Filter
Teadusmagistrikraadid
Prantsusmaa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Ärianalüüs Prantsusmaas - Ärianalüüs programmid Prantsusmaas Ärianalüüs

Master of Science (MSc): Need programmid on kraadiõppe inimestele, kes on hiljuti lõpetanud bakalaureuse õpinguid ja soovivad parandada oma teadmisi sügav ja teaduslik tase.

Tööriistad ja süsteemid, mida kasutatakse andmete töötlemise ja analüüsi, mis mängivad olulist rolli strateegilise äri planeerimine nimetatakse ärianalüüsi. Uuringud selle distsipliini võib keskenduda teemasid nagu kuidas andmeid saab kasutada turu-uuringute, toote kasumlikkuse ja statistilise analüüsi.

Prantsusmaa on praegu üks 20 parima tootlusega riik nii majanduse tõttu nende suurepärase tulemustele orienteeritud kõrghariduse õppes. Enamik kursusi kõrgkoolides pakutakse prantsuse keeles. Prantsusmaal on 60 avaliku ja 100 eraülikooli.

Ärianalüüs Prantsusmaas - Võtke MSc Prantsusmaas. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Ärianalüüs, Prantsusmaa

Groupe ESC Clermont

MSc. Business Intelligence & Analytics on magistrikraadi programm (100% õpetatakse inglise keeles, kestus 16 kuni 18 kuud), mis valmistab õpilasi saada tulevikus Anal ... [+]

MSc. Business Intelligence & Analytics ESC Clermont Prantsusmaal magistrikraadi programmi (100% õpetatakse inglise keeles, kestus 16 kuni 18 kuud) mis valmistab nii värske ja kogenud lõpetajate saada tulevikus Analytics spetsialistid toetavad juhid võtma otsuseid, mis põhinevad andmete tõlgendamise ja tõhusa kasutamisega infosüsteemid. Programm võimaldab õpilastel uurida ja kapten analüüsimeetodeid, tarkvara, infosüsteemid ja rakendused mida kasutatakse tõlkida andmeid ja informatsiooni nähtavaid tulemusi. Klassid viimase oktoobrist maini, millele järgneb internatuuri vähemalt 4 kuud koos kommenteeritud aruanne.

Tugevused: Õpetatud täiesti inglise keeles. Teadmised kontseptsioone, meetodeid ja vahendeid, Business Intelligence ja Analytics. Kasutamine turuliidri tarkvara. Mitmekultuuriline üliõpilased. Praktika Prantsusmaal või välismaal VKEdes ja rahvusvahelised ettevõtted. Sissepääs ... [-]
Prantsusmaa Clermont-Ferrand
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles