MSc veemajanduse inseneribüroos

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Juurdepääs puhtale veele on tervishoiuteenuste parandamise, toiduga varustamise suurendamise, laste suremuse vähendamise ja inimeste üldise elukvaliteedi parandamise nurgakivi . Kriitiliseks on muutunud tehnoloogia arendamine, mis suudaks lahendada veeturbega seotud väljakutseid ja rahuldada kasvavat nõudlust. Integreeritud veevarude majandamise abil saab pinna- ja põhjavett kasutada selle nõudmise jätkusuutlikul ja keskkonnasõbralikul viisil katmiseks. Need on probleemid, mida me koos oma õpilastega uurime, aga ka sellised väljakutsed nagu reoveepuhastus, sademevee käitlemine, ranniku hüdraulika ja hüdroloogiliste protsesside modelleerimine. Programm on lai ja hõlmab veeressursside inseneerimise kõige olulisemaid aspekte.

Paljud programmis sisalduvad kursused sisaldavad praktilisi elemente, mis võimaldavad meie õpilastel süvendada nende arusaamist rohkem teoreetilisi komponente ja arendada nii professionaalseid kui ka akadeemilisi oskusi. Meie tugevad sidemed tööstuse ja teaduskoostöö projektidega tagavad, et meie kursused on aktuaalsetes küsimustes ja arengutes asjakohased.

Programmi viimane semester koosneb kraadiõppe projektist teie enda valitud õppeaines. Kraadiprojekti saab läbi viia Rootsis või välismaal ja saate seda teha ülikoolis või ettevõttes. Ettevõttepõhised kraadiprojektid annavad sageli tööpakkumise ja võivad igal juhul olla kasulikud kogemused potentsiaalsete tulevaste tööandjate näitamiseks. Näited ettevõtetest, kus üliõpilased on oma kraadiõppeprojektid läbi viinud, on näiteks Rootsi Geotehniline Instituut (Rootsi), Ramboll (Taani) ja DHI (Rootsi).

Programmi eripära

  • Võimalus spetsialiseeruda valdkondadele, kus meil on maailmas juhtiv kogemus, näiteks vee- ja reoveepuhastus, ranniku hüdraulika ja hüdroloogiliste protsesside modelleerimine
  • Ligipääsetavad ja kaasatud õpetajad, kes annavad teile põhjalikku tagasisidet ja aitavad teil õpingute jooksul edasi liikuda
  • Tugevad tööstussidemed ja võimalused teha tihedat koostööd kohalike ja rahvusvaheliste organisatsioonidega
  • Rahvusvaheline, uuenduslik ja interaktiivne õpikeskkond

Karjääri väljavaated

Puhta vee ja kanalisatsiooni vajadus on ülemaailmne probleem, mis puudutab nii suuri, tihedalt asustatud linnu kui ka väiksemaid kogukondi nii tööstus- kui ka arenevates piirkondades. See magistriprogramm valmistab teile ette rahuldust pakkuvat ja väljakutseid pakkuvat karjääri olulisel erialal. Meie lõpetajad mängivad olulist rolli veesektoris kogu maailmas ja nende haridusalane kogemus Lundis on aidanud neil saada silmapaistvateks spetsialistideks.

Programmi käigus omandatud oskusi vajavad mitmesuguste tööstusharude organisatsioonid, alates suurtest rahvusvahelistest korporatsioonidest ja mittetulundusühingutest ning lõpetades piirkondlike ja riiklike valitsusasutustega. Paljud neist saavad hüdroloogideks, protsessiinsenerideks, hüdrogeoloogideks, konsultantideks ja veeressursside juhtideks. Teised teevad akadeemilist karjääri mainekates ülikoolides.

Tüüpilised näited meie lõpetanutest tööle võtnud organisatsioonide kohta on Sweco (Rootsi), Stockholmi Keskkonnainstituut (rahvusvaheline), Hussey Gay Bell

Lisateavet selle programmi kohta leiate aadressilt https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-TAWRE

Miks Lund University ?

Lund University asutati 1666. aastal ja see on üks Põhja-Euroopa vanimaid, laiemaid ja parimatest ülikoolidest. Ülikool kuulub QS World University Rankings 2020 maailmas 100 parima ülikooli hulka ja on nr 1 valik rahvusvahelistele tudengitele, kes tulevad Rootsi - ühte maailma innovaatilisemasse, jätkusuutlikumasse ja demokraatlikumasse riiki.

Kui soovite luua oma rahvusvahelist võrku globaalse klassiruumi seadetes, on Lund University suurepärane võimalus. Kogege teist õppimisviisi riigis, mis on kõrghariduse pakkumisel üks parimaid maailmas. Rühmatöö ja mitteformaalsed õpetaja-õpilastega seonduvad suhted hõlbustavad põhjalikku õpet.

Ülikool asub Lundis, võluvas ja kompaktses Lõuna-Rootsis asuvas ülikoolis, Taani Kopenhaageni lennujaamast vaid 35 minuti kaugusel. Linn on tuntud oma elava üliõpilaseluga ning on koduks ka paljudele maailma juhtivatele uurimisasutustele ja rahvusvahelistele ettevõtetele.

Lisateavet Lund University kohta leiate aadressilt www.lunduniversity.lu.se

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Loe edasi

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Näita vähem
Lund , Malmö , Helsingborg + 2 Rohkem Vähem
Külasta kooli veebisaiti