Filter
Teadusmagistrikraadid
Jamaica Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Õpetamine Jamaicas - Õpetamine programmid Jamaicas Õpetamine

MSc, ehk teadusmagistri kraad, on üks kahest kõige populaarsemast bakalaureusekraadist. Rahvusvaheliselt tunnustatud MSc kraad omistatakse tavaliselt peale nelja aastat põhjalikku õppetööd, tavaliselt reaalteadustega seotud aladel.

Tudengid kes õpivad pedagoogikat, õpivad kuidas anda edasi erinevate valdkondade teadmisi. Programmides kombineeritakse teatud erialased teadmised vajalike vahendite ning meetoditega, et tudengid oleksid pädevad olulisi teadmisi edasi andma.

Vähe ülikoole, Ameerika Ühendriigid on pikendamine programme erinevates osades Jamaica. Enamik õpilasi, kes registreeruda need osalise tööajaga programmid töötavad spetsialistid, kes soovivad jätkata oma haridusteed, ilma ümber rahvale lähemale 's ülikoolid. Jamaica on suuruselt kolmas saar Kariibi.

Õpetamine Jamaicas - Võtke MSc Jamaicas. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Õpetamine, Jamaica

University of Technology, Jamaica (UTech)

Rakendused on kättesaadav College kontoris, GC Foster College of kehalise kasvatuse ja spordi kodulehel. ... [+]

Master of Science in kehakultuuri ja spordi

Programmi kood: PMSPHESFTF1

Riiki sisenemise nõuded

Vastuvõtutingimused järgmisi kriteeriume:

Bakalaureusekraad, soovitavalt kehalise kasvatuse või kinesiology või samalaadne koos hinne punkt keskmine (GPA) 2,7 tunnustatud akrediteeritud asutus. Taotlejad, kellel ei ole kraadi kehalise kasvatuse või kinesiology võib edukaks lõpuleviimiseks nõutavate teatud bakalaureuse eelduseks kursuste enne vastuvõtmist. Kutse jätkata (Kõik kogemused valdkonnas kehalise kasvatuse ja spordi) Kirjaliku isikliku seletusega karjääri ja põhjendus registreerimisega M.Sc. programmi (piirata 500 sõna) Lõpetatud noteerimise taotluse saata M.Sc. / kehalise kasvatuse ja spordi. Rakendused on kättesaadav College kontoris, GC Foster College of kehalise kasvatuse ja spordi kodulehel. Täpne Programmi struktuur ... [-]
Jamaica Kingston Montego Bay
September 2019
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles