MSc. keemia

Üldine

Saadaval 7 asukohta

Programmi kirjeldus

Kursuse kohta

Täiskohaga Muidugi on M.Sc. (keemia) pakub olulisi aspekte keemiaalaseid nimelt. Füüsiline, orgaanilise, anorgaanilise, analüütilise, Tuumakeemia, spektroskoopia ja biokeemia. Lisaks kokkupuudet keemiaga seotud valdkondadevahelised on ka kaetud. Tuning õpilastele teadmisi ja oskusteavet, praktilise koolituse ja projekti koolitust laiendatakse teadus on muude oluliste osade muidugi. Kokku krediidi kursus on 93. Hindamine Kursus koosneb Pidev sisemine hindamine (50%) ja lõpp-poolaasta läbivaatamine (50%). Õpilased pärast muidugi olema hea arusaam on taotluste Keemia päevast-päeva elu, mis võimaldavad neil toime tulla praeguse tööstuse vajadusi.

Karjäärivõimalusi Course

Sõltuvalt valik profiili ja spetsialiseerumine pala on pidev tähelepanu pöörama talent organisatsioonid ja ettevõtted keemilise sektoris.

Nagu teadlane:

Research positsioonid on saadaval institutsioonide ja tööstuse jaoks, kes on elegantsi uuenduslikke ideid.

Konsultant:

Need on sageli postitusi keemiatööstuse, kus ehitusjärelevalveteenused või konsultatsioonifirmad, kus on rõhku juhtimise ja / või poliitilised aspektid, kus suhtlemine spetsialistide erineva taustaga on oluline oskus.

Nagu Akadeemik:

Õpilased, kes valivad hariduse profiili sageli võimalik leida tööd õpetajana. Samuti võivad nad leida võimalus saada teadusajakirjanikuga või hariduse ametnik kirjastuse või muuseumi.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Hindustan College of Engineering, started in the year 1985, was conferred the "University Status" by University Grants Commission (UGC), Government of India, Under Section 3 of UGC Act 1956 from the a ... Loe edasi

Hindustan College of Engineering, started in the year 1985, was conferred the "University Status" by University Grants Commission (UGC), Government of India, Under Section 3 of UGC Act 1956 from the academic year 2008-09 and under the name HITS (Hindustan Institute of Technology and Science). Näita vähem
Chennai , Chennai , Delhi , Coimbatore , Muscat , Colombo , Kochi + 6 Rohkem Vähem