalisuses

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

See ainulaadne programm annab rahvusvahelistele üliõpilastele võimaluse õppida ühe täisajaga või kahe aasta jooksul osalise tööajaga põhilisi ja täiustatud turvateemasid, näiteks krüptograafiat, läbitungimisteste, digitaalset kohtuekspertiisi, IT-turbehaldust ja ISO 27001. Heriot-Watt University on uhke, et on esimene AÜE ülikool, mis teeb rahvusvahelistele tudengitele kättesaadavaks võrguturbe magistrantuuri nii edasijõudnute teemadega.

Kursuse sisu

MSc ja kraadiõppe eesmärk võrguturvalisus on pakkuda meie lõpetajale põhilisi teadmisi ja praktilisi oskusi, mis on vajalikud võrgu turvalisusega seotud ametialaseks positsiooniks organisatsioonis.

Programm hõlmab selliseid teemasid nagu ettevõtte infrastruktuuri tagamine, traadita võrkude loomine ja turvalisus, läbivaatuskatsetamine (eetiline häkkimine) ja turvakontroll, samuti võrgu- ja turvameetmed.

Õpilased läbivad neli kursust 1. poolaastal ja veel neli kursust 2. semester.

Selles programmis on järgmised õpetatud kursused kohustuslikud:

 • Arvutivõrgu turvalisus
 • Tööstuslik programmeerimine
 • Täiustatud võrguturve
 • Uurimismeetodid ja projekti planeerimine

Õpilased saavad seejärel valida neli järgmist kursust:

 • Võrgulahendused
 • Mobiilside ja programmeerimine
 • Andmebaasi- ja infosüsteemid
 • Tarkvaratehnika alused
 • Täiustatud tarkvaraarendus
 • Suur andmete haldamine
 • Tarbekunsti tugevad meetodid
 • Andmete kaevandamine ja masinate õpe
 • Andmeside ja võrgundus

Lisaks neile õpetatud kursustele jätkavad üliõpilased, kes taotlevad MSc kvalifikatsiooni, magistriprojekti, mis lõpeb väitekirjaga.

Karjäär

Uued karjäärivõimalused ja karjäärivõimaluste väljavaade on nii suurepärased. Turvalisuse nõrgad kohad ja seega ka vastumeetmed ilmuvad iga päev. Uued julgeolekuohud on suunatud tööstusele, kaubandusele ja avaliku sektorile, mille tagajärjel kasvab nõudlus selliste ekspertide järele, kes suudavad kavandada, rakendada ja hooldada turvalisi infrastruktuure.

Inglise keele nõuded

Kui inglise keel ei olnud keskkooliõpetaja, peavad taotlejad tõendama inglise keele oskust, mis on samaväärne IELTS-iga 6.5 (kõik elemendid on läbitud 6.0 või kõrgemal). Kandidaadid, kes on omandanud keskhariduse ja kolmanda taseme hariduse, peavad esitama dokumentaalsed tõendid. Vähemalt üks aasta täiskoormusega õpe inglise keeles on vajalik.

Taotluste esitamise tähtaeg

Meie Dubai ülikoolilinnakus toimub aastaringselt sisseastumisprotsess: niipea kui üks sisseastumine on suletud, hakkame vastu võtma järgmise taotlusi. Samuti on teil võimalik oma alguskuupäeva kuni aasta võrra edasi lükata.

Enamik õpilasi kandideerib 6–10 kuud enne valitud söömist. Võime avaldusi vastu võtta kuni 3 nädalat enne iga sisseastumise algust, kuid peaksite arvestama, et hilinenud avaldus tähendab peaaegu kindlasti viivitust oluliste haldusteenuste, nagu näiteks teie üliõpilase immatrikuleerimise kaardi, osutamisel (ilma milleta teid ei saa pääseb juurde raamatukogule või veebiteenustele).

Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry.

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry. Näita vähem
Akadeemiline linn