Filter
Teadusmagistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Üldõpe Euroopas - Üldõpe programmid Üldõpe Euroopas

MSc, ehk teadusmagister, on akadeemiline kraad, mis omistatakse neile, kes lõpetavad edukalt neli aastat kestva konkreetse teema-alase erialase õppe. Paljud MSc kursused pakuvad kombinatsiooni klassiruumi-põhisest ja uurimistöö-põhisest õppekavast.

Sidusettevõtte ja bakalaureuse taseme harilikult pakutakse üldõppeprogrammide puhul ideaalseks õpilastele, kes on hirmutatud või lihtsalt teadlikud oma suurte fookuste kohta. Üldõppeprogrammid puudutavad tihti erinevaid valdkondi, alates kunsti- ja humanitaarteadustest kuni ettevõtluse ja teaduse juurde.

Seal on rohkem kui neli tuhat kõrgkoolid Euroopas juhtivate teadusasutuste väikestele, õppetöö orienteeritud ülikoolides. Euroopa ise ei ole nii palju teistsugune kui teistel kontinentidel, ulatudes polaarjoonest Aafrika rannikul.

Üldõpe Euroopas - Võtke Üldõpe Euroopas. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

7 Tulemused Üldõpe, Euroopa

University of Edinburgh University of Edinburgh, School of Divinity

Meie pühendunud magistriõppe programm "Teadus ja religioon" on Euroopa ülikoolides väga iseloomulik. Selle eesmärk on teavitada ja arutelusid põhjalikult käsitleda, vaada ... [+]

Teave programmi kohta

Teaduse ja religiooni vaheline seos on üks meie tänapäeva intellektuaalsetest aruteludest. On võimatu mitte pidada seda arvamust.

Meie pühendunud magistriõppe programm "Teadus ja religioon" on Euroopa ülikoolides väga iseloomulik. Selle eesmärk on teavitada ja arutelusid põhjalikult käsitleda, vaadates seda teaduslikest, filosoofilistest, ajaloolistest, eetilistest ja teoloogilisest vaatevinklist.

Sellisena on sellel võimalik läheneda mitmesugustelt erialadel ja me tervitame tulevasi üliõpilasi, kellel on hea loodusteaduse valdkonna esimene aste (nt füüsika, keemia, bioloogia) või põhitehnoloogia (nt filosoofia, ajalugu, usuõpetus, või teoloogia).... [-]

Suurbritannia Edinburgh
August 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

MSc Conservation Studies on ühe aasta interdistsiplinaarne magistrikraad. See annab teadusliku arusaama andmete kogumisest ja analüüsist, keskkonnajuhtimisest ning kaitse ... [+]

MSc Conservation Studies on ühe aasta interdistsiplinaarne magistrikraad. See annab teadusliku arusaama andmete kogumisest ja analüüsist, keskkonnajuhtimisest ning kaitse ja ühiskonna vahelistest konfliktidest.

MSc Conservation Studies pakub interdistsiplinaarset lähenemist kaitse teooriale ja praktikale. See koondab üliõpilasi ja akadeemilisi töötajaid erinevatest distsiplinaarsest taustast, kuid jagatud kirg kaitse.

TähtsündmusedUurige konflikte erinevate inimagentuuride vahel, tegelege kaitsepoliitikaga ja valitsemisega erinevatel skaalal (kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil) ning vaadake avalikkuse, teaduse ja poliitika suhet.Uurida ökoloogilisi juhtumiuuringuid ja näiteid mitmesugustest elupaikadest vee- ja maapealsetes süsteemides ning saada teaduslikku arusaamist andmete kogumisest ja analüüsist.Interdistsiplinaarne lähenemine tähendab, et saate uurida erinevaid metoodilisi lähenemisi säilitamisele - ökoloogilisele, majanduslikule, ajaloolisele jne.Teie suveprojekt saab (sõltuvalt võimalusest) läbi viia koostöös kaitsetegevusega seotud välise organisatsiooniga.... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Te kogete erinevaid teadusalaseid kommunikatsioone ja avalikkuse kaasamise teemasid ja metoodikaid. Selles protsessis arendatakse kriitilise mõtlemise oskusi ja enesehind ... [+]

Programmi kirjeldus

Teaduse valdkonna teaduse ja teaduse avalikkuse kaasamine on enneolematult kasvanud.

Selle põhjuseks on suurem vajadus näidata riigi rahastatud teadusuuringute mõju, vajadust hinnata teadusuuringuid, suurendada valitsuse kontrolli ja soovi saada tugevamat tõendite kogumit poliitika jaoks.

Teadusuuringute ja erinevate avalike rühmade vahelises suunas tekivad paljud karjäärivõimalused.

Te kogete erinevaid teadusalaseid kommunikatsioone ja avalikkuse kaasamise teemasid ja metoodikaid. Selles protsessis arendatakse kriitilise mõtlemise oskusi ja enesehindamise oskusi läbi peegeldava tegevuse.

Ühel kursusel saadud õppetöö saab üle kanda teistele kursustele, tagades seeläbi kogu programmi.... [-]

Suurbritannia Edinburgh
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Kui kavatsete jätkata karjääri tööstuses või akadeemias, siis aitab meie MRes Life Sciences programm edu saavutada. Meie lõpetajad jätkavad doktorantide õpinguid, asuvad ... [+]

Tipptasemel teadusuuringute, eksperimenteerimise ja katsetamise kaudu otsib GCU vastuseid mõnedele kõige aktuaalsematele küsimustele bioloogiliste, toidu- ja nägeministeeriumide valdkonnas. Ja meie Master of Research Life Sciences programmis - saate aidata meil neid leida.

Osana meie edukast ja mitmekesistest teadusringkondadest teete oma sihikindlast käepärasest projektist oma rahvusvaheliselt tunnustatud töötajate täieliku toetuse. Alustame metoodika koolitusega, sealhulgas statistika ja projekti planeerimise uuringutega. Seejärel saate meie kõrgelt kvalifitseeritud teadustöö juhendaja abil valida GCU-le praeguse õppevaldkonnaga seotud projekti ja saada reaalajas kogemusi äsja väljaarendatud tehnoloogiatega, mis aitavad teil hüpoteese testida. Lisaks saate juurdepääsu loengutele teemadel, mis toetavad ja toetavad teie tööd.... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

Täistööajaga Analüütilised Teadused MSc ja aspirantuur on teaduspõhine kraad. ... [+]

Ülevaade

Täistööajaga Analüütilised Teadused MSc ja aspirantuur on teaduspõhine kraad.

Te arendate kogemusi ja tehnikaid, mis on vajalikud kaasaegse analüütilise teaduse sõltumatu praktiseerijana teadustööks ja tööstuseks vajalike oskustega.

See pakub põhilisi õpetusi analüütilise keemia edasijõudnutele ja võimaldab teil uurida erialaste teadmiste valdkondi valikuliste moodulite kaudu.

Te kasutate laia valikut analüütilisi meetodeid ja omandate hindamatu uurimisprojekti kaudu hindamatu kogemuse.

Olles välja töötanud analüütiliste teaduste alused, rakendatakse neid põhimeetodeid erialadel, sealhulgas:

SpektroskoopiaArheomeetriaMaterjalide iseloomustusEraldamisteadus ja massispektromeetriaRiiki sisenemise nõuded... [-]
Suurbritannia Bradford
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Sussex Business School

Saage tugeva aluse poliitika kujundamise ja analüüsi keeles, loogikas ja tööriistades. Te uurite konkreetseid teadus- ja tehnoloogiaküsimusi, mis tulenevad avaliku korra, ... [+]

Põhiteave Kestus: 1-aastane täistööaegAlguskuupäev: september 2019Taotlevad: 1. august (rahvusvaheline), 1. september (UK / EL)

Saage tugeva aluse poliitika kujundamise ja analüüsi keeles, loogikas ja tööriistades. Te uurite konkreetseid teadus- ja tehnoloogiaküsimusi, mis tulenevad avaliku korra, tööstuse uuendustegevusest ja strateegiast ning õpivad soovitama poliitilisi lahendusi. Tõendite ja poliitika suhe on mitmekülgne. See MSc pakub raamistikke, et mõista selle keerukat dünaamikat ja aidata tõhusalt kaasa poliitika väljatöötamisele.

Need oskused koos SPRU-teadusliku poliitika uurimisüksuse kõrgetasemeliste sidemete ja globaalsete võrkudega pakuvad teid karjäärivõimaluste leidmiseks paljudele avaliku-, era- ja heategevusorganisatsioonide organisatsioonidele, kes töötavad ühiskonna kõige olulisemate majanduslike, sotsiaalsete ja ja keskkonnaalased väljakutsed.... [-]

Suurbritannia Brighton
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ETH Zurich Institute of Science, Technology and Policy

Kas teil on loodusteaduste või tehnikateaduste (sealhulgas ka matemaatika ja arhitektuuri) bakalaureuse kraad ja soovite karjääri, kus poliitika analüüs ja juhtimine on o ... [+]

Visioon

Teadusel ja inseneriteadustel on järjest olulisem roll riikliku ja rahvusvahelise avaliku poliitika kujundamisel järgmises tähenduses:

aidates otsustajatel tuvastada ja mõista ühiskondlikke väljakutseid,võimalike lahenduste hindamine, mis hõlmavad sageli teadust ja tehnoloogiat; jaühiskonnas rakendatud poliitiliste sekkumiste tõhususe, tõhususe, võrdsuse ja õigluse hindamine.

Poliitikakujundamisse tulemusliku panuse andmiseks on olulised teaduse ja insenerioskused, aga ka akadeemilised oskused poliitikaanalüüsis. Et võimaldada juba teaduse ja insenerihariduse omandanud tudengitel omandada need oskused poliitika analüüsimisel, arendades samal ajal teaduse ja inseneri teadmisi ka magistri tasemel, pakub ETH Zürichi teaduse, tehnoloogia ja poliitika instituut (ISTP) Teadus, tehnoloogia ja poliitika. See programm sobib üliõpilastele, kes on lõpetanud bakalaureuse kraadi vähemalt 180 EAP-ga loodus- või inseneriteadustes, sealhulgas arhitektuuris ja matemaatikas.... [-]

Šveits Zürich
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles