Filter
Teadusmagistrikraadid
Tšehhi Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Ärinduse uuringud Tšehhis - Ärinduse uuringud programmid Tšehhis Ärinduse uuringud

MSc, ehk teadusmagistri kraad, on üks kahest kõige populaarsemast bakalaureusekraadist. Rahvusvaheliselt tunnustatud MSc kraad omistatakse tavaliselt peale nelja aastat põhjalikku õppetööd, tavaliselt reaalteadustega seotud aladel.

Ärinduse õpingud pakuvad põhiteadmiste õpet tudengitele, kes soovivad tegeleda ettevõtlusega. See valdkond on saadaval ülikoolides üle kogu maailma ning tudengid õpivad äri põhitõdesid nagu rahandus või juhtimine. 

Tšehhi on merepiirita riik Kesk-Euroopas. Riik piirneb Saksamaa läände, Austria lõunasse, Slovakkia, ida ja Poola põhjaosas. Selle pealinn ja suurim linn, kus 1,3 miljonit elanikku, on Praha.

Ärinduse uuringud Tšehhis - Võtke MSc Tšehhis. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Ärinduse uuringud, Tšehhi

Czech University of Life Sciences - Faculty of Economics and Management

Inglise keeles õpetatava magistrikraadi ettevõtluskorralduse haru eesmärk on lõpetajate ettevalmistamine majandus-, juhtimis-, ettevõtlus-, haldus- ja muudeks ametikohtad ... [+]

Uuringu vorm: täiskoormusega õpe

Õppetöö pikkus: 2 aastat (4 semestrit)

Sissepääsu eksamid: online-intervjuu majandusest ja juhtimisest ning ettevõtluse alused.

Inglise keeles õpetatava magistrikraadi ettevõtluskorralduse haru eesmärk on lõpetajate ettevalmistamine majandus-, juhtimis-, ettevõtlus-, haldus- ja muudeks ametikohtadeks ning tegevuseks nii riikliku kui ka rahvusvahelise tööturu piires. Õpilased saavad põhjalikud teoreetilised teadmised Tšehhi Vabariigi äri- ja ettevõtlusprotsessidest ning ELi ettevõtluskontekstist. Õpitakse mõistma praegu ettevõtluses kasutatavaid teooriaid, kontseptsioone ja meetodeid.

Õppevaldkonnas rakendatakse erialaseid teadmisi majandusteadusest, juhtimisest, kaubandusest, logistikast ja teistest valdkondadest. Õpilased saavad sügavaid teadmisi ettevõtlus- ja administratiivtegevusest, mis on seotud ettevõtlus- ja mitte-ettevõtlusorganisatsioonide loomise, juhtimise ja haldamisega. Neil on praktiliselt kohaldatavad teadmised nende käsutuses olevatest majandus- ja finantsanalüüsidest, samuti prognostilised meetodid ja strateegilised analüüsid. Nad mõistavad strateegilise juhtimise, personalijuhtimise, raamatupidamise, turunduse, logistika, hulgimüügi ja jaemüügi kaubanduse probleeme. Nad on orienteeritud äriõiguse, rahvusvahelise kaubanduse ja rahvusvaheliste majandussuhete küsimustele.... [-]

Tšehhi Praha-Suchdol
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles