Filter
Teadusmagistrikraadid
Albaania Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Ärinduse uuringud Albaanias - Ärinduse uuringud programmid Albaanias Ärinduse uuringud

Master of Science (MSc): Need programmid on kraadiõppe inimestele, kes on hiljuti lõpetanud bakalaureuse õpinguid ja soovivad parandada oma teadmisi sügav ja teaduslik tase.

Äriõpingud on akadeemiline programm, mis on loodud tudengitele, kes soovivad õppida rohkem ettevõtete toimise kohta. Kursused võivad sisaldada üldisemaid teemasid või ka spetsiifilisemaid teemasid, mis aitavad tudengitel oma karjääriks valmistuda.

Albaania haridussüsteem on jagatud nelja etappi ülikooliharidus on kõrgeim tase. See kõrgharidus on võimaldanud kõik emakeelena ja rahvusvaheliste üliõpilaste valida karjääri sõltuvalt nende eelistusi ja oskusi.Asutused, mis osutavad kõrgharidusega Albaania ühiskond tagab, et on katuseaken teabe kõigi õpilaste huvi riigi ajaloo, traditsioonide, kultuuri ja päevakajalist

Ärinduse uuringud Albaanias - Võtke MSc Albaanias. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Ärinduse uuringud, Albaania

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Canadian Institute of Technology

MBA eesmärk on valmistada õpilasi karjääri ärijuhtimise, finantsjuhtimise või infotehnoloogia. Programm kehtib üksikisikute plaanis töötada keskmiste ja suurte ettevõtete ... [+]

Master of Science in Business Administration (MSBA) programmi eesmärk on valmistada õpilasi eduka karjääri ärijuhtimise või alustada ja juhtida oma ettevõtteid.

Programm sisaldab kursusi ja komponente, mis annab õpilastele tugeva aluse üldise ärijuhtimise.

Programmis tunnistatakse, et töötab kaasaegne keskmise või suure äriorganisatsiooni nõuab erialaseid teadmisi ja tegevusalad. Seega programmi eesmärk on anda õpilastele paindlikkust saada üldine äri kraadi või keskenduda ühele järgmistest spetsialiseerumist:

Rahvusvahelise ärijuhtimise Finantsjuhtimine või Juhtimise infosüsteemid.

Iga eriala pakub kursusi ja juhtumiuuringuid, et tegeleda äri olukordades eriti olulised, et spetsialiseerumine.... [-]

Albaania Tirana
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles