Ülevaade

Demograafilised ja kliimamuutused põhjustavad üha suuremat survet. Töötlemisprotsessidel on võtmeroll ohutute, usaldusväärsete veevarustuse tagamisel kodumajapidamistele, tööstusele ja põllumajandusele ning vee kvaliteedi tagamisele. See kursus sobib ideaalselt inimestele, kes soovivad anda usaldusväärse veevarustuse, jõe ja põhjavee kvaliteedi säilitamise ja suurendamise. See varustab lõpetajale oskusi praktiliste probleemide lahendamiseks, tõhusaks suhtlemiseks ja tööstuse ja valitsuse edukaks muutmiseks.

Kursuse ülesehitus

See kursus koosneb kolmest komponendist: ametlik õpetatav komponent, mis koosneb kaheksast moodulist (40%), grupiprojektist (20%) ja individuaalsest tööprojektist (40%).

Näidismoodulid

MSc koosneb kaheksast hinnatud moodulist, mis koosnevad loengutest, praktilistest töödest ja kohapealsetest külastustest.

Kohustuslik:

  • Vee ja reoveepuhastuse põhimõtted,
  • Protsessiteadus ja tehnika,
  • Bioloogilised protsessid,
  • Riskijuhtimine ja usaldusväärsuse tehnika,
  • Hüdraulika- ja pumpussüsteemid,
  • Keemilised protsessid,
  • Füüsilised protsessid,
  • Vee taaskasutamine ja ressursside taastamine.

Üksikprojekt

Neljakuulist individuaalset uurimisprojekti saab läbi viia tööstuse või akadeemiliste ringkondade piires. Osalise tööajaga üliõpilased teevad oma projekti oma tööandjaga. Kursuse oluline osa võimaldab teil rakendada õpetatud faasi jooksul omandatud teadustöö praktilistele probleemidele usaldusväärsetes veevarustustes ning see võimaldab teil kohtuda tulevaste tööandjatega.

Grupiprojekt

Grupiprojekt on rakendatav multidistsiplinaarne meeskonnapõhine tegevus. See annab võimaluse rakendada moodulite õpetamise põhimõtteid. Õpilased esitavad projektiaruandeid ja esitavad oma tulemused tööstuse esindajatele.

Tulevik karjäär

Keskkonnakaitse veemajanduse lõpetajad on kogu Ühendkuningriigis, ELis ja maailmas töötavad kõikidel veetööstuse, valitsuse, keskkonna- ja insenerikonsultatsioonide ja heategevussektori tasanditel.

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi UK auhinnakraad asjaomases valdkonnas; samaväärne rahvusvaheline kvalifikatsioon; asjakohane töökogemus, mis on madalam kui teise klassi auhinnad. Palun võtke meiega ühendust, kui te ei vasta meie ametlikele nõuetele.

ATAS sertifikaat

Õpilased, kes vajavad Suurbritannias õppimiseks viisat, võivad selle kursuse õppimiseks taotleda ATAS-tunnistust.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 97 kursust Cranfield Universityis »

Viimati uuendatud Veebruar 14, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
20,500 GBP
Overseas - Home / EU: £ 10 250
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi