Filter
Teadusmagistrikraadid
Kesk-Ameerika ja Kariibi mere Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Õpetamine Kesk-Ameerika ja Kariibi meres - Õpetamine programmid Õpetamine Kesk-Ameerika ja Kariibi meres

MSc, ehk teadusmagister, on akadeemiline kraad, mis omistatakse neile, kes lõpetavad edukalt neli aastat kestva konkreetse teema-alase erialase õppe. Paljud MSc kursused pakuvad kombinatsiooni klassiruumi-põhisest ja uurimistöö-põhisest õppekavast.

Pedagoogiga programmi valinud tudengitele tutvustatakse erinevate vanuste õpilaste puhul kasutatavaid erinevaid õpetamismeetodeid ning õppevahendeid. Programmis võidakse õpetada õppekava koostamist ning klassi juhtimise planeerimist, laste motiveerimist, tehnoloogia kaasamist ning arvestuse pidamist.

Kesk-Ameerika on keskne geograafiline piirkond Americas. See on kõige lõunapoolsem, Isthmia osa Põhja-Ameerika mandril, mis ühendab Lõuna-Ameerika kaguosas.

Õpetamine Kesk-Ameerika ja Kariibi meres - Võtke Õpetamine Kesk-Ameerika ja Kariibi meres. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Õpetamine, Kesk-Ameerika ja Kariibi mere

University of Technology, Jamaica (UTech)

Rakendused on kättesaadav College kontoris, GC Foster College of kehalise kasvatuse ja spordi kodulehel. ... [+]

Master of Science in kehakultuuri ja spordi

Programmi kood: PMSPHESFTF1

Riiki sisenemise nõuded

Vastuvõtutingimused järgmisi kriteeriume:

Bakalaureusekraad, soovitavalt kehalise kasvatuse või kinesiology või samalaadne koos hinne punkt keskmine (GPA) 2,7 tunnustatud akrediteeritud asutus. Taotlejad, kellel ei ole kraadi kehalise kasvatuse või kinesiology võib edukaks lõpuleviimiseks nõutavate teatud bakalaureuse eelduseks kursuste enne vastuvõtmist. Kutse jätkata (Kõik kogemused valdkonnas kehalise kasvatuse ja spordi) Kirjaliku isikliku seletusega karjääri ja põhjendus registreerimisega M.Sc. programmi (piirata 500 sõna) Lõpetatud noteerimise taotluse saata M.Sc. / kehalise kasvatuse ja spordi. Rakendused on kättesaadav College kontoris, GC Foster College of kehalise kasvatuse ja spordi kodulehel. Täpne Programmi struktuur ... [-]
Jamaica Kingston Montego laht
September 2020
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles