MSc. materjaliteadus

Üldine

Saadaval 7 asukohta

Programmi kirjeldus

Kursuse kohta

materjaliteadus on põnev, multidistsiplinaarne valdkond, mis uurib asja ja materjalide üle laia skaalat, vastasmõju ja rakendused. Kuna vajadus kergemad ja väiksemad ja targemad materjalide ja seadmete järele kasvab ning olulise kõrgemasse tehnoloogia on increas¬ingly tuginedes materjale teadlased ja insenerid kavandada ja välja töötada uusi materjale ja seadmeid, võimas iseloomustus tehnikaid ja uudseid töötlemise ja valmistamise technolo¬gies. Nanotehnoloogiast biomaterjalide, materjalid teadlased töötada välja uusi materjale ja tehnikaid ning parandada olemasolevaid. Nõudluse rahuldamiseks teadlastele selles valdkonnas, Hindustan Ülikool pakub uuenduslikke ja interdistsiplinaarse M.Sc. Programm keskendub põhilisi teaduse materjale. Mõeldud lõpetajad teaduse programm, kes soovivad karjääri interdistsiplinaarseid uuringuid, M.Sc. Materials Science on kahe aasta pärast gradu¬ate programm, mis arendab teadmisi ja teadustöö kogemus piirpinnal füüsika, keemia, bioloogia ja tehnika.

See programm annab õpilastele

  • Interdistsiplinaarne arusaamist põhiliste teaduslike põhimõtete analüüs tech-niques ja teadustöö kavandamise metoodika, mis on vajalikud nii praktika ja täiustatud uuring valdkonna Materials Science.
  • Tugeva aluse põhialuste materjaliteadus teadus- ja võimaluse põhjalik uuring konkreetse probleemi Materials Science.
  • Põhiline teadmisi, oskusi ja koolitust, mis on vajalikud eduka karjääri tööstus-või akadeemilise rollid.

Aktuaalset:

See programm on atraktiivne üliõpilastele huvitatud liigub otse tööstuses või avalikus sektoris või jätkamist Ph.D. programmi Materials Science või füüsika. Post Graðu-järgsed Materials Science Program on hästi ettevalmistatud, et töötada üheskoos, läbi sõltumatu ja multidistsiplinaarne teadus ja tunnustada nende rolli lahendada globaalse väljakut-seid. Edukalt käigus kandidaat võib kuluda kuni töökohti tööstuses Scientific ametnik (Quality tagamise / kvaliteedi kontrolli), materjalid projektijuht ja Scientist Materials Research ja ka teadlastele nooremteadur National Laborato-Ries, dotsent Department of Materials Science erinevates ülikoolides India ja välismaal.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Hindustan College of Engineering, started in the year 1985, was conferred the "University Status" by University Grants Commission (UGC), Government of India, Under Section 3 of UGC Act 1956 from the a ... Loe edasi

Hindustan College of Engineering, started in the year 1985, was conferred the "University Status" by University Grants Commission (UGC), Government of India, Under Section 3 of UGC Act 1956 from the academic year 2008-09 and under the name HITS (Hindustan Institute of Technology and Science). Näita vähem
Chennai , Chennai , Delhi , Coimbatore , Muscat , Colombo , Kochi + 6 Rohkem Vähem