MSc vesi ja reovee ehitus

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Kas soovite muuta tõeliselt oluliseks usaldusväärsete veevarude pakkumist või jõgede ja põhjavee kvaliteedi säilitamist ja parandamist? See magistrikraad kindlustab raviteadlastel, tehnoloogidel ja inseneridel oskused lahendada praktilisi probleeme, suhelda tõhusalt ja töötada edukalt, muutes teid tööstuse ja valitsuse tööandjate poolt väga ihaldatuks.

Uuendusliku õppetöö kaudu, mis ühendab teooria, rakenduse ja praktika, arendate põhjalikku arusaamist vee- ja kanalisatsioonisüsteemidest, mis kvalifitseeruvad teil töötada kõigis vee- ja reoveepuhastuse ja -halduse valdkondades, pakkudes väärtuslikku panust Ühendkuningriigi ja globaalsesse veesektorisse.

Kursuse ülesehitus

See kursus koosneb kolmest komponendist: ametlik õpetatav komponent, mis koosneb kaheksast moodulist (40%), grupiprojektist (20%) ja individuaalsest tööprojektist (40%).

Üksikprojekt

Õpilased valivad individuaalse projekti, konsulteerides lõputöö projekti koordinaatoritega. See annab õpilastele võimaluse näidata iseseisvat teadustöö võimekust, töötades kokkulepitud eesmärkide, tähtaegade ja eelarve piires. Projekti rahastab tööstus ja see hõlmab tavaliselt neljakuulist praktikakohta sponsorfirmas. Praktikaid on pakkunud kõik kümme Ühendkuningriigi vee-ettevõtet, kaks juhtivat Prantsuse kommunaalteenuste osutajat, samuti rahvusvahelised ettevõtted ja veesektoris tegutsevad VKEd. Osakoormusega üliõpilased viivad individuaalse projekti tavaliselt läbi tööandja juures.

Grupiprojekt

Grupiprojekt on multidistsiplinaarne meeskonnapõhine tegevus. See annab üliõpilastele võimaluse akadeemilises juhendis töötavate meeskondade töös rakendada moodulite ajal õpetatud põhimõtteid, vastutades projekti ülesandeid. Edu sõltub erinevate tegevuste integreerimisest, töötades kokkulepitud eesmärkides, tähtaegades ja eelarves. Õpilased esitavad projektiaruanded ja esitavad oma järeldused tööstuse esindajatele. See arendab professionaalset suhtlemisoskust tehnoloogiliste ja äriprotsesside arendamise valdkonnas. Osalise tööajaga õpilased valmisid üksiku disainiprojekti oma valitud valdkonnas.

Tulevik karjäär

Keskkonnakaitse veemajanduse lõpetajad on kogu Ühendkuningriigis, ELis ja maailmas töötavad kõikidel veetööstuse, valitsuse, keskkonna- ja insenerikonsultatsioonide ja heategevussektori tasanditel.

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi UK auhinnakraad asjaomases valdkonnas; samaväärne rahvusvaheline kvalifikatsioon; asjakohane töökogemus, mis on madalam kui teise klassi auhinnad. Palun võtke meiega ühendust, kui te ei vasta meie ametlikele nõuetele.

ATAS sertifikaat

Õpilased, kes vajavad Suurbritannias õppimiseks viisat, võivad selle kursuse õppimiseks taotleda ATAS-tunnistust.

Viimati uuendatud apr 2020

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem